Jump to content

Fear and Loathing in YUMETAL


Face Of Melinda

Recommended Posts

Dobri as in 10 grama vutre u jednom kolačiću? :D

 

Mada kontam da nije nemoguće da budu dobri, kad se to ekstrakuje lepo u ulje, pa se zbudži...

 

THC bioraspoloživost per os 4-12%, a pušenjem preko 30%... Dobro si me startovala da se zagrejem pred učenje onoga što treba, a note to self da pogledam šta ima od THC tema za diplomski xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opušteno, klistir je veliki mustehab.

 

Mene i ortaka je na filmskom festivalu u sloveniji lik unistio sa tim brownijima, bili su i preukusni i preefikasni, prosto steta pojesti samo jedan, al ne valja preterivati.

 

Munchies + ti browniji = jako loša situacija u najavi :D

 

Najbezbednije je da se ispeče tako da ima za svakog po dva, da upamtim xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jok ja, crko bih :haha:

 

 

Mada neka komšinica ima onu rusku belu, ubeđuje me kako ona ne izaziva alergiju, ja se mazio s njom baš da proverim, malo me zasvrbeo nos samo i toliko, stvarno hipoalergenska mačka :D

 

Sve u svemu kontam da mi ne bi bio problem da popričam i sa slikom mačke ako zatreba...

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene ambrozija ne cima preterano, malo jače kijam i kašljem, tu i tamo suze oči, ugl može da se izdrži, kad me uhvati rokam presing

E a sestra je alergična na sunce i to baš zajebava, al ono, pije neke lekove i beta karoten i sme da izlazi na sunce polako, malo po malo

Samo što ne može od tih čuda što pije da dobije boju uopšte al ja bih to i volela :haha: al smor što je sve pegavija, sad je lepo al biće za koju godinu ko Nađa Higlo :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni su se alergije javile pre par godina tek

tada su pocele da prave problem

pre toga je bilo ono, malo smrcam ujutru pola sata posto ustanem i cao

prosle i pretprosle godine mi je bilo bas heavy, kijam i smrcem i celo leto mi je prokleto bio zapusen nos...

sve dok nismo otili na more :mhihi: onda nista.

al onda se vratis u grad i opet

od marta do novembra, pa onda i na zimu

jer grinje io prasina

a kada mi se sve to skupi, onda se javlja alergija i na macke

sto je prezabavno jer zivim sa mackom

on mi legne u krilo, ja pocnem da kijam

ono, sou...

 

u sustini, alergiaj se javila zbog pada imuniteta zbog stresa

tj, kako je na poslu pocelo ovo drkanje sa ugovorima i smenama tako mi je imunitet otisao dodjavola

nista ne moze da me toliko potrese koliko problemi sa neizvesnoscu posla

 

al evo, poceo je kvalitetnije da me boli kurac

pa se ove godine alergija javila tek pocetkom avgusta, i do sad bilo sam dva dana bas ceo dan da traje

spicim claritine ili xyzal i vozi, presing me vise ne radi

 

navodno je sad visoka koncentracija ambrozije i koprive

 

naravoucenije

trenirajte boljenje kurca na vreme

efikasno protiv ambrozije

 

e to za sunce nikoga ne znam ko to ima

kako to radi uopste?

 

mada na onom alergo testu u centru za alergije u zemunu je bilo i to testiranej na sunce i hladnocu

al nisu me stavljali u solarijum i frizider nego drkali sa nekim elektrodama

:haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni avgust krititican evo vec treca godina...da lie ambrozia, kopriva, grinje ili svasta nesto kombinovano - taina, civilizaciska na Balkanu...uglavnom e sve ok, ali npr kad ustanem - iskiam se 7-8x zaredom, bukvalno oderem grlo...isto tako predvece se ponovi tai 'ritual'...nehumano svrbi nosi, oci, podocnjaci dobili ljubicastu bou...ceka se septembar da kletva spadne, kao po obicau

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...