Jump to content

Guns n' Roses


michelle

Guns N' Roses: Illusions albumi?  

9 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Sa hrvatskog foruma:

03. 3. 2006  GUNS N' ROSES - 'Chinese Democracy' će biti trostruki CD?

Da li će dugo najavljivani album GUNS N' ROSES Chinese Democracy biti trostruko CD izdanje? (Frontman/mastermind) Axl (Rose) je izjavio Jayme Peyton (BIG DAMN BAND) na after show party-u u Roxy klubu da će tako biti. Rose je prisustvovao DEREK TRUCKS show-u u Roxy-u 23. veljače koji je Big Damn Band otvorio. Rose je čuo da mi je rođendan danas, doao je do mene i častio me sa par tekila," rekao je Jayme u svom Indy Star Blog reportu.

Poslije je Rose spomenuo svoj trenutni 44 rođendan drugom članu Big Damn Band-a, aleći se, 'Čovjeće, to je staro.'' Rose je pogledao barmena i rekaoMogu li dobiti Geritol ovdje kae Jayme. Ali Rose je imao i jo jedan poklon za Jayme-ija. Jayme kae da se zabava premjestila u Trucks' tour bus, gdje je Rose producirao CD i pustio par stvari iz Chinese Democracy-a i rekao da će se prodavati kao trostruki CD.' kae David Lindquist na njegovom blogu. Ali čini se da je kontradiktorno to je Axl rekao časopisu Rolling Stone u siječnju. Također im je rekao da rade na 32 pjesme, a 26 ih je skoro gotovo. Axl nas voli drati na vatri. Moda Axl planira izdati 3 albuma ili 3 albuma slično kao to su napravili r Use Your Illusion I & II. Ili 3 CD set. Ali opet, utapali su se u tekili tako da je i Jayme moda krivo shvatio. Dok ne čujemo neke slubene vijesti od GNR tabora i dalje će igra oko nagađanja trajati.

ph34r.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hm,ovih dana po raznim forumima/sajtovima kruze razne informacije o (navodnoj) letnjoj turneji Gansa,iako na zvanicnom sajtu i dalje stoji:

TOUR DATES

No Events Found

icon_sad.gif

 

 

Izmedju tih mnogih,evo jos jedne na koju sam naleteo:

SWEDISH ROCK NEWS

 

GUNS & ROSES to play Sweden rock festival

 

Mar 6th 19.29 / Sweden rock festival have announced their biggest band yet to the summers festival. Axl Rose and his GUNS & ROSES willalso be playing Globen in June.

 

Too far away (u odnosu na druge najavljene nastupe)...

Share this post


Link to post
Share on other sites

I.R.S. - http://www.megaupload.com/?d=6Y6UE60U

Better - http://s54.yousendit.com/d.aspx?id=23QP1TQ...RB34FOP10ZKG6IA

There Was a Time (Mix 1 6:43 Version) - http://www.megaupload.com/?d=HT6G00FW

There Was a Time (Mix 2 6:01 Version) - http://www.megaupload.com/?d=15RE51D6

Instrumental I.R.S. - http://www.megaupload.com/?d=RRVZ6B8A

Instrumental Better - http://s44.yousendit.com/d.aspx?id=20I9RFO...EG0SM12WP3TCBMG

Catcher in the Rye - http://www.megaupload.com/?d=P3VFCIC2

 

Evo linkova svih pesama koje su se pojavile u proteklih mesec dana. Kome se posle ovoga ne povrati vera u bend - nemam reci icon_smile.gif. Catcher in the Rye - to je pesma "like Queen" sto je Axl ranije spomenuo.

 

 

A sto se tice turneje ...

 

05-JULY-2006 Hartwall Arena - Helsinki Finland

01-JULY-2006 Waldrock Festival - Netherlands

29-JUN-2006 Roskilde Festival - Roskilde Denmark

26-JUN-2006 Globen - Stockholm Sweden

24-JUN-2006 Graspop Metal Meeting - Dessel Belgium

20-JUN-2006 Palais omnisports de Paris-Bercy (arena) - Paris France

17-JUN-2006 Novarock - Nickelsdorf Austria

15-JUN-2006 Legia Stadium - Warsaw Poland

13-JUN-2006 Sazka Arena - Prague Czech Republic

11-JUN-2006 Download Festival Donnington park - Donnington England

09-JUN-2006 RDS arena - Dublin Ireland

04-JUN-2006 Gods Of Metal festival - Milan Italy

02-JUN-2006 Rock Am Ring - Germany

28-MAY-2006 Vicente Calderon stadium - Madrid Spain

27-MAY-2006 Bela Vista Park Rock in Rio Lisbon - Lisbon Portugal

 

Naravno ovo je sve nepotvrdjeno, ali realne su sanse da se vecina ovoga ostvari.

