Jump to content

Recommended Posts

Ljudi .. obavezno skinite DAY SIX ... pesma "The Law Of The Web" je jedna od boljih i orginalnijih pesama koje su čuo u zadnje vreme

E, koliko bi ti bio problem da recimo kad stavljas linkove na blog, stavis i kratki opis onoga sto bend svira, neku biografiju, ili recenziju jos bolje? Pretpostavljam da bi ti to bilo malo zahtevnije, ali bi lepse i konkretnije izgledalo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dok je postojao stari blog bilo je planova za nesto jos lepse, a bilo bi vezano za taj blog, otkad nema starog bloga Zoran ne pominje ni taj drugi projekat :(

Za to bi se tek rasturili od posla, ali bi bilo stvarno super...

Ima on mnogo obaveza, ne moze da stigne bas sve da uradi...

Dovoljno je sto kaci linkove, a lako se proveri po netu ko sta svira... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, koliko bi ti bio problem da recimo kad stavljas linkove na blog, stavis i kratki opis onoga sto bend svira, neku biografiju, ili recenziju jos bolje? Pretpostavljam da bi ti to bilo malo zahtevnije, ali bi lepse i konkretnije izgledalo...

 

E to sam i ja nekad kontao ali to je mnogo zahtevno... ima previse bendova zato skinem tek po neki koji mi se naziv ucini interesantnim...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da...

 

Mislio sam nesto tipa da samo prekopiras recenziju sa nekog webzinea, ili ako je nema, stavis biografiju, verujem da svi ti bendovi imaju bar myspace, ako ne oficijelni sajt, pa moze da se skine... nista slozenije od toga. Tacno je i to da moze da se sazna i nevezano za to, ali lepo bi bilo da je sve na jednom mestu... Gledam sva ta imena, nikad cuo bendovi, odlicni coveri, pa sve u iskusenju da skidam, a ne volim bas potpuno napamet skidati...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Je li neko pominjao ovde vec bend Essence of Sorrow?

Ja ih skinuo josh pre par meseci, slucajno saznao za njih... Tako sto sam na MySpaceu naleteo na profil lika koji se zove "Jari Stefanovic" i zainteresovao se zbog prezimena naravno, cak sam se i malo kuckao sa njim (ne zna Srpski lik :D ) a onda provalio da Vikstrom iz Theriona i 7Daysa peva u bendu sa tim istim Jariem. Elem evo par bendova za zainteresovane kad je on u pitanju:

 

Essence of Sorrow

Mehide (Miko Harkin, exSonataArctica, Vikstrom, Jari)

Divine Fire (Christian Rivel)

 

Inace poslusajte i bend "Tacere" sa zenskim vokalima....

Nemam linkove pri ruci, na zalost, ali ono probajte preko ovoga da nadjete, i naravno metal archives.

http://www.shareminer.com/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok, Laki, ako tako predlažeš .... ajde videću da se potrudim da ubacim makar MySpace. Pazi, ako je ko od vas zainteresovan da mi ponogne oko davanja ocene za bendove, ona bi to bilo super, jer bih pored svakog benda stavljao preliminarnu ocenu (procenu) koju ima taj bend

 

A iskreno mogli bi i mi malo da se ukljucimo pa da ostavimo po neki komentar kad smo vec tamo i kad nam se neki album svidi ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

A iskreno mogli bi i mi malo da se ukljucimo pa da ostavimo po neki komentar kad smo vec tamo i kad nam se neki album svidi ...

Pa mogli bi :da:

Na starom blogu se to praktikovalo, ali i tada vecinom od strane stranaca, nasi mudro cute :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Essence of Sorrow

Mehide (Miko Harkin, exSonataArctica, Vikstrom, Jari)

Divine Fire (Christian Rivel)

 

Inace poslusajte i bend "Tacere" sa zenskim vokalima....

Nemam linkove pri ruci, na zalost, ali ono probajte preko ovoga da nadjete, i naravno metal archives.

http://www.shareminer.com/

 

Ovo sam slusala sve sem tog Divine Fire,valja li to cemu? I mala ispravka,Mehida ne Mehide ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo sam slusala sve sem tog Divine Fire,valja li to cemu? I mala ispravka,Mehida ne Mehide ;)

Slusao sam ja pretposlednji DivineFire, i OK je, bombastican power metal, tu je Queen obrada (Show Must Go On) koja je fenomenalna... E da, u pitanju je hriscanski orjentisan sastav, pa kome ne smeta... ;)

 

A Mehidu recenzirao pre par dana, ali se ne secam uopste kakav je to bend :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slusao sam ja pretposlednji DivineFire, i OK je, bombastican power metal, tu je Queen obrada (Show Must Go On) koja je fenomenalna... E da, u pitanju je hriscanski orjentisan sastav, pa kome ne smeta... ;)

 

A Mehidu recenzirao pre par dana, ali se ne secam uopste kakav je to bend :ph34r:

 

 

Poslednji Divinefire je po meni mnogo bolji nego prethodna dva jer album rula od pocetka do kraja, agresivniji je, melodicniji itd...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...