Jump to content

Četiri savršena albuma zaredom za deset godina


Lou

Recommended Posts

Ne bih sad ovde o merama,nego da se vratimo na temu muzike!Ti se kao razumes u Death metal pa mozes da sudis o kvalitetu Death diskografije,bas bih voleo da cujem tvoje misljenje o tome ili cu te Baptised in blood!

 

Verujem da bi voleo da cujes kako zelim da blajvam tvoj veliki kurac, al' ne obecavam sta se ne da ispuniti. Jasno mi je da te je sramota da pricas o merama. Sta znam, prvi si pomenuo, nije problem da ti 'vratim' na taj tvoj paorski nacin. Cekaj, zaboravih da stavim!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (Pretpostavljam da je recenica nepojmljiva ako nema znak uzvika na kraju, je l'?)

Elem, u to kako ti to mene nameravas da 'krvavo krstis' u proslom vremenu, ne bih generalno da zalazim.

 

Destined to burn.

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Verujem da bi voleo da cujes kako zelim da blajvam tvoj veliki kurac, al' ne obecavam sta se ne da ispuniti. Jasno mi je da te je sramota da pricas o merama. Sta znam, prvi si pomenuo, nije problem da ti 'vratim' na taj tvoj paorski nacin. Cekaj, zaboravih da stavim!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (Pretpostavljam da je recenica nepojmljiva ako nema znak uzvika na kraju, je l'?)

Elem, u to kako ti to mene nameravas da 'krvavo krstis' u proslom vremenu, ne bih generalno da zalazim.

 

Destined to burn.

 

Alo bre deriste,nemam ne palim se na gaborke,posebno ne metalke,zanima me samo sta ti u stvari ista znas o death metalu kad si bila pozvana da me vredjas. A Baptised in blood je pesma od Death,ne bih menjao njen originalni naziv,kad si tako visprena mogla si da zakjljucis sta sam hteo da kazem,ali cisto sumnjam!A to sto se hvalis da ti se vise svidjaju novi Megadeth albumi,takvo neiskustvo ide sa tvojim godinama.

  • Upvote 3
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prva tri Death su death metal za death metalce, ne osporavam da su i oni dobri albumi. Ali oni od Humana pa nadalje je metal za sva vremena, i za svakog ko voli metal. Pritom da ne pricam o tome kako je Chuck bio sve bolji i kreativniji kako je vreme prolazilo. Stvar je da treba slusati muziku, a ne trend.

 

no ajmo dalje. Htedoh Neurosis da ubacim, ali kolko god ja voleo period od through Silver do Given to the Rising i mislio da su ti albumi odlicni, ni u jednom trenutku od kada sam cuo te albume nisam pomislio kako su savrseni. I nekad se desi, u retkim situacijama, da mi neke pesme ili generalno citav vajb albuma ne legne u tom trenutku. Dok npr. njihovi drugari Isis, kada sam cuo Oceanic progledao sam. Kada sam cuo Panopticon preodusevljen sam bio. Isto tako za In the Abscence of Truth, premnogo trenutaka koji su mi promenili kako gledam na muziku. I na kraju poslednji Weavering Radiant, koji mnogo volim, ali mnogi ne dele tu moju ljubav prema tom albumu. Tako da Isis ubacujem u tu kategoriju.

I naravno Pain of Salvation. Prva dva generalno odlicna, super prog metal albuma. Ali onda dolazi Perfect Element i Remedy Lane koji su veoma posebni albumi meni. Albumi koji su osmisljeni od pocetka do kraja i sa konceptualnom vizijom upotpunjenom sa talentima koji su tada bili u bendu. Sve sto vise slusas album to je bolji, i sve sto vise saznajas sta znace poruke iza albuma postajeti drazi album. Tako da.

 

 

Entropia

  • Released: August 1997

- - - 1998 One Hour by the Concrete Lake

  • Released: July 1998

- - - 2000 The Perfect Element, Part I

  • Released: 31 October 2000

- - - 2002 Remedy Lane

  • Released: February 2002

Edited by Lunar

Share this post


Link to post
Share on other sites

SOBZIROM da

 

 

 

 

zajebi

Jel ti stvarno mislis da ovde ramisljam o pravopisu,bitna je sustina a to je da su srpske metalke samo obicne pozerke koje jedino na sceni traze kurac i nista vise od toga.

 

Uvek je tako bilo i bice i stojim 100% iza tog stava.

 

Metal se kod vas shvata maksimalno do tridesetih godina,nakon toga,nestaje kao da nigeca nije ni bilo.

 

Bas sam hteo ovih dana da pitam,zasto nijedna riba nije koliko se secam postovala na temi kolekcije,vinil kult ili koji sam poslednji disk kupio?

  • Upvote 3
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...