Jump to content

Светско првенство 2014.


Јарослав

Recommended Posts

Guest Bata Životinja

ovo je nemogućeeeeeee

 

kljakavi Nemci i njihovi ugostitelji Argentinci prolaze u četvrtfinale, sve je ovo zavera protiv šiptarizma!

 

tamo neki Iguain da igra na svetskom prvenstvu, koga vi zaebavate!

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

šta ti haluciniraš, Švajcarci su imali bolje šanse, onu najveću kad je ustaša Drmić upropastio sve, očigledno zato što ima srpsko prezime, ili ova stativa na kraju

 

Benaljo je i kriv za gol, mogao je bolje da reaguje, inače bi ostalo 0:0

 

ova Agentina je ubedljivo najgori tim koji je prošao u četvrtfinale, Brazilci su pojam za ovo rasulo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aguero se povredio i neće igrati do kraja SP

 

Iguain je kurton, svaku počinje na klupi

 

što znači da im je Mesi glavni špic

 

Само је прву почео са клупе Игуаин, и то зато што су против Босне играли у другој формацији. Ево сада је играо иза Игуаина, а и Лавеци је био у најмању руку једнако офанзиван, ако не и офанзивнији по страни. Меси игра на центру, има потпуну слободу у игри и често се враћа чак до половоине да би примио лопту, Не знам коју си ти Аргентину гледао, али он ни случајно није најофанзивнији нити је шпиц.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bre, celo prvenstvo raznorazni sutiraju kao picke, vazda govnav sut po zemlji i "sjajno postavljen golma nnn"...

 

Nista da je opali po sred picke, nista dijagonalni polulobovi u suprotnu stranu, nema vise Zinedina, Tijerija i ostalih umetnika. Evo sad opet, malo da je potkopa, i gotovo, ali ne.

Da l' ja previse igram pes pa sam se razmazio ili koji kurc...

 

Ronaldinjo da je pozvan, da otpeva na prvenstvu labudovu pesmu, ja mislim da bi im pisao po faci, Oskar i Nejmar na strani, Ronaldinjo u sredini, jos bi i licilo na nesto, kad im se vec napad raspada

 

Cast Jamesu i izuzecima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Što je Baloteli u špicu napada, to je Boateng u defanzivnim zadacima. Krem de la krem, premium klasa.

Zaslužuju 200 000 funti sterlinga nedeljno. Trista, da vadžajna zablista.

 

Ajmo Van Gale, dovodi gladnu decu Zimbabvea.

Sve u Mančester i Holandiju. Trpaaaj! Sledeće prvenstvo biće hit.

 

A Lipi, stari lisac, da ne zabušava više, nego da lepo preporuči neke kosooke žutaće.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...