Jump to content

Paralelni univerzumi Hefesta Snažnog


Guest HEFEST

Recommended Posts

ja bio za vikend u Valjevu

taksi ne prelazi 80 dinara

hrana prejeftina, nas četvorica ručali ko bogovi za 2700 dinara (kajmak, karpađo, salate, piletina, ribić, medaljoni, piće, sir i još svašta nešto)

 

nerealne stvari

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde nevernici objasnite zasto sveta voda ima ta svojstva koja ima. Zasto pre osvestavanja moze da se pokvari, a posle ne? Meni stoji sveta vodica od pre par godina i jos nema zabokrecine, a ovako kada sipam pokvari se za par dana.

 

siguran sam da će novosadska voda sad moći da stoji godinama :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa sad ne znam kako ta magija funkcionise. Mozda ce i moci da stoji, a mozda je za to trebalo vise cinodejstvovanja ili mozda vise svestenika. Mada ne znam sto ne bi funkcionisalo ako radi inace na jednu flasu, casu, bure.

 

Cinjenica je da se sa vodom nesto desi posle osvestavanja. Mozete lupati minuse, ali istinu tako necete promeniti. Ne budite picke pa dajte kontra argument, a ne samo kukavicki po minusima.

  • Upvote 1
  • Downvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisu. Jesi li nekada ostavio Prolom vodu ili Knjaz Milos da stoji godinu dana? Takodje sam radio i eksperiment sa dve flase cesmuse od kojih je jedna osvestana a druga ne. Osvestana se nije pokvrila ni dan danas, a ova druga bila zelena vec posle dva meseca.

 

Inace ovaj sto mrda postove neka pusi kurac.

 

Stvarno klinacko slepacka fora.

 

Talvi nisi valjda ti tolika seljacina?

 

Nisam imao takvo misljenje o tebi.

Edited by HEFEST
  • Upvote 1
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa i ja sam to mislio. U fazonu velika popovska zavera u kojoj se tajna svecenja vodice prenosi sa popa na popa uz neki obred inicijacije.

 

Al jebi ga moj burazer mi osvestao i ako njemu ne mogu da verujem onda kome mogu. Gledao sam ga dok je to radio. Jedva da je bosiljak potopio u vodu, a kamoli da je nesto stavljao. To je meni bas onako magijski uz skidanje bradavica na mesecini(znam coveka koji je devojku koja je imala 70% tela prekriveno bradavicama izlecio tako da vise nema ni jednu i to u tri sesije na tri puna meseca). To su neka dva dokaza da postoji nesto sto ne znamo.

  • Upvote 1
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno da turaju u vodu sta vam je. Imam srece sto sam vecinu zivota proveo u Sremskoj Mitrpovici. Tamo direktno crpe vodu iz arterskih bunara tako da je cesmovaca do jaja. A flasiranu ako ne popijes u roku od 3 dana da ga jebes. Meni je najveci problem ta plastiketina u kojoj stoji.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...