Jump to content

Mejdeni, nostalgija i Gojira


azal

  

91 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Kukolj se mora odstraniti. Ko se ne slaze zivi u zabludi jesce gvozdeno crtalo mesto zita koje je kukolj sjebo.

 

Metal nema budućnos'.

Za desetak godina će i Mešuga i Blut Aus Kurci prestati sa radom. Postojaće samo jedan žanr. Potpuno nov i univerzalan post metal žanr sa bendovima koji će privlačiti max 1000 ljudi po svirci. Na globalnom nivou. Od tih hiljadu, pola će biti stondirano, druga polovina će skamenjeno drndati androide verzije 20+.

Karte za svirke će se plaćati preko centralnog digitalnog sistema za uplatu; ispred ulaznih kapija će svako biti u obavezi da digne podlakticu kako bi skener verifikovao virtualnu kartu.

 

Lejdi Gaga, neka nova Rijana, Pitbul, ona mala Majli Sajrus i evenetualno Saša Kovačević - to je budućnost koja će da puni stadione i arene, mada ti multimedijalni hramovi neće biti skroz popunjeni.

Youtube će, uz direktan prenos, održati opelo metalu. Trlaja će okusiti čari sajber seksa i napokon skinuti mrak.

 

A u postavi Švajcarske selekcije biće 11 hitronogih Šiptara, i svi će da budu osposobljeni da po terenu jurcaju 50 km/h.

Edited by vudun
  • Upvote 3
  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi ćemo da slušamo AOR ploče. Da motamo duvan i karamo kurve. Šta nas svrbe šuljevi...

 

A u postavi Švajcarske selekcije biće 11 hitronogih Šiptara, i svi će da budu osposobljeni da po terenu jurcaju 50 km/h.

 

švajcarsko 'Š' malo, u pičku materinu.

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

šta znam... jedino verovatno nikada više neće biti neke kul regionalne scene poput bay area thrash, norveškog bma ili gothenburg melodic deatha, koje i jesu predstavljale pokretačku silu žanra. vreme interneta i nema više izolovanih/poluizolovanih scena koje rastu same za sebe dok ne eksplodiraju na globalnom nivou. gde se kod bendova oseća neka osnovna zajednička crta, ali se svi trude da budu različiti od drugara/poznanika. umesto toga vreme je interneta, gde jedan moderan bend može da dobije brdo kopija u roku od odmah.

 

njah, kada je od BMa napravljena armija trendi plagijata o čemu pričati, a u srži žanra, filozofska osnova njegova, jeste različitost i ubeđenost da ste bolji od svih.

 

 

mada, ono, mene je i tako smorila muzika, jebe mi se više. eto, novi septikfleš kida i neam pojma šta je još valjano izašlo ove godine.

po forumu likovi svršavaju na svaki jebeni stoner sladž i blek album koji s epojavi, ne znam doakle im energije, pate li od nekakve slabe memorije? normalan čovek ne može ni ispratiti toliku količnu preporuka.

  • Upvote 3
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Metal nema budućnos'.

Za desetak godina će i Mešuga i Blut Aus Kurci prestati sa radom. Postojaće samo jedan žanr. Potpuno nov i univerzalan post metal žanr sa bendovima koji će privlačiti max 1000 ljudi po svirci. Na globalnom nivou. Od tih hiljadu, pola će biti stondirano, druga polovina će skamenjeno drndati androide verzije 20+.

 

Slazem se.

 

mada, ono, mene je i tako smorila muzika, jebe mi se više. eto, novi septikfleš kida i neam pojma šta je još valjano izašlo ove godine.

po forumu likovi svršavaju na svaki jebeni stoner sladž i blek album koji s epojavi, ne znam doakle im energije, pate li od nekakve slabe memorije? normalan čovek ne može ni ispratiti toliku količnu preporuka.

 

Cinjenica.

 

koliko se vidi u svakom postu da lenija boli sto metallica vodi gojiru na turneje :D

 

Da vodi Konskrejsn ili Drakonik bolelo bi me jos vise. :smile:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa ta muzika ce doci iz svedske i norveske, gde ne moras tri posla da radis da bi dete nahranio :D

 

sad će da uleti Neša, sa pričom o gajenju koza na obroncima Suvobora i hranjenju dece paradjzom iz bašte iza kuće

  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod nas jedino Metallica, Iron Maiden i AC/DC, i mozda Judas Priest mogu da naprave veliki koncert. Sta ce biti kad oni nestanu? :cry:

Metalika uzivo 2007 prigodna pesma za ovo kisno vreme... Ovo bih volela da cujem na sl.koncertu Metalike i dumrem od smeha dok djuskam uz Gojiru :haha:

 

http://youtu.be/-egkdbW1Ers

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stiven Sigal otprasio, otisao na zurku, izvukao neke picoke sa splava, izjebao i otisao zorom...tako se to radi...metalac ce se divi kako je izriljao rif na svirci

 

Stiven doktor.

 

Nije neki tamo masni kosijaner klosarcina.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...