Jump to content

tema za pedere i dukatlije (random)


KRANG

Recommended Posts

pogledao sam sajt, nije to silikonski jezik, to je valjda organ uzgojen u epruveti, pa spojen sa nekim centrom u mozgu koji inace nicemu ne sluzi, ali ima sposobnost da preuzme motoricke funkcije novog organa

 

uvo je gotivno

 

sesti prst je too good to be true, mislim za jos jedan palac su potrebna 3-4 nova misicja koja su neophodna za pomjeranje istog, kako mogu sve to da izvedu icon_uhoh.gif , to je bas neki ogroman poduhvat

 

sve ostalo je gadost

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovo za nos je tako laugh.gif ocigledno fake... osoba s kojom delim zivotni prostor je isla na specijalisticke studije iz maksilofacijalne hirurgije pa jedva cekam da sutra ujutru cujem strucan komentar...

 

btw koja bi five star klinika imala program koji se zove simplecunt/... laugh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ko ima shta od ovoga?

Yttling Jazz - Oh Lord, Why Can't I Keep My Big Mouth Shut

Soft Hearted Scientists - Uncanny Tales From The Everyday Undergrowth

Department Of Eagles - The Cold Nose

Differnet - The Title Of The Record Is The Text Printed On The Cover, Or Nothing At All

Lars Horntveth - Pooka (ovo specijale)

 

hvala...

Share this post


Link to post
Share on other sites

hm.

 

nije fake. imaš kontakt i ovde. pogledaj malo "about" i "contacts"

 

ono što je najzanimljivije:

 

CONTACT CENTERS

Serbia & Montenegro

Bulevar Mihaila Pupina 4

11072 Novi Beograd

ali je dat hrvatski tel:

+385 (0)1 295 80 78

Gde su ti oci? Bedne montaze i malo 3d modelisanja.

Pa jos gledas gluposti koje pisu - DNA institut iz Brna, uzgajanje pojedinih delova tela, ligamenti koji prenose signale od mozga do organa, i, vrhunac, imena kao sto je "simplecunt". Samo im fali "tm".

Edited by Fiery

Share this post


Link to post
Share on other sites

rekao Hill da mu je ovo najmanja minutaza koju ce imati u Orlandu... treba mu neshto vremena da se skupi sa Howard-om i ostalima ali mislim da ce u sledece dve god minimum biti osnova tima sa njim i Nelson-om... i Grant Hill ga hvalio bog zna kako... videcemo...

 

mada je vec ispao konj... doshao na prvi trening potpuno crven... ko rak... kaze: "Zaspao sam na plazi!" neiskusno, still samo 20 ljeta... bash bi' voleo da napreduje... zivotinja je...

Share this post


Link to post
Share on other sites

rekao Hill da mu je ovo najmanja minutaza koju ce imati u Orlandu... treba mu neshto vremena da se skupi sa Howard-om i ostalima ali mislim da ce u sledece dve god minimum biti osnova tima sa njim i Nelson-om... i Grant Hill ga hvalio bog zna kako... videcemo...

 

mada je vec ispao konj... doshao na prvi trening potpuno crven... ko rak... kaze: "Zaspao sam na plazi!" neiskusno, still samo 20 ljeta... bash bi' voleo da napreduje... zivotinja je...

Darko je blesav....Dok je bio u Vrscu, znaci lik je do 14 godine samo ishao na pecanje.A tad je imao 206 cm icon_smile.gif Molili su ga da dodje na trening Hemofarma,i kad je doshao na trening i redovno trenirao cesto se desavalo da pobjegne na pecanje icon_smile.gif Decko nije bio ni svjestan koliki je potencijal do tamo neke 17 kad je pocela prica o NBA. vidilo se iz aviona da je potencijal.Ima koordinaciju strasnu.Jbg igrao je 4 godine u tom Hemofarmu.Da se strpio malo ko Krle, prije neki dan bi igrao za rookies na all staru ali jbg povuklo ga je, malo koga ne bi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...