Jump to content

Светско првенство 2014.


Јарослав

Recommended Posts

Ovo sve su igraci saveza. Sve komplet promeniti. Narocito ove sto se po novinama kunu u Terzica, jebo im on mater nesposobnu.

Realno je pozvati sve Zvezdine igrace i uigravati ih preko reprezentacije. Isto tako i u basketu :bigblue:

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kada smo vec u prici oko problema sa napadacima i njihovom efikasnoscu, Andrija Kaludjerovic je postigao prvenac u debiju za Rasing iz Santandera... :udri:

Ako se nastavi ovako bericetno i u nastavku sezone, plasim se da ce nam u buducnosti i gorepomenuti kidati zivce...

Edited by ..charlie..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја бих пре реко да је Генчлебирли'и бољи од било ког француског друголигаша. Кад сам гледао Нант-Мец, то је била утакмица нивоа наше ПЛС.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oni nisu fantasticni ni u Turskoj. Mislim da se oni nece dugo ni tamo zadrzati, predvidjam Radosavov povratak u partizan kao veliko "pojacanje" za 1-2 godine, a ova dvojice ce se nakon Turske smucati po zemljama treceg sveta do kraja karijere, jer tako njihovi menadzeri zele...

 

 

Zaboravio si na najjacu kariku,teta Karleusu.

Huh, nekako mi je promakao. Sve suvi kvalitet...

Edited by ..charlie..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mislim da vi bespotrebno pravite bauk od te Belgije i potcjenjujete snagu Hrvatske i Srbije. Kada je BiH igrala sa Belgijom i tada su oni bili razvikana reprezentacija, a godinama ih nema nigdje, uzesmo ih dva puta lagano, a Srbija ima potencijal da to fino riješi u sovju korist ili barem remi u Belgiji.

 

Od vremena kada smo mi igrali s njima, ja mislim da jedino Hazard nije igrao. Znači bez straha na njih i nema tu kalkulacija s njima.

 

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...