Jump to content

GMO ( Genetski Modifikovani Organizmi )


PajatheTrut

Recommended Posts

Nisam te bas razumeo ni pored telegencie. Moj stav je da ne treba jesti ono sto ne znas sta je. Za GMO niko ne zna sta je tako da smatram da je maloumno svesno to koristiti. Ok sto nam poturaju, ali ne moram bas i da im aminujem to.

 

Upade Paja. Do jaja... :mhihi:

Edited by HEFEST
  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

u tom slucaju nemoj jesti hranu koju kupis na pijaci, jer definitivno ne znas cime je "tretirana".

 

Боље је и то него да не знам шта је.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Или је проблем у томе што ја мислим да је проблем то што ти мислиш да је проблем у томе што он ништа не зна а мисли да зна ?

Не видим какав проблем имаш ?

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemojte da zaboravite u Mitrosu da pitate da li je krava (od koje je koza za bubanj) genetski modifikovana.

 

EDIT: Edit.

 

Mos da pazaris dobos sa melanomom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

U americi ti lobiji vladaju. Njihove politichare plate lobisti naftnih kompanija i oni idu okolo i najopushtenije prichaju kako globalno zagrevanje ne postoji, ne sumnjam da je isto i sa gmo hranom. Oni vecj imaju takvu situaciju sa hranom, industija mesa i industrija grickalica i slatkisa rade isto to, gledao sam kakve probleme je imao dzejmi oliver koji je probao da promovishe u americi ideju da shkole ne daju deci mleka sa ukusima i masom zasladjivacha, vecj obichno mleko. I mi smo imali slichnu situaciju sa hranom u shkolama, samo nemamo preterano razvijenu industriju koja bi trovala decu postepeno, nego ljudi to odrade odmah.

 

Elite bole uvo ko pati, sve dok su oni bogatiji, i "poshtenje" ih necje zaustaviti da urade shta god shtetno ne bi ostvarili profit, svugde gde postoje razlike u moci, ukljucujuci i ekonomsku moc, ce se uvek desavati takve pizdarije, samo jedan razlog vishe da se ukinu kapitalisti i politichari.

Share this post


Link to post
Share on other sites

sto se tice ovoga sto kaze rogozub , i ja sam 100 puta bio ucesnik rasprava o raznim stvarima poputa haarp sistema , gmo hrane , cipovanja ljudi itd itd ... i ljudi onda kazu pa nebi merikanci ili englezi ili nemci svom narodu poturali takve stvari nemoguce da je to istina , na sta sam ja odgovarao uvek da vladare iz senke zabole bas kurac za sirotinjom u bilo kojoj zemlji bilo da je to Usa , Srbija ili Vijetnam

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...