Jump to content

Recommended Posts

Mislim da je ovo najpogodnija tema za ovo:

http://www.telegraf.rs/zanimljivosti/696373-ustala-iz-groba-lekarka-videla-raj-pakao-i-cistiliste-foto

 

ČISTILIŠTE

Nakon susreta s ocem približili su se zavesi od magle. Prošli su kroz nju i odmah je osetila užasan smrad i vrućinu. Jedva je disala. Kaže da je vladao užasno jak vonj spaljenog mesa, pokvarenih jaja i znoja, a sve vreme se čula muzika — hevi metal i žestoki rok.

:rockdevil: :rockdevil: :rockdevil:

 

ima i dobrih komentara dole. :haha:

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

juche pricha jedan lik na faksu kako je chitao o nekom vidjenju da se u paklu slusha hevi metal, a ortak jedan ga troluje "to u raju?", a ovaj se istipovo lik "ne, u paklu", - "chekaj, jel si rekao da slushaju hevi metal?" - "da." - "pa to je raj 100 posto \m/", a ovaj lik ozbiljan "ne bre to je pakao, chitao sam!", - "veruj mi, ako se slusha metal, to je raj", a ovaj pocheo da se nervira kako je sigurno to u paklu, koji kur x)

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

zato shto je idiotizam. Oshtrivojevicji nisu ni postojali, u to vreme su Srbijom vladali knez Visheslav, posle njega njegov sin knez Radoslav, i posle njega njegov sin knez Prosigoj. i Srbija je tada obuhvatala vecji deo danashnje Bosne i pola danashnje Rashke.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zanimljivo je kako svaka država ima svog Deretića i Petrovića, i kako svaki baš SAMO za njihov narod priča kako su vladali svetom ranije, kako su potomci velikih ratnika, osvajača. bogova i ostalih sranja. I verovatno i oni imaju svog Sarmu, Paju i Bogdana koji veruju u sve to.

Edited by Lunar

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...