Jump to content

Četiri savršena albuma zaredom za deset godina


Lou

Recommended Posts

Ок, сада морам да упаднем. Моја девојка је српска металка и нити је позерка, нити тражи курац.

 

Mlad si i neiskusan,bice ti jasno jednog dana,sve su iste,veruj mi!Setices se jednog dana ovih mojih reci!Mislis da ja nisam imao ribe koje su slusale metal,hiljade su prodefilovale kroz Masinac i Kalis.Od sredine devedestih, nijednu vise nisam sreo ni na jednom koncertu!U to vreme su se vrzmale oko Bloodbath ekipe,sve su se kao lozile na Slayer,isle sa nama na koncerte....itd!

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, meni je samo ovo nejasno. Realno, da ja imam sise, bol'o bi me kurac da budem pismena. :haha:

 

Pa nisi u toku, nemam sise.

Drugo, excel fane, sve pare koje zaradim potrosim na hranu, struju, vodu, telefon, grejanje, cipele i odecu jer mi mama i tata nisu bogati, a bas me ni ne vole puno pa zaradjujem koliko mogu i trudim se da zavrsim fakultet pored svega toga, pa mi vinil kult nije najbitnija stvar na svetu. Pravopis je, sa druge strane, medju bitnijim.

 

A sto se koncerata tice, ne secam se kada sam rekla da me neki koncert interesuje a da nisam otisla na njega, pa makar posle jela suv 'leb narednih dve nedelje... Posto ne znam ko si, a nadam se da necu morati ni da saznam, ne mozes sam da posvedocis o tome, al' ima ljudi ovde koji idu poslednjih 10 godina sa mnom na svirke, pa ce ti reci.

Edited by Хавочка
  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

vinil kult nije najbitnija stvar na svetu. Pravopis je, sa druge strane, medju bitnijim.

 

Sto se da primetiti po tvojim postovima...a bogami i potpisu.Niti pocetnog velikog slova,niti tacke na kraju recenice.

 

осећам снажну џентлменску потребу да се заштитнички бацим у одбрану сиса

 

Kojih sisa?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa nisi u toku, nemam sise.

Drugo, excel fane, sve pare koje zaradim potrosim na hranu, struju, vodu, telefon, grejanje, cipele i odecu jer mi mama i tata nisu bogati, a bas me ni ne vole puno pa zaradjujem koliko mogu i trudim se da zavrsim fakultet pored svega toga, pa mi vinil kult nije najbitnija stvar na svetu. Pravopis je, sa druge strane, medju bitnijim.

 

A sto se koncerata tice, ne secam se kada sam rekla da me neki koncert interesuje a da nisam otisla na njega, pa makar posle jela suv 'leb narednih dve nedelje... Posto ne znam ko si, a nadam se da necu morati ni da saznam, ne mozes sam da posvedocis o tome, al' ima ljudi ovde koji idu poslednjih 10 godina sa mnom na svirke, pa ce ti reci.

 

Pa o tome ti sve vreme i pricam,to je vase najvece dostignuce,odlazak na metal koncert.Prosto vam nije u krvi da pravite kolekcije i da se dublje udubljujete u materiju.Sve ste uvek imali te iste izgovore,nemam pare,ma idi molim te,srpske metalke,sta je to,utopija!

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...