Jump to content

King Diamond


Protagonist

Recommended Posts

haha..ja sam posle trcao za bus jedva ga savatao..legao blizu 1 ali zato nemam osecaj kada sam zaspao..tolko mi zujalo u ushima i jednostavno mi se nije spavalo..al zato kada sam ustao u 6 bio sam vec pokoshen umoran..i evo josh stojim :mrgeen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurac bio bolji Destruction. Ni po jednoj jebenoj stavci nije bila bolja ta svirka. Mozda sad ovo adrenalin ovo kenja iz mene koji me inace drzi budnim nakon prospavana 4 sata u poslednjih 50 sata, ali ovo sinoc je bila zamalo pa perfekcija uzivo!

 

Kap'ram da mi je najveca(jedina?) zamerka sto, kad nas je vec tako lepo nafalio nije i ubacio neku special pesmu za nas...BURN anyone?!

 

ah..vrat...sweet pain..

pazi ja sam i dalje napaljen nenormalno ko svinja al jebga cim cujem onaj thresherski ritam za peglu i slem nema brate odlepljujem icon_smile.gif

Iako je King i tehnicki i po nastupu bio bolji Destruction ce mi uvek biti malo vise drazi pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nisam imao kinte za nijednu majicu( sad.gif ) ali zato sam kupio onaj jebeno dobri prishivach i to su najbolje utrosenih 500 dinara u mom zivotu icon_rockdevil.gif

Zalepio sam kartu na zidu sobe zajedno sa plakatom...koncert je bre ostavio neverovatno velik utisak...

Share this post


Link to post
Share on other sites

April 28th, 2006

King and Andy have been writing songs for the new King Diamond album. The recording start date is the 7th of March. More news as soon as we have it! Update 2nd of March: there's a rumour that the new King Diamond will be called "Unhealthy Opera". I checked it with King. IT IS A RUMOUR. King is working on a great story and it's definately not called "Unhealthy Opera". I will announce more details when I can.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije frka taman posla...ajd ako mozes smesti i spotove posto ocigledno je da si die-hard fan tako da sigurno imas spotove...ja imam Family Ghost i Sleepless ali je su oba snimana sa nekog MTV-a i slika je bukvalno kockasta, rezolucija sitna a zvuk katastrofa...poslacu ti sad na pP adresu pa kad stignes posalji...samo mi javi kada si poslao da znam kada da se nadam...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...