Jump to content

2014.08.07-10. *Jaromer, Češka* Brutal Assault 2014


[Nocturno]

Recommended Posts

Штеди се и по 9 месеци за оваква путовања ;)

Надам се, свирали су 2008. године, био би ред да нас обрадују на 25. годишњици фестивала! Него, имамо другу тему за Вакен :redface:

 

Јбг, за БА ме јебе што је одмах после Вакена. Да је неких месец, месец и по касније па још и да успем паре да скупим. Једино још да чекам да видим ко ће потврдити и да се усудим да одем, па ћу да гладујем тамо :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Штеди се и по 9 месеци за оваква путовања ;)

Надам се, свирали су 2008. године, био би ред да нас обрадују на 25. годишњици фестивала! Него, имамо другу тему за Вакен :redface:

 

Јбг, за БА ме јебе што је одмах после Вакена. Да је неких месец, месец и по касније па још и да успем паре да скупим. Једино још да чекам да видим ко ће потврдити и да се усудим да одем, па ћу да гладујем тамо :haha:

Haha a znam,ja sam god. i po dana stekao za Maiden England tour hehe :). Al za sledecu godinu nemam pojma sta cu...Brzo ce osvanuti novi datumi :)))....

 

Btw,po meni Hellfest ce ove godine unistiti svaki moguci festival,ne samo zbog Maidena nego ce imati stvarno jebacki line-up...

Edited by Lord Iffy Boatrace
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

' timestamp='1383570783' post='2699387']

Ubedjen sam 100% da ce da dodaju Suffocation i Immolation ove godine.

Isto tako i Satyricon i Vader.

 

Jbt, mozda sam lud ali ide mi se i samo zbog Gorguts-a. Jos ova dva sto si naveo kad bi bila tacno bi umro od srece tamo

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја сам на фестивалу пукао 100 евра а пио сам типа 10-ак пива дневно и купио за 10 евра диск. За храну се цимао ујутру до супермаркета у граду, и прилично је џабе. Пут је беше 70-80 евра изашао, не могу да се сетим.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Врло сте љубазни, другари.

Мораћу све да вас частим пивом ако се будемо видели на овогодишњем БА :pivopije: Или ви мене, ако до тада банкротирам :wub:

Пс. Хвала!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

jesu su prilicno uzasni bili kad sam ih ja gledao. koliko se secam, uopste nije ni pevao tad. to je bilo 2010 valjda.

 

za sad pentagram jedini bend koji mi se stvarno gleda, a i to je vise da vidim bobbya dok je ziv, kapiram da ne moze bog zna kakva svirka to da bude :D

 

converge kao gojira i meshuggah izgleda da sviraju svake druge godine

Edited by azal

Share this post


Link to post
Share on other sites

We are pleased to announce that American heavy metal „supergroup“ DOWN headed by Phil Anselmo (ex-Pantera) has been confirmed for Brutal Assault festival 2014.

Another confirmed acts are COMBICHRIST (Norway/USA – electro metal) and FLESHGOD APOCALYPSE(Italy – sympho-death metal).

More bands coming soon.

 

IJAOOO KAKAV TRIO!!!

 

ZBOG DOWN-A SE IDE SADA DEFINITIVNO!

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...