Jump to content

Rak / tumor


Vresište

Recommended Posts

Ono lekari forsiraju nesto samo ako se dokaze, a za aroniju dokazano ;)

Inace citah o vucjim bobicama same shit kao i aronija samo jos bogatija vitaminom B, vitaminom A, antiksidativnim polisaharidima... jos uvek nisu popularne u Srbiji, doduse kod nas sve kasni...

 

A za B17 znam jednog sa teskom prognozom koji je na tome plus aronija plus jos neki dodaci pa videcemo, covek se sam odlucio za tu varijantu, doduse druge nazalost i nema, pa cemo videti kako to deluje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam pio aroniju jedno 5,6 meseci. Uspesno mi se povukla bolest. Doduse uzimao sam ju uz terapiju kortikosteroidima i kontrolisanu ishranu...uzimao sam i Todoksin po malo, jedan period, tako da ne mogu da tvrdim da je samo zbog aronije ali u svakom slucaju ne moze da steti...

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije u pitanju bolest o kojoj se diskutuje, tesko da bi to izlecio:) ...ali nije ni naivno, autoimuna bolest je u pitanju...u svakom slucaju sad sam Ok, nisam na terapiji ali idem na kontrole...u principu nisam imao nekih vecih tegoba, samo je bilo cimanja dok se nije utvrdilo sta je...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Malo procitajte ovo

 

Soursop Fruit Kills Cancer 100-Fold better Than Chemotherapy

 

 

The Soursop is a flowering, evergreen tree native to tropical regions of the world. It also contains a long, prickly green fruit which happens to kill cancer up to 10,000 times more effectively than strong chemotherapy drugs, all without the nasty side effects and without harming healthy cells.

 

According to Cancer Research UK, Annona muricata is an active principle in an herbal remedy marketed under the brand name Triamazon. The licensing for this product in the UK is not accepted due to its enormous healing effects on the body and potential loss of profits for competing pharmaceutical cancer drugs.

 

This tree is low and is called graviola in Brazil, guanabana in Spanish and has the uninspiring name "soursop" in English. The fruit is very large and the subacid sweet white pulp is eaten out of hand or, more commonly, used to make fruit drinks and sherbets.

 

Besides being a cancer remedy, graviola is a broad spectrum antimicrobial agent for both bacterial and fungal infections, is effective against internal parasites and worms, lowers high blood pressure and is used for depression, stress and nervous disorders.

 

Deep within the Amazon Rainforest, this tree grows wild and could literally revolutionize what you, your doctor, and the rest of the world thinks about cancer treatment and chances of survival.

 

Research shows that with extracts from this miraculous tree it now may be possible to:

Attack cancer safely and effectively with an all-natural therapy that does not cause extreme nausea, weight loss and hair loss

Protect your immune system and avoid deadly infections

Feel stronger and healthier throughout the course of the treatment

Boost your energy and improve your outlook on life

The source of this information is just as stunning: It comes from one of America's largest drug manufacturers, the fruit of over 20 laboratory tests conducted since the 1970's. What those tests revealed was nothing short of mind numbing...Extracts from the tree were shown to:

Effectively target and kill malignant cells in 12 types of cancer, including colon, breast, prostate, lung and pancreatic cancer.

The tree compounds proved to be up to 10,000 times stronger in slowing the growth of cancer cells than Adriamycin, a commonly used chemotherapeutic drug!

What's more, unlike chemotherapy, the compound extracted from the Graviola tree selectively hunts down and kills only cancer cells. It does not harm healthy cells!

The amazing anti-cancer properties of the Graviola tree have been extensively researched - so why haven't you heard anything about it?

 

The drug industry began a search for a cancer cure and their research centered on Graviola, a legendary healing tree from the Amazon Rainforest.

 

It turns out the drug company invested nearly seven years trying to synthesize two of the Graviola tree's most powerful anti-cancer ingredients. If they could isolate and produce man-made clones of what makes the Graviola so potent, they'd be able to patent it and make their money back. Alas, they hit a brick wall. The original simply could not be replicated. There was no way the company could protect its profits or even make back the millions it poured into research.

 

As the dream of huge profits evaporated, their testing on Graviola came to a screeching halt. Even worse, the company shelved the entire project and chose not to publish the findings of its research!

 

 

http://www.sott.net/article/242555-Soursop-Fruit-Kills-Cancer-100-Fold-better-Than-Chemotherapy

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Verovatno samo preterivanje. Čitao sam malopre jedan rad o ekstraktu te biljke, ono, ima neka pozitivna dejstva i korisna je. Kažu da je preporučuju za korišćenje u vidu dodatka standardnoj terapiji. Zajebana je stvar što te publikacije nisu dostupne svima pa se ljudi moraju oslanjati na razne sajtove koji prenose informacije, a mnogi od njih naravno preteruju u želji da prikupe što veći broj posetilaca na sajtu, a kancer je vrlo atraktivna tema. Nije frka ako u biljci ima neka toksična komponenta, ako može da se odstrani nema problema; mislim, ako postoj nešto što bez problema ubija rak a u sebi ima neku toksičnu komponentu, nije frka odstraniti to iz ekstrakta i dobiti lek.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ko je plasirao tu informaciju ? Isti ti koji mnoge biljke i vocke nece da koriste kao lecenje raka...npr marihuana koja je satanizovana a ljudi se lece od raka pluca preko sa marihuanom.

kako ne, trava vaskrsava iz mrtvih, nego zli reptilijanci taj podatak drzhe skiven od ochi javnosti.

