Jump to content

Светско првенство 2014.


Јарослав

Recommended Posts

Guest Bata Životinja

u kom rovu i kada? Možda je bio mesec dana 1991. a niko iz Srbije nije bio kada su Amerikanci počeli da rešetaju po Srpskoj i Krajini u poslednjim godinama rata, kada je bilo najteže. Šešeljevci famozni su dolazili jednu nedelju na front, a onda 3 nedelje odsustva da se hvale u Srbiji kako su veliki ratnici. I tako 12 nedelja godišnje u rovu a 40 nedelja u Srbiji da laprdaju

 

milion i po Srba preko Drine se borilo protiv 7 miliona Hrvata i Bošnjaka, + NATO snaga koje su im pomagale. Mog ćaleta je svakodnevno jurio snajper, bio je zarobljen jednom i pušten samo zahvaljujući međunarodnim snagama koje su bile prisutne

 

Za to vreme su u Srbiji ladili muda i kukali kako čekaju u redu za mleko. Evo i sad laju velike patriJote, samo ih nema nigde kad zagusti, i kad treba pojesti govna koja su izasrali. Jebe mi se bre za vaše srbovanje, pas koji laje ne ujeda

Edited by Bata Životinja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvo,nakon ovog Trlajinog posta se zaista moze zakljuciti da se radi o bolesnom coveku.Covece,leci se.Dzaba tebi disertacija,ti trebas na proveru kod psihijatra.Leci se,neces dobro u zivotu proci.

 

koji moj iko ovde bre meni može da se kurči, je li ičiji ćale ovde bio u rovu 1991-1995? Ičiji? Sem Srba preko Drine sumnjam da je iko bio u rovu. Sakrili ste se u mišije rupe, svi vaši očevi, stričevi, ujaci...

 

Moj.U rovovima Kopackog Rita,Haljevske sume.U rovovima kod Citluka i Divosela.Dok su na njega pucale ustase.Ja sam za to vreme bio balavac po kome su padale granate iz minobacaca i haubica.Ustaske naravno.Nisu na moga oca i mene pucali srbi iz Beograda,vec ustase!Nije moj otac gledao licku decu poklanu od strane srba iz Beograda,vec licku decu poklanu od strane ustasa.Da,crvena beogradska banda nas je izdala i prodala,ali crvena beogradska banda nas nije ubijala.Debilcino maloumna!

Edited by lemmy sixx
  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

е, Трлаја, 'ајде зајеби се више. није ми јасно шта покушаваш да докажеш. да се цео свет врти око тебе? и којих бре 7 милиона усташа и бошњака? па њих сада нема свеукупно 7 милиона. престани да сереш и послушај Лемија и иди на лечење.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

ti ni ne čitaš šta pišem, maloumniče, lepo rekoh ''Sem Srba preko Drine sumnjam da je iko bio u rovu'', jesi li ti Srbin iz Srbije? AKo nisi ne lupetaj

 

ja od ustaša ne očekujem da me maze i paze, a od Srba očekujem da stanu iza sopstvenih reči, što ovi nisu učinili. Izdajnici su najveća bagra na planeti, izdajnici su u devetom krugu Danteovog pakla a ne koljači. Koljači su obična idiotska bagra koju svaki organizovani narod može da zaustavi. Ko je dozvolio ustašama da operišu po Krajini?

 

to što nismo bili organizovani krivi su direktno oni koji su o tome odlučivali - Srbi sa državnog vrha

 

 

i jopet ću da ponovim, milion i po Srba preko Drine branilo se od 7 miliona Hrvata i Bošnjaka - ZAŠTO SE NIJE BRANILO 10 MILIONA SRBA? GDE SU NESTALI TI JUNACI?

 

maja 1992. godine kada je priznata nezavisna BiH, svim vojnicima iz Srbije je dato da odluče da li će dobrovoljno ostati ili se vratiti u Srbiju - 98% je otišlo i ostavilo Srbe u Bosni i Hrvatskoj na cedilu

 

nema tu šta bre više da se dodaje, ko je pametan zna šta znači kada te izda navodno rođeni narod.

