Jump to content

Jelen super liga


Јарослав

Recommended Posts

Бајага средином деведесетих ишао редовно са сином да гледа Партизан. Шалови, навијање и ти фазони.

Кад сам видео ону песму, згрануо сам се.

Жао ми је што нисам сачувао ДТ Кошарку са том сликом, да документујем. Чињенице су чињенице.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.sportske.net/vest/domaci-fudbal/dirljiv-oprostaj-mirka-ivanica-voso-ti-ces-za-mene-uvek-biti-najbolja-na-svetu-252095.html

 

ivanicbate483290020160202155852.jpg

 

''Poručio bih im da i dalje navijaju za svoj klub. Za mene, a verujem i za njih, Vojvodina je najbolji klub na svetu. Što se tiče nekih stvari, mislim da gde god da odem i budem igrao, nigde neću biti tako srećan i ispunjen kao što sam bio ovde. Uživao sam sa saigračima, trenerima, navijačima… Došlo je do toga da moram da napravim korak dalje zbog karijere, ali za mene, Vojvodina je najbolji klub na svetu'', rekao je Ivanić.

Share this post


Link to post
Share on other sites

stoji i da je Nebojša Stefanović doktor

svašta papir trpi, ali se zna šta je istina

Stoji i da ste uzeli 13 titula za redom, kakvi doktori takve i titule. Ovo ce nam biti tek druga titula, a vi ste vec poskizofrenisali.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Darkonet treba posle tebe da leti, ne znas koji je veci maloumnik.

 

 

https://www.youtube....h?v=ExpWkm9roAg

I Bajaga delija im posvetop pesmu, Lepa Janja ribareva kći

 

Mislim ako se neki tamo darkonet još uvek drži na forumu nakon velikih prekršaja, zašto ne vratiti Blagoja i Batu Trlaju, ja sam za.

 

veca si sisca nego Andjus

mali misic Hail metal povlaka Andjus

Edited by darkonet
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Немања Михајловић ће бити опасан играч.

 

Колико сам схватио он је неко крило?

 

Ево доброг текста за ово срање око Жилета.

 

http://www.vice.com/rs/read/u-kandzama-fudbalskih-menadzera-slucaj-andrije-zivkovica

Share this post


Link to post
Share on other sites

vidim danas neku novu izjavu Jovice Živkovića

 

kaže da Andrija može da potpiše novi ugovor tek 01. jula, jer bi, kada bi sada to uradio, samo produžio postojeći, pa bi ostao vezan ugovorom sa kojim nema nikakve veze

to su gluposti, prema ovome što piše u tekstu

 

ili je bio svestan šta je potpisivao u momentu kada je zaključio važeći ugovor

ili je taj drugi ugovor zaključen nakon zaključivanja ugovora između Andrije i Partizana, što znači da je neko bez njega njemu nametnuo neke obaveze, što je ništavo

u korist trećeg mogu da se ugovore samo koristi i to taj treći mora da prihvati

 

ne znam zašto ne angažuju advokata da priča, ovo prepiranje u medijima je besmisleno

prepuste priču onome ko zna šta treba da kaže, pokrenu postupak za poništenje i ćao, a ne ovo

Edited by Underkuruz

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...