Jump to content

tema za pedere i dukatlije (random)


KRANG

Recommended Posts

fazon je sto ga nema jebeno nigde. cak ni na nekm grindcore hub-u, gde uvek ima sve&svasta.

 

jebemmater.

 

sad je bio buddha na metropolisu. prvi put vidim ovaj metal show koji vodi neki totalno debilan lik, sa jos debilnijim pitanjima. nisi bas morao biti onoliko mracan, malo se nasmej sledeci put :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

haha, ma snimanje je bilo u 13h a ja sam ustao u 12 :opusteno:

moracu da ponesem naocare za sunce sledeci put da ne bih toliko zmirkao i da ustanem bar sat-dva pre emisije da bih mogao da pricam glasnije :D

Edited by Buddha

Share this post


Link to post
Share on other sites

bash hteo da odgledam to gde danilo gostuje..zakasnio 2 minuta..i sada ide neki kretenski gothicarski bend...

 

@susperius

 

ima ovo tvoje ne oinku..sad cu da ti skinem pa ti postavljam sutra na normalan neki host...

Edited by darthmaul

Share this post


Link to post
Share on other sites

danas je najprostija.

 

oink => muzika

par drugih torrent sajtova => filmovi

softver (makar ja) sav nalazim na javnim trekerima..

 

i bonbon (što bi reko neki makedonac koji iznajmljuje bungalove i kamp prikolice na dojranskom jezeru, tamo na grčkoj granici)

 

to "bonbon" je super uzrečica btw

 

--

kakav jebeni rapidshare, a kamo li taj ru folder.

pre bih namazao jaja slaninom i spustio ih u kavez sa izgladnelim pacovima nego odatle nešto da skidam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa realno coveku za musiku nista vise ne treba osim oinka. video sam i jos neke privatne sajtove i sve je to goli kurac

ono sto se ne pojavi na oinku, odn. malo kasni u odnosu na slsk ili nesto drugo ionako znaci da je krsina od bitratea pa i nije tragedija ako se skine koji dan kasnije

sto se tice slsk-a, pokusao sam da koristim to govno nekoliko puta ali nema sanse, mnogo je govno

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa sad, ne nam za ta podesavanja ali mene masa stvari neverovatno smara kod to slska

prvo, nervira me sto dosta albuma su takvi da su im pesme skupljene sa razlicitih strana pa onda imas jednu pesmu koja je vbr, jedna je 128kb/s, ona treca je 320 itd. na oinku je ili scene ili licni rip a pritom se kvalitet svakog proverava od strane admina/modova, na slsk mozes da ubacis album lepe brene i da ga tagujes kao motorhead i to ce proci

druga stvar, ono cekanje...i cekanje.. i cekanje i onda skines dve pesme i taj neko se raskaci sa neta pa opet cekanje

trece, ako nemas na share-u ne znam koliko vec mega/giga bajta bices banovan od vecine korisnika

itd.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja vala najvise volim provereni rapidshare link, mada se ne bunim ni za OiNK.. Ima novi Darkest Hour, Iron & Wine, Jessica Bailiff, Portugal. The Man... Nije lose.. Veceras Samuel Jackson 5, malo mi frka. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...