Jump to content

Guns n' Roses


michelle

Guns N' Roses: Illusions albumi?  

9 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Слажем се, ја е волим нешо посебно Роуза.

 

Бакетхед и Слеш се не могу упоређивати исто као што се не могу упоређивати, рецимо, Малмстин и Сатриани или Сантана и Хендрикс. Ствар укуса и технике, мелодије и звука.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Buckethead je nesto najbolje sto je proslo kroz GNR

 

Slazem se...sto se tice tehnike moze sve za dorucak (mada je to nebitno) da ih pojede,mada i onaj Bumblefoot je lud ko struja.

Ali opet sa druge strane sto se tice pisanja pesama...ne verujem da je bas tako dobar kao Slash,makar sto se tice GnR-a

Share this post


Link to post
Share on other sites

Buckethead je nesto najbolje sto je proslo kroz GNR

GNR bez Slasha nisu GNR,slazem se,ali je Buckethead,kao muzicar,daleko ispred svih(iako ovaj bend nije za njega,realno).Ko se malo bolje upozna sa njegovim radom,videce da je on mnogo vise od "ok gitariste"...ako neko shvati njegovu muziku(i pojavu),naravno.

Slazem se...sto se tice tehnike moze sve za dorucak (mada je to nebitno) da ih pojede,mada i onaj Bumblefoot je lud ko struja.

Ali opet sa druge strane sto se tice pisanja pesama...ne verujem da je bas tako dobar kao Slash,makar sto se tice GnR-a

Ambiciozno receno (pogotovo prva izjava) :bigblue:

OK,ne poznajem radove tog Buckethead-a,ali mi Slash u Gansima definitivno vise odgovara nego taj serpa-men :):da:

 

 

Gunsi su patetična MTVevska bljuvotina.

Hahaha :)

Ajde sad,bezi sa teme... :)

 

 

U Velevet Rivolveru nevalja ona gejćina od pevaća, u Ganse Axl Rouz( aka oral seks ).

Axl Rose :meshuggah:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam ja rekao da je Buckethead vise za GNR(cak mislim da se nije ni snasao najbolje u bendu),nego da je muzicki(u svakom pogledu) ispred svih...sto je realno.Njegova muzika nije za siru publiku,inace.

 

Tacno tako..ima i dobre pesme on,tipa Aquanox,Too many Humans,For Mom i sl...ali posle pola sata krece da davi,pomalo :opusteno:               

A steta je samo sto Zakk Wylde nije pristao da svira sa njima...uuu koja bi to bila ludnica  :muzicar:       :muzicar:            :rockdevil:              

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam ja rekao da je Buckethead vise za GNR(cak mislim da se nije ni snasao najbolje u bendu),nego da je muzicki(u svakom pogledu) ispred svih...sto je realno.Njegova muzika nije za siru publiku,inace.

 

 

Па када Бакетхед буде направио хитове као што су November Rain, Don't Cry, Live and let die, Paradise City - можемо да поразмислимо о томе ко је ''бољи'' музичар.

 

Реално, не знам једино шта је Аксел мислио када је одлучио да поново састави бенд? Да покуша да превазиђе себе и оно што је имао поред ТОЛИКО бендова који данас постоје и неке ''жљ'' алтернативне Инди музике која смааааара...а јој, не може то тако.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ja vec rekoh da Bucket-ova muzika nije za siru publiku...kakav bi sad fazon bio da pravi mega-hitove?Da si malo bolje upoznat sa njegovim radom,znao bi da on pravi i dosta ozbiljne i lepe balade(instrumentalne,naravno) i da je svestran muzicar.Album Colma je dobar primer za to.

Isto tako mislim da je Robin Finck najgori gitarista u istoriji GNR,a i sire.

Inace,Slash kao Slash jeste faca(iako mi smeta sto je na bini stalno unisten),da ne mislite da ga hejtujem :muzicar: .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Не бих рекао. Проблем заправо и не постоји обзиром да Buckethead није нешто најбоље што се десило GNR, а такав закључак није нимало потпоран чињеницама које се односе на GNR период од осамдесетих до деведесетих.

