Jump to content

2014.08.07-10. *Jaromer, Češka* Brutal Assault 2014


[Nocturno]

Recommended Posts

Krenulo je zezanje!

Danas su objavili tri nova benda

  • Krabathor
  • Bring Me The Horizon
  • In Mourning

 

Do sada potvrdjeni:

  • Amon Amarth
  • August Burns Red
  • Benediction
  • Hail of Bullets
  • My Dying Bride
  • Nervecell
  • Obituary
  • Pyrexia
  • Repulsion
  • Sarke
  • Pungent Stench
  • Victims

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja bih ove, tj. sledece godine jako radio isao na BA, posto je bas super zezanje bilo jednom kad sam isao. ali lineup mi je mrsav jako za sad.

 

dajte neki converge, meshugahh...

 

sarke sam gledao, gorguts su strava ali ne lozi me to toliko da slusam lajv. devina sam gledao i iskidao je, ali sad mi se toliko smucio da ne znam cak ni da li bi me live zanimao.

 

HoB, Pungent, Repulsion, Benediction su mi najzanimljiviji od najavljenog

nek daju dobrog grinda i thrasha za raju i moze, i moderne goovy/krljacke zike i eto me.

 

voledo bih da znam ima li sanse da dovuku Swanse hmhm

 

pod uslovom da dobijem godisnji haha

  • Upvote 2
  • Downvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa ja kazem not sure ima li to smisla :P

 

mislis da publika koja slusa post metal, Jesu, Godflesh itd ne slusa Swanse?

 

ali realno jesi u pravu, nisu oni za Brutal

 

svi znamo sta je krang rekao za minuse

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

dajte neki converge, meshugahh...

 

sarke sam gledao, gorguts su strava ali ne lozi me to toliko da slusam lajv. devina sam gledao i iskidao je, ali sad mi se toliko smucio da ne znam cak ni da li bi me live zanimao.

Prvi su bili prošle godine, drugi ove, treći me ne zanimaju, četvrti su razbijanje uživo, baš trip, ćelavca bih gledao, da skinem to sa spiska.

 

мада, Уруку нећу, због ове хипстерске изјаве за Swans. па 'де ћеш њих на Брутал, човече? :D

Ako mogu Fields Of The Nephilim i Virus, može i matori Gira. Osim toga, ne znam jesi li upućen u to kako danas izgledaju njihovi nastupi - opravdali bi ime festivala. ;)

 

Plusevi za sve.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma gledao sam i ja i Converge i Meshuggu, oba na BA, ali fazon je da nemam nekih poslebnih (realnih) nostvarenih zelja, tako da mi najvise odgovara varijanta da se sastavi lineup od meni zanimljivih bendova koji sabijaju uzivo, iako sam neke od njih vec gledao. skroman sam ja covek xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Већ 2 бенда која ме баш занимају (ХоБ и Девин) + Амон Амарт који бих радо погледао. Ценим да ће опет бити 10 + бендова који ме баш занимају, ваљда ће бити пара.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ви који сте већ били на фестивалу, дајте оквирно процену колико кеша треба за превоз/клопу/пиће и сл. У Чешкој нисам била 15 година и појма немам како се крећу цене, поготову не на оваквим манифестацијама.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...