Jump to content

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Da li je neko slusao bend Animations Poljski Progressive instrumental mnogo dobra svirka imaju izdat i DVD samo je problem sto se ubih od trazenja linka da ih skinem nigde ih nema ako neko zna gde da ih skinem bicu mu vecno zahvalan!!! :rockdevil:

 

Evo ih na YouTube

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uh, ajde neka neka dobra dusa skine album odlicnog benda Machinae Supremacy, i onda neka mi uploaduje poslednju pesmu negde, puce veza majku mu, pa da ne skidam ponovo :meshuggah:

 

A bend je extra, takodje preporuka onima koji nisu culi, kombinuju metal, rock, prog, sa elementima iz commodore 64 i retro video igara (tacnije, imaju identicnu konzolu koja daje onaj specifican midi zvuk, sta li je vec)...

 

Novi album, Overlord!

 

1200318595_front.jpg

 

01. Overworld ( 4:21)

02. Need For Steve ( 4:11)

03. Edge And Pearl ( 4:00)

04. Radio Future ( 4:40)

05. Skin ( 5:24)

06. Truth Of Tomorrow ( 4:35)

07. Dark City ( 5:56)

08. Conveyer ( 3:51)

09. Gimme More (sid) ( 3:32)

10. Violator ( 3:04)

11. Sid Icarus ( 3:58)

12. Stand ( 4:47)

 

http://rapidshare.com/files/83724193/Mach_MediaPortal.ru_by_Knyazek.rar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Heh, e pa, nabavljaj regularno izdanje, produkcija je odlicna :da:

 

Ja njih obozavam jos od prvih radova, kupili su me posebno sa Gianna Sisters obradom, obozavao sam tu igru na C64 nekad davno, u drevnim vremenima pre ovih modernih kompjutera :meshuggah:

 

Ajd kad skines, samo mi nekako uploaduje negde poslednju pesmu, please.

Edited by Apeiron

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam pre uspeo da nadjem regularno izdanje, pogledacu malo kasnije mozda sad budem imao srece :) !

 

Evo uploadujem na speedyshare! :meshuggah:

:pivopije:

 

A mora postojati regularno izdanje, ima sigurno na torentima, ima neki ogromni torent sa komplet diskografijom, pa iskopaj tu. Ja imam to na original disku, stigao iz izdavacke kuce ranije :meshuggah:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja njih obozavam jos od prvih radova, kupili su me posebno sa Gianna Sisters obradom, obozavao sam tu igru na C64 nekad davno, u drevnim vremenima pre ovih modernih kompjutera :meshuggah:

Aaaaaaaaaaaam zezash me, ja sam se godinama drogirao time, od 90te kada sam dobio A-500 :pivopije: Skidam ovo odma, sada, odma :meshuggah::muzicar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bend MYRATH iz Tunisa .... ajoj! Možda malo više kopiraju SX, ali to rade jako jako jako jako dobro! Obavezno štivo! Meni je ovo toliko dobro da nema smisla!

 

Produkciju im je radio Kevin Codefort iz ADAGIO-a, i savršeno je! Priznajem da ima dosta šmeka na Adagio (čak sam ubeđen da je on i odsvirao neke deonice), ali definitivno, ovo se mora slušati!

 

Vokal je brižljivo odgajen na Rusell Allenu! :rockdevil:

Edited by ProgressiveR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Yay, nisam jedina kome se svidjaju :veseli:

Podrzavam preporuku :pivopije:

Vrtim ih danima, bas su me odusevili :da:

Kad sam videla kako izgledaju mislila sam da cu se smejati i kad ih cujem ali stvarno su dobri :rockdevil:

l_5c2366389afe8a1fbc10d91bce48a4e6.jpg

myrath myspace

 

http://rapidshare.com/files/82717478/Myrath__-_Hope__metalarea.org__by_Unforg1v3n.part1.rar.html
http://rapidshare.com/files/82719364/Myrath__-_Hope__metalarea.org__by_Unforg1v3n.part2.rar.html

 

Stil je crvst, cist, snazan, ali je ubacen orijentalni prizvuk i jednostavno imaju neki svoj super vibe.

Vokal skida Russella na momente, ali je dobar u tome, nije mi uopste odbojno...

U svakom slucaju poslusajte, pa javite utiske :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...