Jump to content

Recommended Posts

Nego da ja vas pitam, koliko vas koji ste uzimali sve knjige od Orfelina je njih zapravo i pročitalo? Primetio sam da postoji više trend sakupljanja njihovih izdanja zbog lepog dizajna, nego pročitanih knjiga. (nije bio mali uzorak preko 15 ljudi koje znam da vole da kupuju od njih sam propitao i iznenadio se da je jako malo tih knjiga pročitano) 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

1 hour ago, VoivodBG said:

Nego da ja vas pitam, koliko vas koji ste uzimali sve knjige od Orfelina je njih zapravo i pročitalo? Primetio sam da postoji više trend sakupljanja njihovih izdanja zbog lepog dizajna, nego pročitanih knjiga. (nije bio mali uzorak preko 15 ljudi koje znam da vole da kupuju od njih sam propitao i iznenadio se da je jako malo tih knjiga pročitano) 

 

To ti je manje više slučaj i sa pločama - kupuju ih ljudi koji uopšte nemaju gramofon (po nekim procenama 50%). Tako da me ne čudi ovo što si neformalnom istragom utvrdio 🙂

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Talvi sakupio si kompletnu dugu? 😄
 
@WIZARD OF GORE postoji i takva struja, ja sam do skoro bio jedan od tih koji voli u mint stanju sve da ima, jer pre svega muzika je sada sveprisutna i dostupna preko raznih striminga, ali i dalje ne može to da zameni vinil i kada se pusti na dobrom razglasu. Izaći ću iz te mint faze, otvoren disk i vinil, korak po korak. 😄

Ali definitivno je onda ovde više ljudi koji samo sakupljaju njihove knjige nego što ih čitaju, malo mi je to poražavajuće, jer retko je naići na dobre izdavače, pogotovo što vade iz naftalina neke naslove, koji verujem da neće leći svakom, ali bolje da postoje ponovo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 3 months later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...