Jump to content

Izbori


Talvi

Izbori 2023.  

35 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Jbt, pored Radulovića i Šapić za sekund postane simpatičan.

 

Radulović je težak pajac, bukvalno mi je žao što sam dao glas za DJB na parlamentarnim.

 

Jedina prava opcija za mene ove godine je građanska - Ne davimo Beograd.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbt, pored Radulovića i Šapić za sekund postane simpatičan.

 

Radulović je težak pajac, bukvalno mi je žao što sam dao glas za DJB na parlamentarnim.

 

Jedina prava opcija za mene ove godine je građanska - Ne davimo Beograd.

 

Pitam se za koga ces glasati na parlamentarnim :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa, s obzirom da stojim do nekih principa, ako neko pogazi te principe, prestajem da glasam za njega. Tako je i bilo, glasao sam za DS, za DJB i za Jankovića i za njih sigurno više neću. Nisam bot pa da se slepo držim stranke umesto programa.

 

Kada budu ljudi malo razmišljali i krenuli da se bave stvarima na makro nivou i da po svojim mesnim zajednicama, opštinama, mestima, gledaju da naprave bolje uslove za život, tek onda može biti bolje svima.

 

Patka = 0.4 glasa Vučiću

 

Ovako razmišljaju paceri koji daju glas jebenom Đilasu zbog toga :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nebitno za koga će na parlamentarnim, važan je BG, a tu imaju svoju ''građansku'' opciju, koja ima identične primedbe i program vezano za Beogradske lopovske projekte kao i DJB/Dveri i za otprilike sve ostalo, ali su bili prepametni i prepristojni građani da bi se ujedinili oko toga sa ostatkom opozicije pa će sada da udave 2-3% a realizacija stavki programa će da im ostane u fazi izlaganja na sajtu.

 

Na ''pristojnost'' je i Janković fino pecao prošle god :P

 

Ali lord bi prejzd da se skupi vas 40-50 hiljada pa da građanska varijanta prebaci cenzus :haha:

 

 

 

 

Radulović sinoć jeste drobio o Šapiću previše, ali ne znam šta je bilo očekivano da priča kad je voditeljka od starta pokrenula tu temu, da je izbegavao da odgovori opet bi ''ispao pička'', i on je to rekao voditeljki, oni su birali temu emisije... Antić je i doveden tu da prodaje pajd i ispadne pristojan.

Verovatno je i sečeno ono što je bila uopštena priča a forsirano DJB vs Šapić. Zajebao se DJB još pre par nedelja što su ušli u klinč sa Šapićem u svakom slučaju, SNS je morao da bude prioritetniji, nema sad rezona da seciraju Šapića, nego on kreten rekao kako će da sarađuje sa SNS pa se popalili da ga prozovu. xD

 

Da je sinoć Šapić pored njega bio simpatičan može samo da kaže neko ko je gledao neku drugu emisiju, jer dok je Šapić bio isključiv da se ''brani od optužbi'', Radulović je potkačio i SPS i SNS.

 

Zanimljivo kako je Šapić izjavio da postoje dve stranke s kojima ne bi sarađivao - SNS i DJB, a sve su šanse da će posle izbora morati da odabere jednu od te dve :)

 

 

Obrni-okreni, Boško Obradović ispao najbolji ratnik opozicije, najkoncentrisanije udara po SNSu, kažem ja, pravi paladin :D

Njemu sv. Arhangel bistri vid i um, da može da se usredsredi na suštinu!

 

Ovako razmišljaju paceri koji daju glas jebenom Đilasu zbog toga :D

 

Tako razmišljaju oni koji se ujedine da bi njihovi procenti vredeli nešto, a ko na izborima glasa za svoj ponos, građanstvo i dostojanstvo, tj. ego, glasa za opciju koja ''nije pogazila princip'' i ne brine ga što mu glas ide u smeće.

 

Patka je pogazila #1 princip time što se nije odazvala ne jer su DJB i Dveri sveci, nego zato što je to bio jedini način da svo to njihovo akcijanje dobije neku vrednost. Al' opet kažem, razuverite me vas 50 000, prebacite Patku preko, i svaka vam čast, ja Patku smatram opozicijom i dalje.

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nebitno za koga će na parlamentarnim, važan je BG, a tu imaju svoju ''građansku'' opciju, koja ima identične primedbe i program vezano za Beogradske lopovske projekte kao i DJB/Dveri i za otprilike sve ostalo, ali su bili prepametni i prepristojni građani da bi se ujedinili oko toga sa ostatkom opozicije pa će sada da udave 2-3% a realizacija stavki programa će da im ostane u fazi izlaganja na sajtu.

 

Ne davimo Beograd postoji već nekoliko godina kao organizacija i to im je program otkad postoje, a istovremeno se i na "terenu" bore za to, za razliku od nekih koji iz svojih skupštinskih fotelja samo seru.

