Jump to content

Mejdeni, nostalgija i Gojira


azal

  

91 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Guest HEFEST

brate niko ovde ne hvali preterano nwoahm niti bi se usudio da kaze da je bilo koji od tih bendova iole kultan

 

ali ako hoces lemi, blek i death metal su aktuelni pravci duze od bilo kojih drugih metal pravaca

 

NIsu od heavy metala. :mhihi:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

hevi metal nije aktuelan kao pravac.

hevi bendovi su kultni bas zato sto je njihovo vreme proslo a i dalje su jako popularni, to je definicija toga sta znaci biti kultan

 

u sustini taj izraz kultan se u tom znacenju koristi samo na ovom forumu. pravi izraz je legendaran

 

a kultni su bendovi koji se em ne uklapaju u aktuelne tokove em nisu mnogo popularni ali vaze kao vrhunski kod odredjenog kruga ljudi

Share this post


Link to post
Share on other sites

hevi metal nije aktuelan kao pravac.

 

Hevi nije , a blek i det jesu? :haha:

 

da bi nesto bilo kultno ne moze da bude megapopularno

mejdeni nisu kultan bend

kultan bend je recimo angel witch

 

mejdeni su jednostavno popularan bend

 

legendaran

 

Ovo je istina.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

Ti si rekao kao da heavy metal bendovi vise ne postoje tj. da nisu aktuelni. Aktuelan i popularan nisu sinonimi. Ma bole me uvo za kult. Meni je kult i Last Autumn`s Dream predzadnji album. Sta me boli uvo ko je to prihvatio ili nije. Kada ocenim kvalitet to meni postaje kult i tome se klanjam bre!!!!!

Edited by HEFEST
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

Carli opet taj Ludojezik. Treba mi prevodilac. Lemi da li bi bio ljubazan da .... ?

 

Carli ti si bratac skroz zglajznuo. Nekada si znao da me odusevis. Ovo sada ko da pise tvoj brat koji je dosao na odsustvo iz ludare.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci,Emperor je aktuelniji od Mejdena,Korpsi od Dzudasa,a tamo neki Kobalti i Siks fit andr od Prajml Fir i Enforsera?

 

:haha:

 

Ajde pali.

 

ti me ozbiljno pitas da li je emperor aktuelniji od mejdena?

 

brate mejdeni su muzejski bend a emperor je bend od koga se neverovatne stvari ocekuju sad

naravno da je po prirodi stvari aktuelniji

 

@hefeste

let it sink in, ne moras odmah sve svatiti, razmisli malo :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Carli - Hasim Taci = hevi metal verzija Trlaje

 

ti me ozbiljno pitas da li je emperor aktuelniji od mejdena?

 

brate mejdeni su muzejski bend a emperor je bend od koga se neverovatne stvari ocekuju sad

naravno da je po prirodi stvari aktuelniji

 

:haha: :haha: :haha:

 

Trlaja,Trlaja!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

Ja bik recimo urgiro da se zabrane grupe kao što su revenge,blasphemy,goatdick,goat penis,vulvablack i takva govna...ne zbog tematike,ta tematika je tematika jadnika,zidara iz hondurasa recimo,koji zgađen buržujima povrh južne amerike,peva o satani.nego,u pitanju je ono što zovu muzika?drljanje klikera po kanti sa dodatkom zakucavanja šlajmara.žalim mozak i uši koje to slušaju,a da ne pomenem one budaletine koje to kupuju.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

ti me ozbiljno pitas da li je emperor aktuelniji od mejdena?

 

brate mejdeni su muzejski bend a emperor je bend od koga se neverovatne stvari ocekuju sad

naravno da je po prirodi stvari aktuelniji

let it sink in, ne moras odmah sve svatiti, razmisli malo :P

 

Emperor se pederiše po sceni zbog onog albuma iz 1994,al budimo realni od nji nema ništa.ako do sad nisu ništa uradili,neće ni posle sad.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mislim da u tom definisanju aktuelnosti nekog žanra ne treba porediti najveće bendove, nego trenutno stanje na sceni.

 

jeste da i među hevijanerima sad imaš taj neki revival sa mlađim bendovima tipa Enforcer, In Soiltude, Portrait i kompanijom, ali je black trenutno masovniji, imaš više novih bendova koji zapravo privuku dosta pažnje na globalnom nivou nego što je to kod heavy bendova, gde ipak veterani i dalje nose dobar deo scene.

 

tipa, siđete sad niz heavy sobu i niz black sobu pa uporedite o bendovima kod godišta se trenutno najviše priča na jednom mestu, a o kojima na drugom. taj neki opis aktuelnosti žanra.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja ne razumem gde je komplikacija.

aj ti mi molim te definisi na logican nacin zasto su i kako mejdeni aktuelniji bend od emperora

 

Tako sto ih slusa vise ljudi,tako sto im na koncerte dolazi 20 puta vise publike, tako sto prodaju vise albuma, tako sto imaju vise fanova, tako sto nisu nikada prestajali sa radom, tako sto nisu poslednji album izdali pre 15 godina.

 

Kraj diskusije.

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

Lemmy,kuruz može da ti puši kurac.ja bik mu guro glavu na tvoju kitu.

kroz zube bi mu govorio:puši mu ga kućko!

a šakom bi mu stezo potiljak.

 

@razbijac

kako dosad nisu nista uradili, sta je sa citava ostala tri albuma?

 

kad je bio zadnji,kad si se ti rodio?

sine 2001...šta posle toga,peccatum,i zyklon proliv?to su uradili,tuga.

  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

mislim da u tom definisanju aktuelnosti nekog žanra ne treba porediti najveće bendove, nego trenutno stanje na sceni.

 

jeste da i među hevijanerima sad imaš taj neki revival sa mlađim bendovima tipa Enforcer, In Soiltude, Portrait i kompanijom, ali je black trenutno masovniji, imaš više novih bendova koji zapravo privuku dosta pažnje na globalnom nivou nego što je to kod heavy bendova, gde ipak veterani i dalje nose dobar deo scene.

 

tipa, siđete sad niz heavy sobu i niz black sobu pa uporedite o bendovima kod godišta se trenutno najviše priča na jednom mestu, a o kojima na drugom. taj neki opis aktuelnosti žanra.

 

Iako se generalno slazem sa ovim sto si napisao,itekako se moze paralela povlaciti i izmedju najvecih bendova a i to govori stanje stvari.

 

Ali,mislim da je ovo oko aktuelnosti jedna nebitna prica,ne znam ni sto uopste seremo o tome.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...