Jump to content

Recommended Posts

Northern Kings - Rethroned

 

Tracklist:

 

01.Training Montage (Vince DiCola - Rocky IV cover)

02.Wanted Dead Or Alive (Bon Jovi Cover)

03.Kiss From A Rose (Seal Cover)

04.Nothing Can Compare With U (Sinead O'Connor Cover)

05.A View To Kill (Duran,Duran Cover)

06.My Way (Frank Sinatra Cover)

07.Strangelove (Depeche Mode Cover)

08.Take On Me (A-Ha Cover)

09.I Should Be So Lucky (Kylie Minogue Cover)

10.Killer (Adamski feat. Seal Cover)

11.Roisin Dubh (Black Rose) A Rock Legend (Thin Lizzy Cover)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Northern Kings je extra projekat, a album sasvim logican nastavak prethodnog. "I should be so lucky" :meshuggah:

 

Ma jebo Northern Kings :angry: ! Ja mislim da nikada!! nisam cuo ljigaviji "metal" album. Za koj' qrac krasni snimaju ovakve albume :udri: ? Ja ne shvatam kome ovako nesto treba i zasto se ljudi primaju na ove obradice bez i trunke originalnosti :confused:

Grupa prekaljenih muzicara svira obrade hitova pop muzike. Pa pre bih slusao Van Gogh nego ovo! SHIT!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni ovaj NK nije lego... bolji mi bio prethodni. Ovde su mi ostali neupečatljivi muzika, pevanje ...

 

Nego da nema neko nešto od benda THE SHRINK... čuh jednu pesmu (koja mi se mnogo dopala) na nekom metal radiju a nema ih nigde na netu a već 4 albuma imaju o_0.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cuo 3 puta, dosta je ;) I meni je bolji prethodni. Ovaj ima nekih svetlih momenata, ali kada se sve sabere = promasaj. Ne treba po svaku cenu praviti metal verzije nekih pesama. Jednu Kiss From A Rose onako oskrnaviti :rolleyes: My Way je simpaticna...Marco koliko-toliko pokusava da izvuce prosek, jbg. Ipak, najbolje su otpevali instrumental, svaka im cast :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je novi Northern Kings onako, prvi je bio bolji svakako, al mi se svidja sto su obradili Take on Me, jeste da je jedno 125 metal obrada te pesme al nema veze... sve u svemu album nije nista spektakularno ali ono zanimljivo odslusati za popodne kada ocete da slusate nesto i da se opustite...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma jebo Northern Kings :angry: ! Ja mislim da nikada!! nisam cuo ljigaviji "metal" album. Za koj' qrac krasni snimaju ovakve albume :udri: ? Ja ne shvatam kome ovako nesto treba i zasto se ljudi primaju na ove obradice bez i trunke originalnosti :confused:

Grupa prekaljenih muzicara svira obrade hitova pop muzike. Pa pre bih slusao Van Gogh nego ovo! SHIT!!

Prvo - zasto da se ne snima nesto ovako? Bolje je praviti obrade proverenih hitova, nego svirati nazovi originalan power metal koji je dosadan do zla boga. U danasnje vreme pogotovo, na jedan dobar bend ide milion losih.

 

Drugo - obrade bez trunke originalnosti? Jesi li ti uopste slusao originalne pesme kad tako nesto mozes reci? Jebote, pusti Kylie Minogue original, pa pusti onda ovu obradu... Pusti Bon Jovia, pa pusti ovu obradu, sta je tu isto?

 

Ovi albumi ne treba toliko ozbiljno da se shvataju, tu su da se cuju drugacije verzije starih hitova, i ko voli voli, ko ne voli, nije da nema sta drugo da se slusa...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...