Jump to content

Jelen super liga


Јарослав

Recommended Posts

posle Napolija nisam ni ocekivao da mozemo da pruzimo nesto i da vas rasturimo, poletelo se previse, ovo je bilo odlicno da se malo spustimo na zemlju

bolji bili jeste, gol jeste sporan jer nazalost nema kamere koja sto posto moze da utvrdi je li bio gol ili ne

Mustafa je budaletina pa budaletina, a budaletinu treba ostaviti konacno na miru, nervira me konstantni linc prema njemu

idemo dalje

Bolji i jaci smo od vas, dokazacemo to kad bude trebalo i gotova prica

 

meni iskreno raj za oci i usi bice konstantna kukanja Pantica, Tegija i ostalih vojnika partije i revolucije

Edited by darkonet

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako cemo realno, vise nego zasluzen bod. Partizan nije napravio nijednu opasnu sansu osim dve nase greske i suta sa 37 metara. U drugom poluvremenu presli centar dva puta. Nas gol je cist kao suza. Grobarska suza. Ljudsko oko, tacnije svakog normalnog coveka to registruje kao gol, a posto nema var tehnologije svaka dalja diskusija je suvisna. Bili malo opasniji, jer smo vam mi stvorili sansicu-dve. Jaka muda.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

A jbg, greske nisu dosle tek tako nego posle presinga. U prvom delu ste se usrali, dva pasa niste sastavili.

Taj presing vam je i doneo bod, inace biste i od onako jadne Zvezde juce izgubili. Vise ste zeleli pobedu, ali to nije bilo dovoljno. Cinjenica je i da presing nije izazivao greske kolkiko sami nasi igraci retardiranim potezima. Zna se sta zadnja linija sme da radi, a sta ne. Ili Boacijev pas unazad onoliko, to je u modernom fudbalu zabranjeno. Nakurcili se da su neki kurac, sreca pa nije placena porazom indolentna igra.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi smo juce mogli da izgubimo vodjstva jer je ekipa potonula posle onog gola, a i fizicki pala. Snage ima za 70 minuta.

 

Rikardo vukao loptu 30 m, pored njega bila 3 igraca, niko da mu udje u sut. Bice da ste pustili. :)

 

Ovo cisto da vas spustmo na zemlju jer se svuda prizivala petarda.

U inat Ranku Stojicu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi smo bili bedni. Zasluzili ste 3 boda zbog nase bedastoce i vase srcanosti. Nije to bila neka igra. Igrali ste vi i bolje, a i bili ste pokradeni mnogo gore. Ali kad vidim Mustafu, debelog pravnika i mladog revolverasa kako pizde za nekakvom pravdom, onda mi je drago zbog tog 1 boda i onakvog gola.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ljucko oko mislilo par hiljada godina da je Zemlja ravna ploča

 

Tegi drži kurs o nacrtnoj geometriji btw

Nije sudac terminator pa da mu se javi odmah da li je lopta poslednjim milimetrom obima bila u visini crte. Covek video da je usla i tako po mirnoj i cistoj savesti dosudio gol :bigblue:

TRLAJA TRLAJA

 

ZNAS TI STA JE

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...