Jump to content

Jelen super liga


Јарослав

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Stvarno svaka chast na mudima momak shto si postavio ovo, za to imas vec jedan veliki plus na ocenu do koje cemo daljnjom analizom polako doci. Znaci shta mi ovde vidimo ?

Vidimo bogme grupicu od 25 ljudu s'tim shto ovaj jedan gore u desnom uglu sedi ali OK kolko sam ja puta sedeo dok su svi stajali tako da je to kolko tolko opravdano. Brojnost je zaista solidna, bez zajebancije s'obzirom da znamo koja je ovo liga, i u kom sranju se klub nalazi...

 

 

:haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

pogledah pre minut

 

jebeni Zarija Lambalic

 

a vi kukate na nas a evo sta Radnicki svima radi drugu godinu za redom

pu govna

 

samo da dodam da je mladi Zarija igrao za Brodarac a svi znamo ko stoji iza te kriminalne udruge

Share this post


Link to post
Share on other sites

i meni je delovalo kao faul, cak eto siguran sam da je bio faul

Majore zanemari ovo danas, smesno je da nam treba pomoc protiv Vranja

nije uopste u tome poenta, Partizan je previse los, ja se bunim protiv toga da nam treba

bilo cija pomoc jer smo igracki jaci od vas i ostalih za dve klase iako to u derbiju nismo pokazali ali dobro jbg desava se

 

jesi li citao ovo sto je mozzart izbacio o transferima Lazara i Danila

jbm li ti zivot sta se radilo

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

http://www.mozzartsport.com/fudbal/vesti/bojan-zajic-tesko-ce-nzije-do-znacajnije-minutaze-defanziva-problem/316792

“Teško će odmah da se izbori za značajniju minutažu, više bi trebalo da ulazi u igru s klupe i bude džoker. Partizan ipak zna zašto ga je doveo, verovatno su ga iz kluba dobro pogledali... mada sam pročitao da je došao preko menadžerske agencije braće Dudić... Voleo bih da se varam i da se Enžije pokaže kao pun pogodak, ali malo sam skeptičan“, završava Zajić.

ovako se posluje

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...