Edited by Gn'Fn'R

Share this post


Link to post
Share on other sites

A sto se tice turneje ...

 

05-JULY-2006 Hartwall Arena - Helsinki Finland

01-JULY-2006 Waldrock Festival - Netherlands

29-JUN-2006 Roskilde Festival - Roskilde Denmark

26-JUN-2006 Globen - Stockholm Sweden

24-JUN-2006 Graspop Metal Meeting - Dessel Belgium

20-JUN-2006 Palais omnisports de Paris-Bercy (arena) - Paris France

17-JUN-2006 Novarock - Nickelsdorf Austria

15-JUN-2006 Legia Stadium - Warsaw Poland

13-JUN-2006 Sazka Arena - Prague Czech Republic

11-JUN-2006 Download Festival Donnington park - Donnington England

09-JUN-2006 RDS arena - Dublin Ireland

04-JUN-2006 Gods Of Metal festival - Milan Italy

02-JUN-2006 Rock Am Ring - Germany

28-MAY-2006 Vicente Calderon stadium - Madrid Spain

27-MAY-2006 Bela Vista Park Rock in Rio Lisbon - Lisbon Portugal

 

Naravno ovo je sve nepotvrdjeno, ali realne su sanse da se vecina ovoga ostvari.

Sto bi rekli:daj boze...

 

 

A ti si iz NS-a?

Mozda te znam odnekud ( ph34r.gif )....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cula sam na Metropolisu pre neki dan za taj festival u Austriji. Tako mi se ide!

Ali, kako dobiti vizu? I sto u junu, kad je ispitni rok? no.gificon_sad.gif

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Tako zelim da cujem gunse! icon_sad.gif

Everybody wants to hear Guns icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

@estranged

To je najbolja stvar od ovih novih, po meni rame uz rame sa baladama sa UYI albuma, jos kako ce zvucati na albumu izmixovana (ijaoo icon_smile.gif).

 

@LazaGNR

Da, ja iz NSa, ko zna mozda se i znamo biggrin.gif, cudni su putevi gospodnji biggrin.gif

 

Evo nesto frisko ... There Was A Time (instrumental) ...

 

http://s57.yousendit.com/d.aspx?id=2ZA4IXN...931KUZXB12H385B

 

Edited by Gn'Fn'R

Share this post


Link to post
Share on other sites

@estranged

To je najbolja stvar od ovih novih, po meni rame uz rame sa baladama sa UYI albuma, jos kako ce zvucati na albumu izmixovana (ijaoo icon_smile.gif).

Meni su od novih pesama Madagascar i IRS najbolje....

joj samo jos da se album pojavi [ove godine]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je Madagascar odlicna pesma, posebno text pesme (jedan od najboljih od GN'R). I.R.S. je tipicna hard rock pesma - tipa na prvo slusanje(jbg, brzo dosadi zbog onog rifa koji se ponavlja 5 puta), ali Better i There Was a Time ne mogu da prestanem da slusam (evo vec mesec dana). Te 2 pesme jednostavno imaju "ono" sto ima vecina GN'R pesama. Catcher In The Rye je pesma kojoj bi i Freddie Mercury pozavideo , ali skidam kapu Axlu ako izda ovakvu pesmu u ovom "hip-hop dobu".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam davno shvatila da je takvim ljudima svejedno da li je to death metal ili neki tvrdji hard rock i ne uzbudjujem se mnogo zbog takvih izjava... Samo me dobro nasmeju... Meni ubedljivo najsmesnija izjava je izjava koleginice sa faxa... Nas par stoji na pauzi i pricamo o muzici... Ona se prikljucuje razgovoru i mrtva ozbiljna kaze "moj decko svira u Metalici"... Valjda je mislila na neki metal bend... Pocepali smo se od smeha... icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

GUNS N' ROSES have confirmed a headlining show at the Budapest Sportaréna in Hungary on May 31.

