Jump to content

Paralelni univerzumi Hefesta Snažnog


Guest HEFEST

Recommended Posts

Nekada je bila aktuelna i stocna pijaca, ali je toliko ludaka islo da rasomonise da su ljudi odustali od nje. Narocito od kada je jedan poznati privatnik nadjen mrtav tamo sa spustenim gacama. Jebo neku klinku i udarila ga srcka.

 

HAhahahahahaha!!!

 

Crnjak, pardoniram. Sedma strana najmoćnija.

Edited by vudun

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poznate su da su opasne, sto bi rekli ziva soda.

 

Da je neko dosao u goste mozda bih ga i upoznao sa nekom. Sve su inace lepe, a neke i bas bas lepe. Ali dzaba kad je ljudima bolje da pljuju po tudjim pricama, rodbini i tako dalje.

 

Licno potvrdjujem da sam upoznao skoro Hefestovu rodjaku,lepa devojka i kaze da joj je Hef,brat inace, dobar lik i kralj. :-D

Hefa su upoznali i nasi Sopicani Dzejms i Dzoni,vozio ih i pustao Megadjed.

 

I sta ste se navrzli na coveka,pa da cujete price od ljudi iz Valjeva i desavanja odande sve ce vam biti jasno.

 

Ili da cujete sopicku pricu o paunu.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

hefi jes ti služio vojsku? ne sećam se tih vojničkih priča...

il si bio oslobođen?

 

Pokusavas da mi nadjes neku falinku? Naravno da sam sluzio vojsku. Bio sam u Cacku u kasarni Tanasko Rajic ceo vojni rok bez prekomande. Inzinjerija. Sam trazio taj rod na regrutaciji iz zajebancije. Primecen kao talentovan postavljen na mesto kurira komandanta inzinjerije, ali to nije bilo mesto kurira kao kod ostalih rodova vojske. Posto inzinjerija nije imala majora za vezu kurir je obavljao njegov posao i morao je da prodje rigorozne testove. :da: Mene odabrase na kraju neki likovi i to zbog toga sto slusam metal. :rockdevil: U fazonu su bili - Ima ovde jos likova koji znaju ekstra rad na racunaru, ali su sve seljaci. Da nam puste Sinana i Sabana da poludimo. Mejdeni su ipak mnogo bolji. Jedan Beogradjanin, a drugi bio Slovak iz Stare Pazove. Dobri momci.

 

U vojsci mnogo dogodovstina se zbilo da ne mogu svega ni da se setim. Na primer uvek sam bio prvi na gadjanju iz puske i imao bolji skor i od svih oficira i podoficira. Uvek sam morao da gadjam onako kako mi nije na ruku zbog usmeravajuceg oka, a kod mene je to levo oko i kada nisanim moram kontra rukama pusku da hvatam. Hteli da me salju da takmicenje korpusa, ali ja eskivirao to maltretiranje na plus 40 stepeni pa poslali nekog drugog. Znaci da bi gadjao porucnik je morao da mi poturi kamen ispod lakta kod lezeceg stava. Onaj ko nije probao da gadja na ovajnacin ne zna kako je to zajebano. E sada sto sam ja sve koknuo u crno to je moj urodjeni talenat. Nema boljeg strelca odavde do divljeg zapada.

 

 

I dan danas zamnom uzdisu mnoge Cacanke kao i devojke iz Gornjeg Milanovca. Kasnije moram i uvezi toga malo ispisati.

 

Licno potvrdjujem da sam upoznao skoro Hefestovu rodjaku,lepa devojka i kaze da joj je Hef,brat inace, dobar lik i kralj. :-D

Hefa su upoznali i nasi Sopicani Dzejms i Dzoni,vozio ih i pustao Megadjed.

 

I sta ste se navrzli na coveka,pa da cujete price od ljudi iz Valjeva i desavanja odande sve ce vam biti jasno.

 

Ili da cujete sopicku pricu o paunu.

 

Njen cale je taj moj ujak kojeg su upucali 6 puta.

Edited by HEFEST

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste.

 

Entoni-Hopkins-snimali-film-Narukvica-2007.-u-Malibuu.jpg

 

Srbin, a nizi od Hopkinsa, koji je Hefestove visine (ispod 180).

 

iznad 180. Tacnije 183. Popodne cu izbacim fotku pored mog frizidera.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ne volim originalnost. Mozda i zato sto kada god vidim da se ovde pominje originalnost vezana za neki bend posle slusanja zakljucim da nikada nista gore nisam cuo u zivotu. Dajte vi meni genericke, sablonske, picikato upakovane i doterane pesme i ja miran i zdovoljan. Bitnije mi da pesma ima tempo, vozi, da gitara jebe i ne staje, a ne da mi se neki lik poradja na mikrofonu u nekoj agoniji bez ikakve lepe muzike a ja da ga smirglam na to jer je to kao originalno.

Edited by HEFEST

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma kada ih ja dohvatim ima da im izbijem sve sline iz glave koje su im mozak zacepile.

 

Ovog pametnjakovica pogotovo sto sve postove cupa i premesta na drugu temu bez ikakvog povoda. Svi komentarisu isto da li im se svidja ovo ili ono, a kada ja to uradim onda to nije za ovu temu. Neka mi se najedu govana.

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde nevernici objasnite zasto sveta voda ima ta svojstva koja ima. Zasto pre osvestavanja moze da se pokvari, a posle ne? Meni stoji sveta vodica od pre par godina i jos nema zabokrecine, a ovako kada sipam pokvari se za par dana.

  • Upvote 1
  • Downvote 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvo sto su mi poturili ovu temu kao da sam je ja napravio. Prvi prekrsaj. Drugo sto nisam dao svoj pristanak na to. Trece ne slazem se ni sa naslovom teme.

Cetvrto - Neka mi popusi kurac onaj ko je ovo predlozio, a nek spermu posrce onaj ko je ovo realizovao.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...