Jump to content

Светско првенство 2014.


Јарослав

Recommended Posts

Онда нису ни требали тамо да стављају организацију. Јебале их паре, овамо причају о неком финансијском фер плеју, а са друге стране гледају како што више у свој џеп да стрпају.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

realno, posle kraja ove sezone Mihajlovic treba da pozove Mudrinskog i Mitrovica. Kazem posle kraja, jer ce tada biti jasno da li su u pitanju igraci koje je usralo na par tekmi, ili stvarno imaju potencijal. Ja mislim da je ovo drugo. Mene npr. niko ne moze da ubedi da su doticna 2jica ista losiji od brace golgetera ili Lekica, naprotiv.

A obojica su fizicki jaki, sto bas odgovara igri sa 1 spicem, koju forsira selektor.

Share this post


Link to post
Share on other sites

forsira to zato što je pička

osnovni problem skoro svih naših sportista je loša fizička pripremljenost i na tome treba da se insistira, pa neće biti problem da se igra sa dva napadača protiv tamo neke Škotske

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tacno tako. Samo se sere o modernom fudbalu sa jednim napadacem. Sve je to lepo dok imas nekog pederanovica od 50 miliona evra koji trpa ko besan. 70% klubova nema tu mogucnost, a glume nekog Lou-a i slicne fore, kao znaju sva sranja na svetu. Znate vi moj kurac. Skotska i slicne pizdarije se moraju sabiti sa dva vrsna spica. Moze i mali Mitrovic sto se mene tice, bolji je od oba Scepe za klasu. Nije neki kurac, ali je stamen, pri tom ima muda... Mi po nasoj usranoj ligi furamo evropske ideje nekih separatistickih siptara, to jednostavno ne ide.

  • Upvote 7

Share this post


Link to post
Share on other sites

И треба фудбал да нам пропадне кад такви спортски радници немају могућности да напредују.

 

Знам пар с. радника који су желели славу преко ноћи, па су сада економи и шишају траву.

Тиха вода брег рони.

  • Upvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...