Jump to content

tema za pedere i dukatlije (random)


KRANG

Recommended Posts

pade mi na pamet:

 

koje album covere smatrate najboljima?

na pr..

 

edit: dođavola.. subota je uveče, a ja visim na ovom glupom forumu, postavljajući pitanja kao "koje album covere...blabla".. a nekad sam i ja bio normalan.

btw, majku im jebem, naplatili mi 600 dinara u video klubu zbog zadržavanja kasete, a siguran sam da sam je vratio na vreme. ritualno sam spalio člansku.

odoh da spavam, jebeš ti ovo.

Edited by KRANG

Share this post


Link to post
Share on other sites

moj google search engine za skidanje mp3-ova, filtriran od sranja, daje sajtove ili ftpove na kojima se stvarno može odmah skinuti .mp3 fajl.. ili spot.

hehe

 

samo kopirati ovo u polje za dresu vašeg browsera:

 

javascript:void(qr=prompt('KRANG%20-%20Music%20Search%20Indexer%20-%20traži%20bilo%20šta%20od%20muzike:%20',''));if(qr)location.href='http://www3.google.com/search?&num=100&hl=en&ie=UTF-8&oe=UTF-8&btnG=Google+Search&as_epq=parent+directory=&as_oq=mp3+wma+ogg+anonymous&as_eq=module+modules&lr=&as_ft=i&as_filetype=&as_qdr=all&as_occt=any&as_dt=i&as_sitesearch=&safe=images&as_q='+escape(qr);void%201;

E u stvari svaka cast tebi icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

javascript:void(qr=prompt('KRANG%20-%20Music%20Search%20Indexer%20-%20traži%20bilo%20šta%20od%20muzike:%20',''));if(qr)location.href='http://www3.google.com/search?&num=100&hl=en&ie=UTF-8&oe=UTF-8&btnG=Google+Search&as_epq=parent+directory=&as_oq=mp3+wma+ogg+anonymous&as_eq=module+modules&lr=&as_ft=i&as_filetype=&as_qdr=all&as_occt=any&as_dt=i&as_sitesearch=&safe=images&as_q='+escape(qr);void%201;

 

al sam ga napravio, svaka mi čast..

daje odlične rezultate.. naravno, ne može baš da nađe neki underground, ali me retko izneveri.

samo treba znati kako radi google mašina.

 

Kakve veze Eksplozije imaju sa Avantguarde Metalom?!

prilične veze..

probaj pelican ili bilo koji bend iz neuroISIS škole..

 

inače, "novi" eits, i nijebaš nov.. to je ona serija temp. residence-a u kojoj izdaju unreleased materijal.

neke od ovih pesama su očigledni filleri, a neke imaju i vokale.

 

voleo bih njih da vidim na sledećem splitu hydrahead/temporary residence.

ovaj mono/pelican me je oduševio.

isis/eits

dream come true

Share this post


Link to post
Share on other sites

o, još kako bi radilo.

 

samo promeni mp3+wma+ogg u koju god ekstenziju hoćeš. (pdf+doc+šta god ti treba)

 

google je prilično moćan, ali ono što (kao rezultat) daje po defaultu je gomila smeća.

Edited by KRANG

Share this post


Link to post
Share on other sites

preporuka:

 

Snowblood - 2005 - Being And Becoming'

 

user posted image

 

opis: The Scottish quartet's second release, and a quantum leap forward from their debut "The Human Tragedy". A full 68 minutes of epic Godspeed-esque build-ups with crushing Neurosis-style payoffs, with much more in the way of dynamics and a fluid flow between movements.

 

link za 2 pesme sa novog `buma:

http://67.19.215.180/%7Esuperfi/mp3/Snowblood_-_Aubade.mp3

http://67.19.215.180/%7Esuperfi/mp3/Snowbl..._Appearance.mp3

 

-ima da se skine `bum sa kt-a!

Share this post


Link to post
Share on other sites

probaj pelican ili bilo koji bend iz neuroISIS škole..

 

isis/eits

Imam Panopticon. Sa njega mi jedino Grinning Mouths može prići EITSima.. Vokal im (Isis) sve kvari. Ne volim takve vokale. Čak, u poslednje vreme, ne volim bilo kakve vokale da čujem. U GM ima čak GY!BE elemenata.. Onako.. Ali, to je ipak - metal &ovi retki momenti koji podsete na EITS (post rock) se mogu naći svuda.. Tako da, ne bih se baš upuštala u poređenje s metalom, pa bio on i *avantguarde* metal.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...