Jump to content

Светско првенство 2014.


Јарослав

Recommended Posts

Holandjani su mi ulepsali dan, kakvo pisanje po ciganiji. Seka Persi i pogotovo Roben dokazali da ih nepravedno podcenjuju. Nadam se da je ovo prvi znak kraja ovog smarackog fudbala koji mi je zgadio proslo prvenstvo. Sudije su hit, ovo ni u JSL-u ne bi proslo.

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Holandjanima je oproshten onaj Klajvert-Overmars pir iz 2000, a nekako tu dodje u secanje i tekma koju je sudio PEDERsen. Mozda i imam sad za koga da navijam, buduci da ne volim cigane (Italija, Portugal, Shpanija, svaka centralnoamerichka i juznoamerichka reprezentacija), crnce (sva Afrika, Francuska, Belgija), mujage (Bosna, Iran), engleske tvorevine (Engleska, Australija, SAD), ujke i shiptare (Hrvatska, Shvajcarska), Rusi, Grci, Koreja i Japan mi nimalo nisu simpatichni... mozda sam naciste zaboravio, ali sam se umorio od njih, oni su mi bili kao Sheshelj - kad nemash za koga, idesh za one sa najdefinisanijom idejom. Dakle, Holandjani, ali samo kad igraju u crnim dresovima, narandzasto je gej.

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaka cast holandjanima juce,ali nije prvi puta da tako furiozno krenu (setite se samo eura 2008 i na kraju kara banana) a svi znamo kako se to uvek zavrsi u njihovom slucaju.Tako da ne bih ja njih stavljao medju nikakve favorite.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...