Jump to content

Obuća i odeća (WTFashion)


Zen

Recommended Posts

Izvalih prodavnicu u Balkanskoj, turska roba, i ostale bluze i majice su turske nema kineza, indija i bangladesa, dobar kvalitet a cena 4500 u Zari slican ovome kosta oko 8000 :haha: a ovaj je cak i kvalitetniji jerbo je na foru vetrovke :da:

 

Zivela dopicnjak faza, dobro ne bas dopicnjak, ali ono polovina butine, milina za nositi, pogotovu leti kad treba da se osuncaju noge :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Biraj nesto sto ima elastina. Ja sam uvek za neke pamucne mesavine jer su prijatne.

Mozes uzeti zersej.

 

Samo haljine :wub:

I suknje :wub:

 

Nadam se da cws shvatiti koliko ti lepo stoje i da neces toliko da se vracas u pantalone

Hvala. :wub:

 

Veruj mi, sad bi kupovanje pantalona bilo cist promasaj. Znaci samo ce biti suknje ovo leto.

I to na ovaj fazon. I one dugacke letnje.

 

905556_10208002119313119_2654854588172380436_o.jpg

 

VMP_7369_zpsxm9svg7q.jpg

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bogomu i ja ih nosim, ali ne one u kojima izgledas kao da si israo 50 kila. :haha:

 

E da, žersej je kul, zaboravila sam kako se zove to, hvala snajka :)

Sad tek vidim kakve si cipelice imala za svadbu :wub:

 

Slobodno pusti poruku na fejsu ako ti jos nesto bude trebalo, tamo sam cesce nego ovde.

A cipele su predivne i sad su mi male. :cry:

Edited by Night's Blood

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ocu pantalone kombinezon. Al neki da lepo stoji. Nisam jos nasla :(

 

Najc ja se jos nisam vratila u stare farmerke. Razmisljam da ih bacim... :/

 

Pazi, cim smo krenuli u setnju kad je pocelo lepo vreme, otislo je 2kg. Ja se iskreno nadam da cu u narednih godinu dana skinuti jos ovih 8kg. Ako uspem krenucu na treninge na jesen. Kod te devojke sam isla ranije a kaze da sad ima u grupi dve sto doje. Znaci moze da se uklopi.

Puno mi je 68 kg. Bole me kolena. :(

Edited by Night's Blood
  • Upvote 1
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...