Jump to content

Jelen super liga


Јарослав

Recommended Posts

Ne mogu da navijam kad mi je nesto odbojno, vise lose nego dobro. Izgubio sam svako interesovanje za reprezentativni sport. Cak me vise toliko ne loze ni svetska i evropska prvenstva.

 

Devedesetih nije bilo toliko menadzera kao danas, ranije da i ne govorimo, a vrata za izlazak napolje bilo je igranje za reprezentaciju. Zamisli koliko je kojekakvih preko reprezentacije odlazilo preko i koliko se tu mesetarilo. To se i danas radi, cisto da se nabije cena, a kolac se deli na ko zna koliko delova.

 

Pa nije stvar toliko u tome sto ne mozes da navijas, vecu tome sto pljujes. Ja to ne mogu razumeti.

 

Pa ok, ali za to su izmedju ostaloga krivi i klubovi, ciji ljudi izdaju te direktive, a uz to i jebu majku sopstvenim klubovima. Pa ti to ne smeta i navijas za Partizan. A vamo zbog iste stvari ne navijas za reprezentaciju.

 

Lemi, ovo si gledao.

http://www.youtube.com/watch?v=mIhU6xEdSZw

 

A o ovome sam ti ja pricao. Te godine dobili i Partizan i Zvezdu.

 

 

Tacno, bravo, to je ta utakmica. Prvog gola Panceva se secam, vristali smo i poceli se radovati, okolo nas gledali mrko. Ovu drugu utakmicu nisam sigurno gledao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam ja one stare albume iz sedamdesetih

Ovo sto major kaci je onaj poslednji Prva liga 90'

Mladenovic iz Dinama..jbt koja ustasina..uvek se uplasim kad ga vidim..jako dobar album

Imao sam albume primere..seria a sedamdesete

Sva svetska i evropska..kosarkaski albumi..skupljao sam svasta u pm

I dalje najvise volim sp90

Mada najdrazi album mi evrokupovi 79-89 sa rezultatima..nesto predobro

 

Glede repstacije..ne moze se major osudjivati iako nije u pravu

Prosto ne mozes navijati kad znas kakva kriminalna organizacija vodi repku..reci ce neko imas kriminalce koji vode klub koji volis pa ti je to isto

Kurac moj je isto

Da je isto i vo bi se muz'o

Zvezda je zivot partizani na kurac

Evo me na svadbi..pijem pivu rakiju i sljivu garo garo slomicu te zivu

Zvezdooooo volim teeeeee

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...