Jump to content

Лига шампиона


Јарослав

Recommended Posts

@Dovla: jebiga, oni su navikli na takav sistem

 

brza tranzicija lopte i onda žabari ne mogu ni da se zatvore kako samo oni znaju

 

Kakav si ti hipster postao...

 

što hipster? bek može biti i centralni, a za ove sa strane sam ceo život govorio krilni

 

sve u svemu, mislim da će ovo biti lagana odbrana titule, nema Barsi ko da parira

Edited by Јарослав

Share this post


Link to post
Share on other sites

Alegri + Evra = pusiona.

 

Zasto jebeno izvaditi dva ubedljivo najbolja igraca na terenu pola sata pre kraja kada dominiras i drzis konce u rukama?!?!? Nevidjena glupost Alegrija, ja to jednostavno ne mogu shvatiti. Kedira je jebao mame, prdnuli nisu Bajernovi igraci pored njega, Morata im je pravio malu decu...ovaj ih izvede, i uvede Sturara i ustasinu. I krece potop. Majko rodjena.

Sto se Evre tice, rekao sam to i posle prosle utakmice. Nije igrao Roben, ali mu je malu decu pravio Kosta. Plus je ddva gola zajebao. Svaka cast na svemu, ali mrs u picku materinu na kraju sezone.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Dovla: jebiga, oni su navikli na takav sistem

 

brza tranzicija lopte i onda žabari ne mogu ni da se zatvore kako samo oni znaju

 

 

 

što hipster? bek može biti i centralni, a za ove sa strane sam ceo život govorio krilni

 

sve u svemu, mislim da će ovo biti lagana odbrana titule, nema Barsi ko da parira

 

Можда су навикли, али не можеш против сваке екипе играти тако.

Да Алегри није вукао погрешне потезе по питању измена, била би кита.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juveu ponisten cist gol + gomila sitnih odluka na stetu Juvea tokom meca. Ali naravno, nije to odlucilo, kad promasis onakve sanse mora da dodje kazna jbg. Naivno primljena prva dva gola, a Juve posle bez Morate potpuno bezopasan u napadu, i to je to, jbg.

 

Istina je ovo za ponisten gol, ali istina je i ovo sve posle, i to je mnogo bitnije od ponistenog gola. 2-0 imas 20 minuta pre kraja, xy promasenih sansi, igras kao zmaj i ti popusis. Ko te jebe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Леми, Коста је постао таква зверина да би правио децу било коме.

 

У Бајерну убедљиво најгори Рибери. Давио лопту, 253 контакта да може да направи током напада, направио би.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste zverina, ali malo kurca bi pravio decu nekom Albi.

 

U Bajernu je najgora odbrana. Ja garantujem da bi ovakvoj odbrani Barselona zabila 5 komada.

 

Вероватно да би их накантали без проблема.

 

Алба јесте добар, али ѕа симулирање.

 

Робен игра ок, Риберија исекле повреде тотално. Таман се врати, опет повреда.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Realno. Prava opasnost u Bajernu su Kosta, Miler i Levandovski, Riberi apsolutno nista ni danas a ni vec duze vreme nije uradio. Bas me zanima sta ce Alegri da kaze, koja je 'genijalna' zamisao lezala iza onih izmena, izgubili su kljucnu sigurnost u odbrani i probojnost u napadu tj. kontrama. Cinjenica, da je taj isti Morata zabio jednom iz one dve sanse bila bi druga prica, ali coveku ne mogu nista da zamerim, igrao je ko zmaj, kao i prakticno svaku tekmu od kako je dosao u Juve. Neverovatno kakva dva igraca je olako pustio Real, ali boli ih kurac moze im se.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Леми, Коста је постао таква зверина да би правио децу било коме.

 

 

 

Apsolutno...edini koi moe nesto konkretno da uradi i iskreira...coek krilo, a maltene igrao pleimeikera drugo poluvreme...bez njega bi popusili enormnu karu bananu

 

I jos edna velika razlika...Vidal e bio medzu naigorima na terenu, do onog momenta u 90-om minutu...do kraia e bio medzu naiboljima na terenu

 

A tamo neki Sturaro nie mogao zicer da pogodi pred krai produzetka

 

Juve pustio Komana, koi igra bitnu ulogu u Baernu (ne samo sad, nego cele sezone ulece kao dzoker), a ovamo neki unezvereni Pereira mrsi muda

 

Mada i pored svega toga - kljucan e izlazak Kedire (kao stoe vecina i primetila)...sveie bio zatvorio pozadi, Nemci nisu mogli da prdnu

Share this post


Link to post
Share on other sites

igrao je ko zmaj, kao i prakticno svaku tekmu od kako je dosao u Juve. Neverovatno kakva dva igraca je olako pustio Real, ali boli ih kurac moze im se.

 

Apsolutno je logicno zbog cega ih je Real pustio. Prvo, Morata je odigrao odlicno drugi deo prosle sezone dok je prvi deo sezone bio neprimetan, a ove sezone je poprilicno slab i nema kontinuitet. Juce je odigrao zverski, ali to je mozda i prva utakmica ove sezone koju je tako dobro odigrao. Tako da, kada se sve uzme u obzir, tom coveku je kontinuitet jako veliki problem, a i realno on terena sinoc ne bi video da je Dibala bio spreman. Sto se tice Kedire, on je jako podlozan povredama i zato su ga pustili. Od kako je dosao u Juventus 2-3 puta se povredio. Pa vec nakon prve utakmice koje je odigrao za Juventus se povredio na 2 meseca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne kazem da nije logicno + oni se uvek osiguraju da imaju lika koji ce zameniti koga god puste, cinjenica obicno preplacenog ali retko losijeg. Cinjenica, Morati fali kontinuitet, tu jesi u pravu, ali Real je vrlo cesto znao da istrpi lose partije svojih zvezdica, mislim da je tu mozda vise stvar u tome sto oni svojim klincima generalno daju sansu na kasicicu i trebala im je, uslovno receno, veca zvezda u timu, posto oni ipak vecinu svojih para prave na marketingu. I druga stvar, Morata je, makar za sada, tip lika koji ce igrati megagenijalno u timu gde je jedan od kljucnih igraca, ali u Realu za to nikada nije bilo sanse pa je i sa te strane logicno. Sto se Kedire tice, sta znam, vise se povredjivao u Juveu nego u Realu, ali opet, kao sto rekoh, nije kao da nisu nasli svejedno dobre zamene, tako da ih boli kurac.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa eto, sve je jasno. Jedino sto se Kedira isto povredjivao u Realu, cak je i poslednje dve sezone u Realu najvise proveo na tribinama bas zbog povreda. I on jeste mac sa dve ostrice, odlican igrac ali ne mozes racunati na njega kao konstantno resenje tokom sezone. Arsenal stajl.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...