Jump to content

Jelen super liga


Јарослав

Recommended Posts

Vojvodina je bre svake godine satirala Zvezdu u poslednjem kolu prvog dela sezone

 

Dok je BKK bio živ, Zvezda je možda jednom ili dva puta pobedila u prvenstvu. Karala je to Voša redovno, baš je bila sigurica sa Zvezdom.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

На челу Војводине је Шћепановић, Терзин добар другар. Он га је и устопличио на челу заједнице суперлигаша.

Иначе и Терза и Кокеза су ишли у Чешку да притискају Иванића да потпише за ЦЗ, али човек их је више пута одбијао. Шћепановић пристао на кеца и то без обештећења тј. проценти од продаје. Војводина би добила и спонзора ок спонзора за наше услове, тачније Коки и Звеки би им то завршили. Јбг, зајеб'о их Иванић. Он Гробар, ћале му Гробар, али не жели ни у Партизан (поштујем став) и хоће из Војводине само преко.

Share this post


Link to post
Share on other sites

O cemu bre vi sa Vojvodinom? Nit je filijala nit je satirala bilo koga :haha: Pa jebote, oni mogu da se koriste tacno kao reper koliko smo otisli u kurac, s obzirom da dok nismo zapali u ovu krizu (pa cak i na pocetku iste, dakle mozda samo do pre 5-10 godina) ne da nisu znali za pobedu nego sam ja jos pre pocetka sezone upisivao te bodove. Daj, ne zajebavajte, sa vaseg sajta direktno (jedino gde sam mogao da nadjem): 87 nasih pobeda, 39 neresenih, 30 vasih pobeda, uz gol razliku 289-157, a to je podatak iz decembra 2014, dakle, kada ste vec solidno popravili skor.

 

@Major - Ne kapiram te presinge na igrace jbt, pa da si Ronaldo licno ako nesh u Zvezdi da igras, ko te jebe, necemo ni mi tebe. Na stranu sto niko normalan u ovoj Zvezdi ne bi igrao, poenta ostaje ista. Time samo dobijes igrace koje jos manje nego prosecno boli kurac da se trude, a posle se jos vise natezu cim naidje bilo kakav problem.

Edited by Salvation

Share this post


Link to post
Share on other sites

I jedno i drugo je dosta isti kurac. Da l' je gore izgubiti od Šamroka ili od Kairata je pitanje ranga da li je Varg ili Laza imao više fejk naloga. Jedan je sigurno bio gori, ali to suštinski ništa ne menja. Bruka je bruka.

 

Jebote, sećam se kad smo se smejali Grobarima kad su pukli od Petah Tikve, sad su svi u tom fazonu Kairat je bogat klub koji dolazi iz uređene lige.

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali o tome se radi ljudi, to je ono sto stalno pricam, zato moraju pod hitno stvari da se menjaju posto smo mi spali na nivo da nam ti timovi zaista jesu kvalitativno jaci od nas. Da, to je nevidjena sramota, sve je to tesko sranje, ali poenta je da se to nije SLUCAJNO desilo, i da bi nas opet tukli, fazon. Zato pod hitno resiti se bagre, privatizovati, itd. ovako vise ne ide. Nema leba od imena vise, to mozemo mi da se medjusobno podjebavamo bivsim uspesima ali sve te likove za koje mi nismo culi savrseno boli kurac za to ako imaju bolje igrace, uslove za rad u klubu, vise para itd, normalno je da ce nas dobiti jbg.

Edited by Salvation

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste, Kazahstan je fudbalska velesila. :D Čim su izbacili Zvezdu, cela Srbija ima uvid u njihov budžet.... Da je pukom srećom Zvezda uspela da ih prodje, priča bi bila da je bila rutinska pobeda, protiv tima koji je par godina u UEFA, zatim naslovi: "Grupna faza nije nedostižna" :D i sl.

 

Sve u svemu, neko namešta po vračarskim livadama, a neko ide na megdan Sampdoriji. ;)

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neko je osvojio Kup Sampiona a nekome je najveci uspeh bio da osvoji Kup Jelen Usrane Lige. Decko, mnogo ce smesno biti koliko cete se izblamirati protiv Sampe, ja bih se vec u najavi sklanjao sa foruma, mada, zaboravih, tebe nije blam da laprdas ni posle onih 4-0 protiv tima koji ispada od gorih pajsera od Kairata. A drugo, o tome ja i pricam, ta prica "rutinska pobeda" i dolazi od ljudi koji nemaju jebeno realnu sliku koji su dometi naseg fudbala trenutno, i u tome i jeste problem, takodje.

Edited by Salvation

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zašto poričeš samog sebe u jednom postu? :D Dogovorite se lepo, pa napišite drugi post.

 

Prvo se hvališ da ste bivši šamijoni jevrope, a nakon toga govoriš o realnim dometima naših timova.

 

Jedno je sigurno, ako se ne namešta, Zvezda je boranija. I Voša je, ali niko ni ne očekuje ništa bolje od nas. ;)

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ako ne kapiras sta sam napisao onda su tvoji intelektualni dometi krajnje skromni, sto i objasnjava toliko lozenje na Vojvodinu. O tome i pricam, jedno je sto smo mi velik klub nekada bili, i zato neka tamo Vojvodina i njihovi navijaci ne mogu da nas prozivaju bez da budu smesni koliko god da igramo ocajno ovih dana, ali sa druge strane, valja biti realan i reci da su svi nasi klubovi trenutno u teskom kurcu, pa i Zvezda. Ne razumem sta tebi tu nije jasno?! Upravo zato i pricam da je vreme da se resimo bagre, da ne bi ostali samo na imenu i staroj slavi, kako ovih dana dokazujemo, jbg. Ali cak i da bude tako, opet nije tamo neka Vojvodina klub koji moze da nas proziva a da ne deluje smesno, covece.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sine, odavno ste vi na staroj slavi. Već sada je to prešlo u stanje kome i održavanje u životu :D A, ni tada ne bi bilo ništa da cela bivša SFRJ nije stajala iza tog projekta....

 

Nego, koliki je budžet Kairata?

 

http://sport.blic.rs/Fudbal/Domaci-fudbal/276274/Grof-Bozovic-napao-novinare-Mec-na-Vracaru-istrazuju-CIA-FBI-KGB-i-ostale-tajne-sluzbe

 

Ovaj kao da je u najmanju ruku Murinjo. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pobicu se sa bilo kim ko kaze da je Piksi strpao u dzep neke klosarske pare, pa ja sam svoj sever zbog toga odjavio i svako zna gde moze da me nadje, ovi google navijaci nek dodju.... Sto bi rekao Miloje, Drobnjak je u navali, tucicemo ih, pa makar i mocugama... Mijat omasi penal, branio Djavo....

  • Upvote 4
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...