Jump to content

Recommended Posts

AYREON BRE. Ili pricamo samo o Power-u ???

 

Elem jel slushao neko 'Waterclime' Prog/Jazz projekat coveka poznatog kao Vintersorg. Ja sam to video sad na mJetal Arhivama, i totalno me zanima, a ako je neko slushao zanimaju me utisci. Takodje negov projekat Cronian, isto pitanje, slushao neko i utisci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Protest the Hero mathcore sa prog uplivom. Lazo neznachi ako se tebi svidi da je to odma prog.

 

Watershed, Seventh Wounder , 1101001 (znam da nije tachno ali znate na koj album mislim :D ), i to je to od mene nisam neshto puno proga slushao ove godine. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

nema ni sekund core-a u PtH.

 

mozda na Kezia breakdown po koji ali realno absolutno nista nije core u njihovom zvuku.

 

ima malo dranja ali opet ne znaci da je core. Ima i Loch Vostock dranja pa nisu core.

 

slusaj vise sa usima, manje sa wikipedijom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

na zalost, nije me preterano odusevio novi Eyefear. skrenuli su malko od proga ka mainstream poweru. ima par solidnih pesama, al nije ni blizu proslom odlicnom AWFoG

 

Hmmm... Ja sam se po prvi put susreo sa ovim bendom sa novim albumom. I generalno mi se sviđa, nabaviću prethodne albume i uveriću se. :) Ovaj album sam preslušao par puta i stekao sam utisak da se radi o jednom kvalitetnom/solidnom albumu.

 

edit: Evo linkova za ovaj, gorepomenuti Menahem:

 

http://rapidshare.com/files/125490025/Mena...2008_.part1.rar

http://rapidshare.com/files/125480708/Mena...2008_.part2.rar

 

 

Edited by AstralliS

Share this post


Link to post
Share on other sites

E sad upravo slušam neki melodični metal Winterborn - Farewell To Saints i dosta mi se sviđa na prvo slušanje. Cenim da će ovo da se svidi Telcontaru... ;)

Znam ja za njih vec vishe od godinu dana, mislim da sam ih cak i spominjao negde nekad na ovoj temi, nisam bash siguran... dodushe ne znam koja je to pesma, evo sad pogledah metal arhive, nisam ni znao da su izali drugi album jebote. Onaj prvi je meni odlican 'Cold Reality', mislim da sam jedno 5 puta slao bulletine na myspaceu sa pesmom "Last Train to Hell" i smarao ljude kako treba da ih slushaju... hvala za ovo nisam ni provalio da imaju novi album jbt.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam dal i je pominjan slican fazon kao vec hvaljeni Leverage, Winterborn i tako to... Dignity se zove bend, jedan album 'Project Destiny'.

 

Ja nisam znao da Winterborn imaju prvi album (nisam proveravao). Dignity sam slusao i mislim da je dobar album (ko voli melodicni metal)

 

daj link bre!!

 

Ili ga uploaduj na rapid... jos bolje :) Ja tek sad skontao da imam negde narezan prvi njihova album ali ne mogu da se setim sta to bese :redface: . Sad pod hitno ide obnavljanje gradiva.

Edited by ErliK

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisu rđavi ovi Tritonusi... hvala za link!

 

Ne znam da l je pominjano .. .ali za one koje vole Lance Kinga bend Avian i dva albuma From The Depths Of Time i Ashes And Madness. Ja sam slusao ovaj drugi i onako, nisam preterano odusevljen. Ima malo smornih momenata.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...