Jump to content

'bem ti život


ManiaC

Recommended Posts

Mnogo glupih izjava je došlo od Dveri, mada i nekoliko normalnih, ali bar su koliko-toliko dosledni. Pre bih glasao za njih nego za bilo koju drgu matoru stranku i njihove reciklirane političare. Jedino što su sad sa DSS-om koji su dokazani nesposobnjakovići i prevaranti, pa im je to zapravao i najveći minus. Ali pretostavljam da je dosta njihovog kadra prebeglo u druge stranke kad je Voja otišao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Glasao sam za Dveri na pretposlim izborima,ponela me izborna kampanja,inace realno ne bih glasao za nekoga ko bi sutra terao da idem u crkvu i ta sranja.Mislim nemam nista protiv toga da ljude odlaze u crkve,dzamije ili gde god hoce ali bas pod moranjem to mi je sranje.A oni su bas u tom fazonu.Tu je Seselj bolji,a za Seselja opet ne bih glasao zbog ljudi poput Sarovica,kad je on mogao da ostavi zenu sa kojom ima malo dete zbog politickih razlika mogu da zamislim sta bi radio ljudima koji se ne slazu sa njim da je na nekoj funkciji.I deluje mi kao da nije normalan.

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnogo glupih izjava je došlo od Dveri, mada i nekoliko normalnih, ali bar su koliko-toliko dosledni.

pa to sam i mislio

uz očigledno odrastanje isturenih članova, sve su ređe ekstremno klero-šovinističke izjave.

ne bi im škodilo da se malo manu rusija-putin mantre i da pričaju o praktičnim rešenjima.

toliko stvari može konzervativna, desničarska stranka reći da se dopadne i širem glasačkom telu...

 

u svakom slučaju zdravija desna opcija od šešelja. doduše, gotovo izvesno obe stranke ulaze u parlament, pa ćemo da vidimo na šta će to da liči.

Edited by truliandedzombileš!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Glasao sam za Dveri na pretposlim izborima,ponela me izborna kampanja,inace realno ne bih glasao za nekoga ko bi sutra terao da idem u crkvu i ta sranja.Mislim nemam nista protiv toga da ljude odlaze u crkve,dzamije ili gde god hoce ali bas pod moranjem to mi je sranje.A oni su bas u tom fazonu.

 

jebote bog :haha:

  • Upvote 4
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Glasao sam za Dveri na pretposlim izborima,ponela me izborna kampanja,inace realno ne bih glasao za nekoga ko bi sutra terao da idem u crkvu i ta sranja.Mislim nemam nista protiv toga da ljude odlaze u crkve,dzamije ili gde god hoce ali bas pod moranjem to mi je sranje.A oni su bas u tom fazonu.Tu je Seselj bolji,a za Seselja opet ne bih glasao zbog ljudi poput Sarovica,kad je on mogao da ostavi zenu sa kojom ima malo dete zbog politickih razlika mogu da zamislim sta bi radio ljudima koji se ne slazu sa njim da je na nekoj funkciji.I deluje mi kao da nije normalan.

 

1. Баш је смор то око цркве. јбг брт.

2. Где ти налазиш вести о Шаровићевој жени?

3. Ако ти само Шаровић делује да није нормалан у радикалима свака теби част.

  • Upvote 10

Share this post


Link to post
Share on other sites

o cemu vi pricate?

 

odakle izbacujete, gde ubacujete, u kom paralelnom svetu vi zivite?

 

U svetu bez paradajza i visegodisnjih polaganja vozackih ispita.

 

Jer zivot je jedan i ne treba ga potrositi na zavist prema drugima, vec na usavrsavanju sebe.

  • Upvote 7
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...