 

За мене лично они представљају један од најултрасупермегагига бендова који СУ ПОСТОЈАЛИ, одрадили своје и обезбедили своје место међу Боговима рок музике и то не може НИКО да оспори.

 

Гансе можеш или да волиш или да мрзиш, треће нема.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slazem se za ovaj red u sredini sto si napisao...ali,nisam rekao da je Bucket nesto najbolje sto se desilo GNR,daleko od toga,nego nesto najbolje sto je proslo kroz GNR. On jednostavno nije za veliki bend.Razumem da je hteo da proba,cak je bio i na audiciji za Pepperse(ali nije hteo da skida masku,pa ga nisu primili),ali nije to njegova muzika niti on moze da zameni Slasha.Istovremeno,njegove muzicke sposobnosti su vanzemaljske,sto ne moze niko da ospori

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne poznajtem bas nesto previse Buckethead-a al imam pitanje.

Zasto on nikad ne skida masku? tj Koliko znam Buckethead je maska al me interesuje zasto je nikad nije skinuo?

 

Pa nznm, meni je on kuL lik i sve to, i svidja mi se muzika. Ali ne verujem da ima neki POSEBAN razlog zbog kog nosi masku. Mslm..bile su neke priche da je psihopata ili sta ja znam...bzvz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slazem se za ovaj red u sredini sto si napisao...ali,nisam rekao da je Bucket nesto najbolje sto se desilo GNR,daleko od toga,nego nesto najbolje sto je proslo kroz GNR. On jednostavno nije za veliki bend.Razumem da je hteo da proba,cak je bio i na audiciji za Pepperse(ali nije hteo da skida masku,pa ga nisu primili),ali nije to njegova muzika niti on moze da zameni Slasha.Istovremeno,njegove muzicke sposobnosti su vanzemaljske,sto ne moze niko da ospori

 

Фанови GNR-a никад, али никад неће ни сањати о томе да је Buckethead или пак албум Ћајниз Димокраци заправо GNR (бенд може опуштено да се зове A.R., Axel Rose. All Retarded). Што се Бакетхеда тиче, поред Сатрианија, Петрућија, Зака, Слеша, Малмстина, Сантане, Хермана Лија, Точка - он је још само један у низу који се односи на ствар укуса...Џо Сатриани је заправо једини екстратераестријал :) :) :):muzicar::muzicar::pivopije:

 

Ганси су легенде, тешко је да могу да пворате стару славу (готово немогуће и тотално апсурдно јер су представљали одличан бенд који је остао упамћен по енергији, по правој хард рок музици и одличним песмама).

 

Када се напомене да је бакетхед нешто најбоље што је прошло кроз ГНР не постоје и докази да је то заправо тако јер се ни са чим није истицао, а поред тога ту су и разлози које сам набројао - ГНР не постоји без Слеша, његовог ТОП ХЕТ-а и албума Apetite for Destruction...Између осталог, гади ми се сама помисао на то да су Бакетхед и ГНР било како па и повезани... Као да у православље убацујемо Анубиса из Египатске митологије...тај рад :) и још кажемо да је то нешто најбоље што је прошло кроз православље... :) (с тим што се у овом примеру занемарује то да чиним компарацију између религије и бенда хахахаха)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne poznajtem bas nesto previse Buckethead-a al imam pitanje.

Zasto on nikad ne skida masku? tj Koliko znam Buckethead je maska al me interesuje zasto je nikad nije skinuo?

 

Razlog je prost...on je jako stidljiv i verovatno bi imao veliku tremu bez maske na bini.Posle je ispalo da je to njegov imidz i da je to deo njega.

