Jump to content

2017.09.29. *Elektropionir, Beograd* Osmi Putnik Dva - Vaskrsnuće


VoivodBG

Recommended Posts

21151472_1643080282430682_816757124249174944_n.jpg?oh=f93585a1b5606558ae46962cd41036fa&oe=5A587FED

 

 

Obred vaskrsavanja vokalno instrumentalnog sastava Osmi Putnik Dva biće upriličen u petak, 29. septembra tekuće godine u prostorijama Kluba podanika tamne strane, zvaničnog naziva "Elektropionir". Prisustvovanje ritualu moguće je uz potpisanu pristupnicu hordama zla, čija će primopredaja biti obavljena po uputstvu koje ima biti objavljeno u najskoriji čas.

 

Dakle...pretprodaja 300, "gde?" >>> kafana Zaokret (preko puta Elektropionira) radi od podne do ponoći, na dan svirke 400...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Dobro bilo sinoc, ne bas kao nekad na 8pII svirkama ali ipak. Krcat Elektropionir. Momci malo zardjali ali kako je vreme prolazilo bivali sve bolji. Do jaja scenografija. Nazalost, vise me ne rade kao pre ali lepo vece iako sam bio napusen do nivoa obnevidelosti. Hevi metala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iscimali su se za scenografiju stvarno, svaka im cast, i sa onom zavesom i cela ta prica :) Svirka je bila kul, zvuk ne bas najsrecniji al sta sad, i ovako treba da buka sta znam :D

 

Lik koji je prodavao karte je cigan smrdljivi, nije vracao kusur ljudima, kao u fazonu ko ima 500 dinara za njega nema kusur za njega je cena karte 500 dinara a ko ima 400 dinara za njega cena karte je 400 dinara, nece da vraca 100 dinara nazad, mnogo trulo. Bilo mi glupo da se ciganisem za 100 dinara, i ovako nisam od onih koji prave scene, tako da me je samo omracio do jaja pred svirku.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...