 

 

svi ti lekovi protiv raka su glupost. nije rak bakterijski ili virusko izazvan i kao uzmesh neshto i izlechish se kad ubijesh bakterije/ viruse u telu. rak je izazvan nechim. ili radijacijom, otrovima isl iz okoline ili koji su konzumirani, ili zasicjenim masnim kiselinama koje su konzumirane. dakle, rak se izbegava i lechi izbegavanjem radijacije, otrova itd u okolini i konzumiranju, i izbegavanjem zasicjenih masti, i to je to. ako neshto ubija cjelije raka to znachi da samo "lechi" simptome, a ne i problem.

Edited by рогозуб
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam, radije bih verovao alternativnoj medicini nego zvanicnoj. Meni je tata umro od raka i to sto je on preziveo od hemoterapije ne zelim nikom, pa ni sebi.

Ako budem imao nesto, na hemoterapiju nikad necu pristati. Pre bih se krljao raznima travuljama i biljkama nego hemo sranjem.

Edited by Captain Spaulding

Share this post


Link to post
Share on other sites

A sad je zgodno kad je nauka na tvojoj strani rogozube? :D

 

Ma pronađen je neki neurodegenerativni agens, anonacin mu ime, deal with it, kakvo crno 'plasiranje informacija', nije to objavljeno na nekom no-name internet blogu nego u Journal of Neurochemistry npr., jedan od izvora, štampa ga Wiley, nema tu zajebancije. Ali opet kažem, ako je nešto toksično, onda ne konzumirati celo voće, nego uzeti taj ekstrakt i pronaći način da se taj toksin odvoji. Jbg, niko ti ne garantuje da će te nešto spasiti, niti da će ti pomoći. Isto tako nisu svi kanceri isti, neki imaju efikasnije metode lečenja neki ne. Kako čitam ove radove, to su do jaja komplikovane stvari, koliko toga treba da uradi lek da bi zapravo ubio rak, deluje baš obeshrabrujuće. A još kad tome dodaš da se lečiš kod nas, huh, nažalost je opšte poznato da kod nas ima monstruma koji su namerno davali pacijentima mnogo više citostatika nego što je trebalo, kako bi poručivali što veće količine i zaradili što više novca, a pacijenti bi 'svejedno umrli', odvratno, ali istinito, ne znam da li se išta radi povodom toga...

Share this post


Link to post
Share on other sites

nije zvanichna nauka na mojoj strani nego zdrava pamet.

 

npr. homeopatija je idiotizam i prevara dal to nauka rekla ili ne. to shto zvanichna nauka to kazhe, to i nije toliko bitno, da je rekla suprotno, pogreshila bi. isto tako, shto postoji gomila ljudi sa doktorskim titulama koji cje da stranu ispred kamere i da prichaju kako je homeopatija kul ne dokazuje nishta sem da su ti likovi idioti koje treba streljati.

 

 

kako shto vecj rekoh vishe puta, svaka boljka mozhe da se sprechi zdravim zhivotom u zdravoj sredini, i svaka, ako nije previshe odmakla, mozhe isto tako da se izlechi.

  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sestra moje komsinice je imala tumore maligne na stitnoj zlezdi. Koliko god puta da je operisala, oni su se vracali. Onda je cula za neku babu na Kosovu, koja joj je dala neki recept, koji ukljucuje u sebi koru Ruj drveta. E sad, fora je sto je Ruj drvo, tj ta kora veoma toxicna i otrovna, i samo je jedan sloj lekovit. Ta baba joj je pokazala kako izgleda drvo, i kako da dodje do tog sloja (cini mi se da je deveti, nisam siguran). Pokazala joj kako se sprema taj napitak i sta sve ne. Taj sloj kore se kuva, sta sve ne, ne znam tacno, i to se pije. Pila je nekih 4-5 meseca svakodnevno, i evo, dan danas, nema ni traga od tumora. To je bilo pre nekih 3-4 godina sigurno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

kako shto vecj rekoh vishe puta, svaka boljka mozhe da se sprechi zdravim zhivotom u zdravoj sredini, i svaka, ako nije previshe odmakla, mozhe isto tako da se izlechi.

 

Ne moze svako u Srbiji da zivi na velikom imanju i da uzgaja organsko voce i povrce, ne moze svako u Srbiji da bira kakvo ce mleko da pije, kakav ce hleb da jede.....

 

A znas i sam podatak da je Srbija na vrhu u Evropi po dijagnozama raka ..... i ja najvise mislim da je bombardovanje osiromasenim uranijumom glavni uzrocnik toj pojavi.

 

Ne mozemo mnoge stvari da biramo u ovoj sjebanoj drzavi. Oni koji su socijalni slucaj, koji su siromasni, na ivici siromastva nemaju izbora kakvu ce hranu da jedu, kupovace najgore djubre ma gde raslo i cime god prskano.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne moze svako u Srbiji da zivi na velikom imanju i da uzgaja organsko voce i povrce, ne moze svako u Srbiji da bira kakvo ce mleko da pije, kakav ce hleb da jede.....

svako u srbiji mozhe da ne konzumira otrove (alkohol, pljuge, [neorganske] grickalice, slatkishi, sokovi), a ishrana od vocja, povrcja, integralnog hleba i nemasnog mleka je jeftinija od bilo koje druge koju ljudi praktikuju, i savrsheno je dovoljna za bilo shta chime se ljudi bave. takodje svako mozhe da izbegne stres i da vezhba telo, i kad bi sve ovo odradio otklonio bi mogucjnost skoro svake bolesti.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...