Jump to content

Klupska dešavanja i utisci sa nightova


Recommended Posts

  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ne vidis, ti sa sela nisu urbani, oni su prosto - seljacine. "Urbani" su foliranti iz gradske sredine koji spremno prihvataju svaki novi trend i ne propustaju priliku da budu u modi, kako u muzickom ukusu, tako i u odevanju i pogotovo izrazavanju i odabiru mesta za izlazak. To podrazumeva jako kratku posvecenost svakoj toj fazi i maksimalnu galamu.

 

takvi debili gospodare TV stanicama (Metropolis, Pink,BK,Kosava na primer), a raja po splavovima (uuuuuh, to je "urbano" "do jaja") i drugim rupetinama ( nekim tamo akademijama i blejvochevima) ih vredno kopira u svemu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne vidis, ti sa sela nisu urbani, oni su prosto - seljacine. "Urbani" su foliranti iz gradske sredine koji spremno prihvataju svaki novi trend i ne propustaju priliku da budu u modi, kako u muzickom ukusu, tako i u odevanju i pogotovo izrazavanju i odabiru mesta za izlazak. To podrazumeva jako kratku posvecenost svakoj toj fazi i maksimalnu galamu.

 

takvi debili gospodare TV stanicama (Metropolis, Pink,BK,Kosava na primer), a raja po splavovima (uuuuuh, to je "urbano" "do jaja") i drugim rupetinama ( nekim tamo akademijama i blejvochevima) ih vredno kopira u svemu.

upravo. medjutim fenomen je evoluirao, pa ljudi koji dodju sa sela u grad da ne bi bili omrazeni dizeli postaju urbani smradovi. u nekim old school manjim mestima B92 jos nije istisao rock i srodne pravce, pa je tamo dokaz da nisi seljak to sto slusas rock, punk, metal. a ja ipak urbanca sa dorcola i sa planine razlikujem samo po akcentu, mada se i novopridosli trude da skinu gay akcenat koji starosedeoci uredno furaju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja samo da napomenem da je veoma chudno shto dezhurni izveshtach nightova petkom nije nishta prokomentarisao iako je bio vidjen ovde oko 7 AM... 8O

Verujem da ce i on reci neshto kad se sledeci put bude prikachio... Svima vama koji nestrpljivo ischekujete informaciju, skraticu vam muke: Poison je ishao u 2:30! 8O Kasnio je dosta iz nama nepoznatih razloga, ali se sumnja u zastoj u saobracaju zbog nenadanog snega ( no to je informacija koja bi mogla da ide i u rubriku o trachevima )...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo da ja demantujem ove zlosutne glasine, Poison je bio pusten u tacno 2:28 8)

 

I styandardno vreme za Poison je, kao sto Njeno Atericno Ministarstvo rece, u 2:20, no tokom vremena smo ustanovili da je stvaran period negde izmedju 2:15 i 2:20, vecu zavisnosti od duzine 'love bljak pateticnog' bloka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo kad je vec lestate pomenuo piletinu, bolje resenje za one koji je traze je utorak u KST-u. biggrin.gif

Bas mi je jedan prijatelj rekao:

''Ako ti je hitno potrebna devojka, ili piletina za iskoristiti, idi na Steviev night, i problem je resen.'' 8)

Pa zar ne?

Share this post


Link to post
Share on other sites

nije ni to tako lose. kad si sam & ocajan, a sebi trazis malo piletine i nesto nelegalne har' kor xxx akcije. bolje i petak nego nolle. anyhow, jos nisam dospeo u toliko ocajnu fazu...

izvini sto ti kvarim opis, ali moram da demantujem ovo kao jedini preziveli entitet koji je bio u petak (Erora i Greetera ne racunam u prezivele :mrgreen: ). elem, kad si \"sam & ocajan\" sedeces kod kuce, piletina koja bio mogla da se nadje u petak tamo je potpuno neispravna (sanitarno, mentalno, vizuelno... na sve nacine), a jedina \"akcija\" koja se tamo desava je sto ti neki(a) debil(ka) konstantno gura lakat u rebra ili te besomucno gura i gazi, nazivajuci to \"igranjem\" :roll:

prema tome, opis ti je :mrtav:

a sto se tice muzike & atmosfere, vec sam pri izvestaju od proslog petka detaljno opisivala sve to... pa koga interesuje, nek se vrati nekoliko strana u nazad...''Ako ti je hitno potrebna devojka, ili piletina za iskoristiti, idi na Steviev night, i problem je resen.''

Pa zar ne?

pa ne bas...

cekaj! "ako ti je hitno potrebna DEVOJKA?" on to tebi? 8O

Share this post


Link to post
Share on other sites

ima smisla. mada ja ne verujem da cu dobiti trovanje od neispravne piletine, jer nemam nameru (i nikad nisam imao) da je dugo konzumiram. ali kazem, jos nisam toliko puk'o da idem petkom bilo gde iz kuce. mrzim ljude.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...