Jump to content

Ravna gora


bo88gdan

Recommended Posts

Guest Bata Životinja

Hvala, sa gađenjem gledam na sopstvenu bolest, molim sve komuniste i Šiptare da mi oproste ružnu prošlost!

 

Bogdane, bio sam u tvojim godinama kad sam bio zaražen i zato i pokušavam da ti pomognem da se osvestiš!

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

i bez gledanja mogu samo da podržim komunistički teror

 

nekad, kad sam bio bolestan, kritikovao sam komuniste zbog toga, al sam ozdravio i shvatio da je trebalo da bude deset puta snažnije

 

samo horor srbina spasava!

 

 

 

inače, šta misliš o tome što je Marić rekao u emisiji da je Draža bio sovjetski agent i da je umro u Moskvi 1963. godine? Da mu je jedan ruski komunista pokazao fotografiju sa Dražinim nadgrobinim spomenikom na kojem piše da je premiuo 1963. u Mokvi?

 

e džukelo jedna

umesto da se lečiš i napreduješ, ti nazaduješ, a treba šatro da postaneš doktor nauka

 

što više čitam i što se više približavam doktoratu sve sam pametniji i sve više napuštam velikosrbstvo

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

i bez gledanja mogu samo da podržim komunistički teror

 

nekad, kad sam bio bolestan, kritikovao sam komuniste zbog toga, al sam ozdravio i shvatio da je trebalo da bude deset puta snažnije

 

samo horor srbina spasava!

 

 

 

inače, šta misliš o tome što je Marić rekao u emisiji da je Draža bio sovjetski agent i da je umro u Moskvi 1963. godine? Da mu je jedan ruski komunista pokazao fotografiju sa Dražinim nadgrobinim spomenikom na kojem piše da je premiuo 1963. u Mokvi?

 

 

Mislim da se nekad Maric zanese u baronisanju i podjebavanju gostiju . Nije ni bitno njegovo laprdanje bitno je sta ovi gosti imaju da kazu , Maric je tu da ih podjebava i da prica fore koje su samo njemu smesne
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

vidim da su ti još pre šest godina govorili da se bližiš doktoratu

 

ko je govorio? nešto si ti pobrkao

 

Mislim da se nekad Maric zanese u baronisanju i podjebavanju gostiju . Nije ni bitno njegovo laprdanje bitno je sta ovi gosti imaju da kazu , Maric je tu da ih podjebava i da prica fore koje su samo njemu smesne

 

gledao sam emisiju isti dan kad se emitovala, sve je to smejurija

 

jel neko od tih bajnih istoričaa spomenuo da je Karađorđe najveći srpski tajkun svih vremena?

 

Naravno da nije kad su lažovi u službi režima!

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

ko je govorio? nešto si ti pobrkao

 

 

 

gledao sam emisiju isti dan kad se emitovala, sve je to smejurija

 

jel neko od tih bajnih istoričaa spomenuo da je Karađorđe najveći srpski tajkun svih vremena?

 

Naravno da nije kad su lažovi u službi režima!

A ti si domaci izdajnik , strani placenik i spijun nato alijanse
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

I WISH!

 

nisam još kontaktirao Hašima sa molbom za posao, ali biće i za to vremena!

 

inače, pre nego što je postao tajkunčina i Karađorđe je bio strani plaćenik, austrijski konkretno.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

šta ti to znači ''zreo čovek''?

 

Ka i svaki razuman čovek, kada mi neko poturi jače argumente razumno je prihvatiti ih i promeniti mišljenje

 

samo budale ne menjaju mišljenje posle 25. godine života

 

tad su svi mladi i ludi!

 

Hashim-Thaci-Albright.jpg

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

joj, bogdane, obriši Deretićevu spermu s face pa se javi

 

 

 

to matoro smece Olbrajtovo je jedini Jevrejin koji je sa punim pravom zasluzio i eksperimente i izrabljivanje i gasnu komoru i vurunu.Jebo mater onoj srpskoj porodici koja je skrivalo to govno od nacista.

 

Maldenka nije bila u Jugoslaviji za vreme rata

Edited by Bata Životinja
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

''Nedugo po rođenju, otac joj je dobio mjesto glasnovornika u čehoslovačke ambasade u Kraljevini Jugoslaviji, pa je zajedno s njim godinu i pol dana života provela u Beogradu. Godine 1939. je nacistička Njemačka okupirala Čehoslovačku. Korbelovi, koji su se kao Jevreji nedugo prije toga bili preobratili na katolicizam, su držali da im je život ugrožen kako zbog jevrejskog porijekla, tako i zbog bliskosti vladi Edvarda Beneša. Zbog toga su napustili Beograd i emigrirali u London''

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...