Jump to content

2014.03.19. *Dom omladine, Beograd* Amorphis, Hamferð


Talvi

Recommended Posts

a šta znam, meni je ova lista ni tamo ni 'vamo. ono, meni se poslednja dva albuma ne sviđaju (sem naslovne sa Beginning i još ponekog momenta), bukvalno bilo koju drugu stvar sa Skyforger-a bih stavio umesto Sampo i Silver Bride, sa Eclipse-a bih takođe svaku drugu uglavio umesto Two Moons, ali ove ostale stvari su mi ipak preveliki kultovi da tek tako ostanem hladna srca kad vidim da će se svirati ovde :haha:

 

jebiga, da sam manja beda dovukao bih se nekako da ispoštujem ovo, ali ovako ipak moram ostaviti RC na vrhu liste prioriteta :D

Edited by Talvi

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa mišljenje ti je sumanuto ako misliš da je ta stvar voršipovanija od Black Winter Day, My Kantele i ostalih matorih kultova :D

 

generalno da, ali ovde i ne baš (bar govorim po tome sa čime sam se ja sretao kod ljudi koji ih slušaju). ali opet je voršipovanija od You I Need, koju kapiram da izvode na bis jer je poslednjih hit koji su izbacili.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledao sam jedan prelep evropski film, da li finski ili islandski, zranasta fotografija, malo dijaloga, otac vodi ljubav sa sinom u svetionku, žive samo njih dvojica na kišovitom ostrvcetu, ima par Amorphis pesama sa Eclispe. Svima preporučujem kao uvertiru za koncert.

Edited by Лука
  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

jare informacija,ja slusam amorphis od bombardovanja i prvi put nocas cujem za tu pjesmu

 

mogu i ja sad da lupam kako je pilgrimejdz glavni amorfis hit sudeci po fanovima benda koje ja licno znam

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...