Jump to content

tema za pedere i dukatlije (random)


KRANG

Recommended Posts

Jbg i Relapse je standardno prisutan, THE metal hipsterska kuća. Nije mi jasno samo kad su death metalci postali prihvatljivi likovima koji pišaju sedeći, nose šalove i da gledaju u stranu na fotkama, jbt Autopsy na Pitchfork listi, apokalipsa dolazi!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zaro sto su kul, i sto se sad vise ne radi se o dvolitarka klishar metalu za nas seljake, vec o nesputanoj snazi i agresiji koja kroz formu metala dolazi jako dobro do izrazaja, i koju oni, kao elita umeju da osete i prepoznaju i razdvoje zito od kukolja :puke:

 

Nema im ni Wormrot-a ni Noisear-a na listi, a Drugs of Faith im je ispred Gridlink-a. Nemaju pojma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbg i Relapse je standardno prisutan, THE metal hipsterska kuća. Nije mi jasno samo kad su death metalci postali prihvatljivi likovima koji pišaju sedeći, nose šalove i da gledaju u stranu na fotkama, jbt Autopsy na Pitchfork listi, apokalipsa dolazi!

Za Amere je uvek death metal imao takav status, ništa novo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Lou: Jea, voleo bih da vidim da li se prvi Necros christos, koji je bolji od novog, pojavio na listi za godinu izlaska.

A ovu Dismu niko ne bi jebao pre 10 godina ni dva posto.

Ma, ko zna, pametnjakovići retko umeju da prepoznaju prvi album dobrih pridošlica, obučno poslušaju hype, pa se spreme za sledeći i onda pomenu i prethodni, kao da su znali za isti u vreme izlaska.

Za Disma je istina, sad je in biti "old school" u death-u, tako te pizdarije. Zato i ne gledam liste, osim ako ne želim da vidim nešto što sam možda propustio. U svakom slučaju je moja lista bolja od njihove. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam se pokacio sa ljudima u komentima prosle godine na brooklyn vegan sajtu zbog toga. nisam mogao da ne progovorim. prog je idalje ruzna rec za ove pedere, narocito taj neki iskonski prog.

 

bili u fazonu, let me guess, blind guardian is in your top 20?

 

potvrdio sam da da.

 

http://www.brooklynvegan.com/archives/2010/12/the_year_2010_i.html

 

ja sam

 

Posted by Anonymous | December 15, 2010 4:55 PM

 

i

 

Posted by Anonymous | December 16, 2010 5:56 AM

 

:lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prog je underground a black metal hipstersko smeće. Nadam se da se to neće dogoditi i death metalu.

Naravno ove godine je Rhapsody u samom vrhu isto.

 

 

http://www.brooklynvegan.com/archives/2010/12/the_year_2010_i.html

 

ja sam

 

Posted by Anonymous | December 15, 2010 4:55 PM

 

i

 

Posted by Anonymous | December 16, 2010 5:56 AM

 

:lol:

 

Kakvi pušači kurca. Idem na Hammerfall sad iz protesta prema glupom svetu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

but running sabbath rip-off riffs into the ground is awesome, as long as the dudes have vintage amps and beards.

ovo mi je i ubilo zelju da preslusam bilo koji stoner album koji sad izadje, osim ako je bend koji vec slusam, ili preporuka od nekog bas proverenog.

 

cela ta stoner/sludge scena je postala prezatrpana gomilom bradatih redneck-a koji ceo dan piju, vare, i voze prezvakane osrednje sabbath worship riffove. sve mi je mlako sa te scene sad nekako, nema onaj super osecaj kad te yabode dobar rif i krene da vozi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja još uvek ne mogu da verujem šta vi pišete. :D Pa lista je sasvim dobra, kakve veze ima što je postavljena na pitchforku. Već sam stotinu puta rekao do soda da lik koji pravi tu listu sluša isključivo death metal, black metal i sludge, i ponekad ako se nešto ušeta sa strane. Ali generalno još uvek verujem da je najbolji metal novinar na netu.

 

Atlas Moth je meni okej, bolji nego prošli definitivno. Mada nije neka fenomenalnost.

Edited by Lunar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...