Share this post


Link to post
Share on other sites

glas za DJB na parlamentarnim izborima je bio pametan, jer jedino oni, uz Dveri, u skupštini nastupaju kao konstrukrivna opozicija koja se hvata u koštac sa bezakonjem

mediji izvlače situacije i reči iz konteksta, a ljudi ne proveravaju o čemu se tačno radi, pa na tim isečenim fragmentima zasnivaju mišljenje

samo jedan primer - mnogi su se smejali kad je Radule svirao gitaru, a gotovo niko ne zna zbog čega je to radio

 

 

Šapić je sinoć izneo više neistina i gluposti, ali je bio skrušen, krstio se i čudio dok je Radule penio, pa je tu verovatno dobio poene među neinformisanim glasačima opozicije i upravo to je ono zbog čega kažem da Raduloviću trebaju časovi javnog nastupa

 

ono što je bilo dobro je to što je rekao da su se Branka Stamenković i Dimitrije Majkić bavili Šapićevim radom na Novom Beogradu

dakle, nije rekao da je on sve lično našao, pratio itd, što rade drugi političari, niti je patetisao i razmetao se ljigavim frazama kao Antić, nego je izneo konkretne podatke koje su pronašli tačno imenovani ljudi

 

isto tako i Boško Obradović pominje dokumente koje su Dveri izbacile na Internet prošle godine, ali ni to građansku opoziciju iz nekog razloga ne interesuje, a meni stvarno nije jasno zbog čega je to tako

opozicioni glasači su navodno obaveštena, informisana i razborita grupa ljudi na čije opredeljenje presudno treba da deluju činjenice, a ne način istupanja u javnosti, ali ja uopšte ne vidim da je to nešto što postoji u stvarnosti

 

Radule unezvereno kaže da je Šapić pripojio opštinsku fondaciju pravnom licu koje je sam osnovao, iznoseći precizne podatke, Šapić izvadi neko tugaljivo pismo i pročita nekoliko rečenica o tome kako roditelji samo njemu veruju - Šapića glasači hvale kao pristojnog čoveka, Raduloviću prikače da je lud

to nema nikakvog smisla

  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo kao juce kada su Radula pitali sta je postigao dok je bio ministar u vladi :)

 

pisao sam i pre - Radulovićev kabinet je izašao sa predlogom izmena 4 zakona važna za privredu, gotovo ništa od toga nije prihvaćeno

recimo: https://www.blic.rs/vesti/ekonomija/radulovic-zakon-najvise-pogada-sindikate/qgs92xj

dalje, zahtevao je uvođenje ličnih karti javnih preduzeća, to je sa indignacijom odbijeno na apsolutno svim nivoima vlasti i privrede, jasno je zbog čega

 

ne može ministar u vladi nešto da postigne ako njegove predloge ne podržava ni ta vlada u kojoj je bio

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledam upravo poslednju kontraviziju. Mali - "da deca u beogradu vidu sigurnu buducnost".

Doktorski.

 

Pa na to sam i ciljao. Nije nista uradio jer su ga sabotirali na svakom koraku.

Smesno je ocekivati da NDB moze nesto primetno da uradi u ovakvoj zemlji.

Edited by 23/16

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šapić je sinoć izneo više neistina i gluposti, ali je bio skrušen, krstio se i čudio dok je Radule penio, pa je tu verovatno dobio poene među neinformisanim glasačima opozicije i upravo to je ono zbog čega kažem da Raduloviću trebaju časovi javnog nastupa

 

opozicioni glasači su navodno obaveštena, informisana i razborita grupa ljudi na čije opredeljenje presudno treba da deluju činjenice, a ne način istupanja u javnosti, ali ja uopšte ne vidim da je to nešto što postoji u stvarnosti

 

Tragično je što je većini ipak značajnije da sebe predstave kao neko elitno intelektualno građanstvo, nego da to stvarno budu, kao što je bitnije da li je Radulović 'delovao neurotično', a Šapić delovao kao alfa muž, nisu bitne te konkretne informacije i dokumentacija... Kao što je isto i pitanje šta je Patka uradila za 2 godine akcijanja i protestovanja na terenu vs šta je Radulović uradio kao ministar, oba pitanja slično zvuče, to je najbitnije.

 

Seedu bio si mi godinama na block listi odlokirao sam te i dao sam ti plus.

 

To je zato što si autonomaš bezobraznik pa te valja napušiti s vremena na vreme. Jbt gde ti je pamet bila mene da turiš na block listu :P

 

Ja nikog ne stavljam na block, valja provežbati logiku protiv Bate :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kačio sam Dragašev tekst, evo opet http://www.dragas.biz/referendum-5/

Teša dovodi goste svakoga dana. Naravno da ima raznih profila, ali ima i pametnih, za one koji hoće da slušaju. Bolje gledajte to nego montirani cirkus okupatora.

 

A ko je Branko Dragaš?

Po čemu je on relevantan?

Obzirom da on traži od svih reference, koje su njegove reference?

Kaže da je vrteo milione - gde su ti milioni?

A najsmehotresnije mi je kad kaže da ima stotine kancelarija u inostranstvu. Valjda konta da je svaki zamajani srbin iz inostranstva, koji mu se javi, po jedna kancelarija.

 

Dragaš je bre klasičan ložač... 20 godina fura istu priču. Frlja se ciframa, koje ni sam ne ume da ponovi.

Ispade i blentavi Miroljub Petrović ozbiljniji od njega.

 

Patka = 0.4 glasa Vučiću

 

Patkica je klasičan zapadnjački produkt.

Sada je 0,4%, zato što Vučić ima dil sa zapadom.

Kada ga ne bude imao, patkica će začas narasti.

Uloga patkice je da bude na "stand by", čim zapad želi da pripreti Vučiću, pustiće pare patkici, da organizuje proteste.

 

Ali gomila drugosrbijanaca to ne vidi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...