Jump to content

Jelen super liga


Јарослав

Recommended Posts

ja prvi nisam da se olako teraju treneri, ali ne vidim drugo rešenje zaista

makar kao šok terapiju, da se mrdnu igrači malo, vežu 2-3 pobede, posle kojih ovi funjarski timovi po našoj ligi i sami skidaju gaće

 

za masakriranje tima nije u prvoj liniji odgovoran, to što nam je živko golman, to što se branko tera zbog 160 hiljada, a rupičasti brazilac dovodi za veće novce, što nemamo pravog napadača u timu, ali nije realno da ćemo lako najuriti govna koja su se uvukla u klub. za čekanje dolaska dodika se nema vremena.

Edited by truliandedzombileš!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Намештено, види се из авиона.

Само чекају надокнаду па да дају други.

 

Pa da, tako je izgledalo, ali zajebaste izgleda x) Ja ne znam, ovo stvarno pocinje da deluje kao mi mnogo puta u proslih par godina, i, uostalom, pocetkom ove godine.. nije da vi nemate neke odlicne igrace u timu ali uvukla vam se kao nama neka losa atmosfera, nema hemije u timu, igrate 5x losije nego sto bi mogli. Mora svasta da se menja, nije samo do trenera.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Истина, време је да терате Кизу због резултата, но не видим проблем са тиме што сам рекао да играте офанзивно, па имали сте гомилу шанси, јебига промашили сте свашта. Живко опет криминалан, то јесте одговоран Киза, он је отерао Лукача са гола.

 

Но, због куртонског система такмичења итекако можете да узмете титулу. Но, ко нас јебе, ту глупост са поделом бодова су и замесили Терзић и другари.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa da, a bice fora da ce se Partizan do kraja godine srediti a ko zna sta ce sve biti u Zvezdi sad sa ovim izborima i sve to, i bice najveci crnjak da na kraju bas zbog novog sistema izduvamo titulu, iako bi po starom, imajuci u vidu tradiciju da UVEK bolje igramo prolece od Partizana, do sada vec imali titulu u dzepu. Al dobro, jbg, sacekati da vidimo sta ce biti, svakako bice jedna od zanimljivijih sezona, pogotovo ako mi nastavimo da igramo dobar fudbal a vi se povratite.. u odnosu na neke prosle sezone, ima potencijal da bude mnogo kvalitetnije i zanimljivije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Против Рада који је канта екипа, на свом стадиону и није тешко бити офанзиван, јбг.

 

Сећају ли се ови моји Гробари кад сам говорио да је Живко Живковић голман испод просека тј. голман за Металац?

 

Нема ту шта да се среди и да се укључи у трку. То ће све да се затвори до краја где треба и да се накриви капа.

Једино ако се деси неко чудо, типа, да вам карају због лиценце, да буде општа беспарица у клубу, па да све проспете. Али тај филм се неће гледати.

Share this post


Link to post
Share on other sites

sećamo se,

iskreno ja sam računao da su lukač i ovaj što liči na sina pevača garavog sokaka isti kurac, ispostavilo se da je ovaj gori.

 

da partizan ima 10 bodova prednosti ja bih tvrdio da titulu ne uzimamo, tako da je suštinski svejedno. neće partizan pod pičoustim prešišati zvezdu u broju titula to je jasno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kako se odlučuje gde će se igrati treći derbi?

 

Први има предност домаћег терена у дуелу са другопласираном екипом.

 

Па кад се поделе бодови ми имамо 4 бода више, то је дерби + један кикс у плеј-офу. Мислим, далеко је од готовог, мада ни ја не мислим да можете да стиигнете.

 

Чини ми се да се код непарних бројева при подели заокружује за 0,5 више.

Типа, 9 бодова - после поделе је 5.

 

najtragičnija odbrana na svetu

 

biće još dva derbija, koliko ja znam

 

Мени чак ни одбрана није проблем број 1, већ криминална средина.

Штопери немају коме да додају лопту па враћају голману. Лоше кретање везњака без креације. Кажем, све се свело на Андрију Живковића.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Чини ми се да се код непарних бројева при подели заокружује за 0,5 више.

Типа, 9 бодова - после поделе је 5.

 

Па да, али зависи од тачног броја бодова. Ево сад, ми имамо 26 што му је 13, а ви са 17 би имали девет, што је четири бода више. А да ми имамо 27, а ви 18, били би пет бодова.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Казиме, да ли је ред да овај човек напусти Партизан?

Сам, без да га ико тера.

 

 

 

Dobroe da nisam gledao...jagnjila mi se ovca u selu, po prvi put sam izigravao - nisam ginekolog, ali mogu da pogledam stail, posto nikog nie bilo u krugu od km...sacam dosao, gleam rezultat na flashscore - samo sam lupio sebi edan facepalm kad videh 1:1....nema sta, Kizu gotivim, ali pogubioe konce...mora da se primeni sok terapia, kao u Markovom slucau pocetkom 2015...mada mislim da ga treba ostaviti do 1. oktobra, imam neki osecai za filing da ce uzeti bar bod u Augzburgu...i onda kao Jokan posle Ziline - castan odlazak :bigblue:

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Казиме, да ли је ред да овај човек напусти Партизан?

Сам, без да га ико тера.

 

Где је онај новинар са б92 што ме учи шта је Партизан, како је то офанзивна и лепршава игра? Онај што гледа бар 50 посто утакмица.

Тренер по мери цигана.

Само да видим да ли иза ћошка вребају Дутина и Салвејшн и пишу згранути што се овде тера Киза из клуба.

 

Ja sam za Kizu pozitivno govorio, odnosno pitao se zašto serete na njega i upravu pred kraj prošle sezone kada vam je osigurao titulu. Ne gledam Partizai sem kada igra za Zvezdom i u Evropi pa ne znam kako igraju, mada onih par utakmica što sam gledao vidio sam da je odbrana katastrofalna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Deder, ne preterujmo sad. Kako se zvao onaj pajser u Zvezdi sto je uspeo da nam izgubi titulu iako smo fazon 5 kola pred kraj imali tipa 6 bodova prednosti ili tako nesto? Neki mladji, plavi lik? Taj bi nasao nacin da izgubi i 4 boda pred poslednje kolo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa nema sta, rekli su mu u Zvezdi da je talentovan, NORMALNO da ce biti pajser. Da je bio proglasen za skart i totalnog anti-talenta sada bi vec bio neki novi Levandovski.. mada, ok, mozda mu i nisu dali pravu sansu, sto znaci da ce biti verovatno prvi primer te vrste koji zapravo zaista jeste vezer. Ili to ili ce i on naprasno da eksplodira, ali to stvarno ne verujem :mhihi:

Edited by Salvation

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...