Ne seri?????????????????????????????? icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

 

Hocu pivo za ovu vest. icon_biggrin.gif

Ma,nema frke - naravno pivopije.gif

I gajbu za ovo ako treba icon_da.gif

 

 

 

 

Ali...:

Evo,da vas obradujem,mada se meni jebe za ovo...

Ostanes li pri ovome - u tom slucaju nista icon_smile.gif

 

 

EDIT:

ako nas samo lozis, banovacu te

Naravno icon_da.gif

Sa OVAKVIM stvarima (od kojih srcka moze da ti rikne) nema zezanja icon_twisted.gif

 

ETERNAL BAN icon_rockdevil.gif

Edited by LazaGNR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ono - pogledaj po nekim CD shop-ovima (za te karte),mozda tamo nadjes (ako vec ides tamo).

 

A i dalje nesto razmisljam (haha) i reko' da pogledam nesto pasos...kad ono...JEBENA VIZA za madjarsku mi istice 29. maja!!!Jeb'o te 2 dana pred koncert wallbash.gifwallbash.gifwallbash.gif

 

OK,naravno,produzicu je,samo da ne bude neke frke oko toga (produzetka vize)...

Edited by LazaGNR

Share this post


Link to post
Share on other sites

31. maj je sreda, u utorak ujutro predas za vizu i imas novu popodne, ako se nista ne promeni oko vadjenja do tada. Meni moja vazi do 16. juna, prosle godine sam je vadila pred Velvete.

 

Pogledacu, nego nikad nisam uzimala karte u Pesti pred koncert nego uvak na dan ili mi je neko drugi kupovao unapred, uopste ne znam kako to funkcionise.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma znam to za vizu,samo se plasim da se nesto nije promenilo/izmenilo/zakomplikovalo u izavanju tih viza tamo ph34r.gif

 

 

A karata za koncert mozda jos i nema u prodaji (do koncerta ima jos 2 ipo meseca) ph34r.gif

 

A to za kupovinu - pa udjes u neki cd shop i (ako imas srece prodavac ce znati engleski icon_smile.gif ) probas da mu objasnis da ti trebaju karte za koncert i gde mozes da ih uzmes.Obicno oni (u CD shop-ovima) znaju.Ili te bar mogu uputiti na to gde drugde da pitas...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeb'o te,ne mogu da verujem...znaci,ne mogu JEBENO da spavam!!!

 

Grave,jebem te u dupe,za sve si ti kriv icon_smile.gif

Evo,od kad sam postovao ovo iznad otisao sam da spavam,al' umesto toga celo vreme mislim na OVO i prevrcem se po krevetu i ne mogu da spavam (i to vise od 5 SATI!!!) wallbash.gifwallbash.gifwallbash.gif I sad vidim da je svanulo,pa reko' da ustanem,iovako nema vajde od spavanja sada...

 

Ako ovo za koncert u Budimpesti nije istina ili ga budu otkazali tebe Grave cu prvog da ubijem tenk.gif Da ja tu ne mogu da spavam k'o covek...

 

orangelistening.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeb'o te,ne mogu da verujem...znaci,ne mogu JEBENO da spavam!!!

 

Grave,jebem te u dupe,za sve si ti kriv icon_smile.gif

Evo,od kad sam postovao ovo iznad otisao sam da spavam,al' umesto toga celo vreme mislim na OVO i prevrcem se po krevetu i ne mogu da spavam (i to vise od 5 SATI!!!) wallbash.gif  wallbash.gif  wallbash.gif I sad vidim da je svanulo,pa reko' da ustanem,iovako nema vajde od spavanja sada...

 

Ako ovo za koncert u Budimpesti nije istina ili ga budu otkazali tebe Grave cu prvog da ubijem tenk.gif Da ja tu ne mogu da spavam k'o covek...

 

orangelistening.gif

U jebote te sta uradih od coveka! laugh.gifpivopije.gif Sad znaj kako je meni bilo kad sam saznao za King Diamond gig,i to josh u Beogradu. icon_smile.gif Ako hoces da mi se oduzis,daj mi Puppet master original. icon_biggrin.gif

 

Ma brate,ne volim ja Ganse,ali sam znao kakvu ce reakciju ovo izazvati,pa sam zato postovao.Lepo se provedite na gigu. pivopije.gif

 

I da,ostavi mi dupe icon_smile.gif

 

@Michelle:Za ovu informaciju bi trebalo da mi bude skinut warn icon_biggrin.gif

Edited by grave

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...