Onime,brate,mislim da nema potrebe raspravljati vise :) .Ja pricam da je on samo prosao,a ti pricas kako nema dokaza i kako se nije isticao.I nemoj Hermana da pominjes,kvaris temu :D .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Razlog je prost...on je jako stidljiv i verovatno bi imao veliku tremu bez maske na bini.Posle je ispalo da je to njegov imidz i da je to deo njega.

Onime,brate,mislim da nema potrebe raspravljati vise :) .Ja pricam da je on samo prosao,a ti pricas kako nema dokaza i kako se nije isticao.I nemoj Hermana da pominjes,kvaris temu :D .

 

нисам се расправљао, не брини.

 

Напомињем једино то да су Ганси престали да постоје чим је Слеш испао из бенда захваљујући Акселу и његовом расистичком ставу (Слеш има у себи афричке крви).

 

Елем, Бакетхед у Гансима који су мени лично постали минорни од како је Слеш отишао ми је још минорнији у односу на целоукупну слику о Гансима и стога је неадекватно рећи да је он нешто најбоље што је прошло кроз Гансе обзиром да ово није тема о његовом путовању већ о легендама који су означили део историје о рок музици на један RAW начин.

Песма Welcome to the Jungle се налази на листи ТОП 40 VH1 METAL спотова. Први су Black Sabbath - Iron Man. Трећи су, колико знам, Judas Priest..itd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma,sto se tice GNR,ja se slazem u potpunosti(iako se nadam da CD nece biti sranje prihvacen),ali ja sve vreme ne pricam o Bucketheadu u Gunsima,nego o Bucketheadu kao muzicaru,tj. najbolji muzicar koji je samo prosao kroz njih,a ne muzicar koji moze da zameni Slasha ili da se uklopi u taj bend.

GNR su rekli sta su imali da kazu,po mom misljenju,jos pre Spaghetti-a.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Не бих рекао. Проблем заправо и не постоји обзиром да Buckethead није нешто најбоље што се десило GNR, а такав закључак није нимало потпоран чињеницама које се односе на GNR период од осамдесетих до деведесетих.

 

За мене лично они представљају један од најултрасупермегагига бендова који СУ ПОСТОЈАЛИ, одрадили своје и обезбедили своје место међу Боговима рок музике и то не може НИКО да оспори.

 

Гансе можеш или да волиш или да мрзиш, треће нема.

 

 

pff naravno da mozes... Evo ja sam potpuno ravnodusan prema njima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nope :). Love or hate. Mozda si ravnodusan, ali ti sigurno makar malo idu na zivce, u krajnjoj liniji, barem hype oko njih.

Ja ih volEm :bigblue: (cak se secam jedne naduvane veceri od pre koju godinu kad sam uzviknula da su mi 7. omiljeni bend :), sto nije tacno, naravno, ali kad ti neko pusti Use Your Illusion II (albumcina!) u takvom stanju, sta drugo mozes da kazes :)? )

Share this post


Link to post
Share on other sites

New Guns N Roses Single Hits in September

 

GN'R to get 'Revenge' on Rock Band 2

 

Get ready for "Shackler's Revenge." The track from the upcoming Guns N' Roses album Chinese Democracy will appear on the video game Rock Band 2, slated for release for the Xbox 360 platform in September.

 

The news was announced Monday morning by Harmonix president and CEO Alex Rigopulos at Microsoft’s press conference at E3 at the Los Angeles Convention Center. In addition to "Shackler’s Revenge," Rock Band 2 will feature songs by Bob Dylan, Metallica, Pearl Jam and the Grateful Dead among the 80-plus songs on the playlist.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ooooooooooooooo,da li je moguce? :):rockdevil::pivopije:

 

 

Ako "pricaju" sa Chienese Democracy albumom ,bolje da cute onda.Doveka :mhihi:   :mhihi:

:rolleyes:

 

 

pff naravno da mozes... Evo ja sam potpuno ravnodusan prema njima

Takodje se ne slazem da mozes samo da ih volis ili mrzis...Isto kao i Sleaze osecam ravnodusnost prema njima.

Vasa greska... :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...