Jump to content

Konzole (next-gen, starije itd.)


Schneider

Vaša omiljena (next-gen) konzola je?  

11 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Pošto nema teme baš posvećene konzolama, rešio sam da oplemenim ovaj podforum.

 

Dakle, sa kojom ste konzolom počeli, koju sada imate i konačno koju želite da imate? Gorenavedeno pitanje se odnosi upravo na ovu poslednju stavku.

 

Što se mene tiče ukratko: Sega Dreamcast, zatim PlayStation 1 (debeli), zatim Xbox 360 (JTAG-ovan), i pošto sada nemam nijednu, krajem god sam mislio Nintendo WiiU da uzmem koji mi se najviše sviđa zbog naslova koji dolaze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izbor za glasanje je los.

 

Prva uredna konzola koju sam imao je Sega Mega Drive,tamo negde 1994/95..Velika ona,dakle ne Mega Drive 2 mali.To mi je ujedno i omiljena konzola.Posle nje sam uzeo Playstation 1,takodje debeli.I to je to.Posle sam presao na pc,i nikada se nisam vracao konzolama.

Inace,obe konzole jos uvek imam,rade kao sat i u savrsenom su stanju.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlicna tema svaka cast,uslikacu svoju kolekciju konzola i igara ovih dana pa cu okaciti :).Od malena skupljam pa se nakupilo poprilicno...

 

Dok ne izvadim sve iz kutija i ne razvrstam za uslikavanje mali view mog dnevnog prostora :

 

 

fk4itd.jpg

 

2rpwksw.jpg

 

2e4w9km.jpg

 

Ovi posteri su iz poznatih JRPG naslova...

 

xood54.jpg

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poceo na caletovom C128, onda imao neku bugarsku kopiju NES-a, i to su uz Gameboy jedine konzole koje sam ikada posedovao xD

 

Isao kod nekih prijatelja na Segu Mega Drive, po igraonicama na PS1, Segu Dreamcast, PS2, igrao par puta PS3, sad vec 2 godine imam kod kuce ortakov PS2 pa to igram...

 

Voleo bih da posedujem PS4, otprilike su ps1 hd reizdanja na PS Networku jedini razlog sto bi PS4-u dao prednost nad ostalim konzolama nove generacije

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Lord

 

Fantastična kolekcija pogotovo mi se sviđa taj Chrono Trigger poster. Pretpostavljam da si prešao sve Final Fantasy-ije sudeći po poređanim diskovima :)

 

@MissionVao

 

A gde sad kače igre na koji hosting? Ja znam samo da na WiiISO ( isti sajt samo druga platforma) kače na FileOM, i faktički bez premiuma ne može normalno da se skida.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Lord

 

Fantastična kolekcija pogotovo mi se sviđa taj Chrono Trigger poster. Pretpostavljam da si prešao sve Final Fantasy-ije sudeći po poređanim diskovima :)

 

Hvala puno.Uslikacu detaljno kad izvadim sve ovih dana,ima tu jos zanimljvih rariteta na koje sam veoma ponosan.Chrono trigger ne posedujem u kutiji za SNES ali imam samo americko izdanje snes kertridza.Sa kutijom nema ispod 250-300 dolara da se nabavi sa ebay-a,to je bas zahvat sto se kaze :).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad pomenuste prelazenje FFa, moze li neko da mi pomogne da instaliram FF2 na Android? Obrnuh keca na istom, mislim sa sam zasluzio :D

Naravno, prvo resite Misnici problem :P

Ako imas solidno jak racunar mozes instalirati PSP emulator koji radi 100% na max brzinu kao da peglas na konzoli,ne gubi se na kvalitetu grafike niti nesto slicno,mogu ti dati linkove al mi napisi config da vidim dal ce terati...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trebalo mi 2 meseca, mada ga jedno vreme unutar tog perioda nisam palio...

Obrnem par questova i levela u jednoj voznji pa za pojas zadenem.

Igrao sam malo i na predavanjima iz farmakologije :haha:

Hahah superishka :D.

Ja kad sednem da peglam obicno iz 2-3 puta obrnem igru od 20-30 sati.Recimo FF IV sam presao 3 puta,zadnjeg puta sam ga odjednom presao na PSP-u,oci su mi bile skroz krvave i bio sam skroz anksiozan kad sam zavrsio sa igrom :D.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 9 months later...

Ima li neko iskustva sa skidanjem igara za Nintendo 3ds? Imam karticu z apikanje starijih naslova, imam i R4, samo shto sam chekao da uzmem i microSD, kako bi ove novije igre mogle da stanu. No, niti nalazim po netu neki veci broj igara, niti znam kako na kraju to sve da upakujem kako bih po eventualnom skidanju neke to mogao da pokrenem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...