 

е, Трлаја, 'ајде зајеби се више. није ми јасно шта покушаваш да докажеш. да се цео свет врти око тебе? и којих бре 7 милиона усташа и бошњака? па њих сада нема свеукупно 7 милиона. престани да сереш и послушај Лемија и иди на лечење.

 

4 miliona Hrvata u Hrvatskoj

 

oko 2,5 miliona Hrvata i Bošnjaka u BiH

 

dakle 6-7 miliona, jebe mi se, ni Srba nije bilo milion i po, jer da ne drljim samo o Srbijancima, i Sbi preko Drine su itekako pobegli, zna to Lemi u svojoj Krajini najbolje

 

lupajte bre minuse koliko hoćete, ne mogu pišljivi minusi istinu da izbrišu, istinu o izdaji, kukavičluku i sramoti

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja se secam samo jednog lika da je dosao iz Srbije da ratuje tamo kod mene u Krajini, a i taj je bio slucaj za psihijatra, ko zna gde su ga pokupili. Dobro, tamo kod mene se nisu ni vodile neke zestoke borbe pa verovatno nije ni bilo potrebno, a i mi nismo vodili ofanzivni rat nego smo branili svoje, ali smo na kraju izdati kako god okrenes.

 

Mislim glupa je diskusija, nismo mi tamo ni bili vojno porazeni nego je Sloba jednostavno predao Krajinu.

Edited by LoveHateLove

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

Бата оштро перо, као да му је Даница Драшковић шиљила оловку.

 

inače, kako je Vuk smuvao Danicu na fakultetu

 

''Koleginice, kakve noge imate, šteta što nemate četiri.''

 

nekoliko ljudi me uveravalo da se stvarno desilo

 

 

 

 

 

Što se ostalog tiče, Srbi su govna, Lemi se češlja

  • Upvote 3
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

lupajte bre minuse koliko hoćete, ne mogu pišljivi minusi istinu da izbrišu, istinu o izdaji, kukavičluku i sramoti

 

Covece,najozbiljnije ti kazem,sa tobom nesto nije u redu.Poseti psihijatra,resi probleme,to se leci.Otici ces totalno u kurac...a steta bi bilo,jer evidentno je da si inteligentan i obrazovan momak.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

da, pošto samo nenormalni ljudi mogu da ne obožavaju predivne i prepoštene Srbe...

 

 

elem, ti po svemu sudeći ne znaš razliku ni između psihijatra i psihologa, a kamoli nešto više o ljudskoj psihi

 

s druge strane, meni je posao da poznajem važnije psihološke teorije, posebno psihoanalizu, prosto smešno zvuči da ti meni nešto objašnjavaš na tom polju

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne baljezgaj,nema to veze sa ovom diskusijom.Nego tvojim konstantnim lupetanjima iz paralelnog univerzuma.

Ja tebi ne objasnjavam nista na polju psiholoske teorije,vec ti govorim da sa tobom nesto nije uredu.To moze primetiti svako svako normalno i razumno ljudsko bice,ne mora biti psihijatar.Sa tobom nesto nije u redu,prihvati to i idi resi problem.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

jbt, na metal forumu tip koji loče viski (i navija za Juventus) priča drugome da s njim nešto nije u redu

 

čoveče, svaka baba ti je to govorila kad bi te videla u metal majici. Još ako si puštao kosu bio bi i sumnjiviji

 

jbt, većina metalaca ima to iskustvo i onda još dođe neki Lemi da nešto sere, a povrh svega je alkoholičar

 

dakle, ne izigravaj babetine iz komšiluka na yumu

 

znam dvojicu ljudi koji su tvojih godina i loču svakodnevno, nijedan nije ''normalan'', obojica imaju debele životne probleme i frustracije

 

niko ne pije škotsku brlju jer ima lep ukus, znaš ti to bolje od mene

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...