Jump to content

tema za pedere i dukatlije (random)


KRANG

Recommended Posts

haha

 

krang, pazi 31. mesto

 

laugh.gif

 

 

brate, vise od pola nisam gledao sad.gif

 

ajd skini nesto dobro krang.... tiger lou, m83, jose gonzales, wolf parade, animal collective, tako nesto... i nadji mi taj apply some pressure od maximo parka, to mi top 5 godine pesma... ajd please icon_redface.gif

Edited by Kent

Share this post


Link to post
Share on other sites

dobro je igrao.

5 skokova, 8 poena, 2 blokade.

 

ali krle 23 poena, 5 skokova. šut iz igre 11-11!!!!! i naravno 6 ličnih.. gledao sam sad, pola šuteva je bilo sa 4 metra i više (da ne misil neko da je davao sve pod košem).

 

a tek peđa: 34 poena, 8 skokova!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

kakva tekma svedska-ceska! nisam gledao bolju odavno! a posle finale pre finala, rusija-finska... bice klanja, samo da se pak malo bolje vidi rolleyes.gif

Rusija - Finska je bila bedak za gledanje, ali onda valjda finale obecava.

 

Karling je najbolji zimski sport uopste.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jest', barem sam pogodio da Finska igra finale... Moram da saberem sve od pocetka, pa da vidim na koga sutra da stavim pare... Ove koje sam sada kao najveci megacar uzeo na Benjaminu Raichu u slalomu mhihi.gif

 

Karling je keva, bez zezanja. Samo kapiram da retko ko to malo bolje pogleda.

 

 

Edited by Kent

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pravo da ti kazem - nisam se uopste kladio. Razmisljao sam bas da igram na Svedsku, iz razloga sto imaju dobru tradiciju i znaju cesto da ih biju u finalima velikih takmicenja + Finksa nikako nije izgubila do sada i za ocekivati je bilo da nekad padnu (iako im je i tekma protiv Amera bila ocaj), posto niko nije toliko superioran. Doduse, ni Svedjani se nisu pretrgli sa onima nekim stvarnim i namestenim porazima u pvoj rundi. Lako je bit' general posle bitke, ali, zaista, da mi je neko stavio pistolj na glavu, izabrao bih Svedjane. Ovako sam isao na sigurniju opciju - no bet. icon_biggrin.gif

 

Najbolja tekma u poslednjih nekoliko godina. icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovaj lik je car. icon_smile.gif

(iako je verovatno nečiji fake account)

 

 

hoće neko novi textures sutra?

da narežem audio pa da slušamo u vožnji?

a pojavio se i [ADVANCE] [REQUEST] The Black Heart Procession - Spell [2006/Touch and Go/MP3/271 (VBR)]

mogao sam i to?

Share this post


Link to post
Share on other sites

btw najbolji post je bio onaj kada je pejstovao neki tekst na arapskom i ispod toga napisao "KRANG!!!!"

 

definitvno.

 

iako je krang otkrio da je tekst u sustini glupost, ipak je imalo duha. icon_smile.gif

 

krang, pizdo, si poskidao neke od onih spotova!?

Share this post


Link to post
Share on other sites

neke.

ne mogu da provalim kako da skinem streaming u .mov formatu.

 

ostale lako skidam.

 

ma glupi su. ajde ono.. mali su i lošeg kvaliteta, to može i da prođe. ali hoze gonzales spot.... jebote. animacija od 10 frejmova koja ide u beskonačni loop. to je neko proglasio za jedan od najboljih 50 spotova.

kashmir.

da ne pričam kako je antonijev spot grozan.

tiger lou je npr cool.

---------

 

@br: namaš pojma. igra svetski šampion i ostali super velemajstori, a ti to gledaš preko kompa u real time-u i to sve sa komentarima vrhunskih igrača i video streamingom s vremena na vreme.

Edited by KRANG

Share this post


Link to post
Share on other sites

@br: namaš pojma. igra svetski šampion i ostali super velemajstori, a ti to gledaš preko kompa u real time-u i to sve sa komentarima vrhunskih igrača i video streamingom s vremena na vreme.

 

kako?

 

 

 

uploadacu vam ja taj knife u utorak.

 

iz malo sto sam slusao se cini dosadan album, ja sam mislio da je to brutalnije nego sto jeste pa sam se izgleda zato razocarao. onaj amerikanac iz kalifornije sto izdaje albume svih mogucih sveda i ostalih skandi likova za ameriku ih je bas prehvalio, ocekivao sam bog zna sta. zapravo zvuce kao progresivnija verzija pet shop boysa.

Edited by BodyRemover

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...