Jump to content

Klupska dešavanja i utisci sa nightova


Recommended Posts

  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

s`obzirom da ovaj forum nije radio ja nisam bio u mogucnosti da na vreme najavim sinocnji dogadjaj.ulaz nije bio za dz iz prostog razloga sto je planirani rap koncert u velikom klubu otkazan pa ja nisam radio u malom gde bi ulaz bio dzabe vec u velikom gde karta mora da se naplacuje,ali je najavljeni gothic night bio.od sledeceg nighta krece serija koncerata domacih bendova i to po dva za vece.prvo vece (04.04.2004)

ce nastupiti kalynda i kinovia.ulaz ce biti od 22h a koncert ce poceti u 23h da bi posle ponoci ostalo vremena i za mene do 04h.vise informacija o ovome na http://coldtrinity.3d-io.com

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nego, Gavro ako cunjas forumom, dal' se mozda secas koja pesma je isla odmah posle Wreath of Barbs? Znam skoro celu pesmu napamet, ali u opste ne mogu da se setim ni kako se zove ni cija je... bla.

uh..nema sanse da se setim sta je bilo posle,a ova verzija wreath of barbs(neuroticfish mix 2) se meni najvise svidja.inace novi wumpscut je dobar a narocito crown of thorns(suicide commando remix)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo i ja da raportiram, na Goth night-u u Akademiji je bilo mnogo dobro icon_da.gif Nazalost, ja sam bio poprilicno umoran pa sam se gubio samo uz pesme koje ekstra-obozavam. A jedna od njih je bila i... (dramska pauza) ...Nine While Nine!!! Dakle Gavro svaka cast, ja sam jos pre pola godine odustao od nadanja da cu to ikada cuti u bilo kom klubu. Vene htedoh da secem icon_cool.gif

 

Po mojoj slobodnoj proceni bilo je negde oko 80% ne-elektronske Goth muzike sto je, pa... majku mu, najveca procentaza kojoj sam ikada prisustvovao. Do jaja icon_biggrin.gif Apsolutno jedina zamerka je pustanje Seset Devet Ociju, al eto.

 

Inace, zanimljiva ideja sa koncertima, to definitivno necu propustati icon_da.gif

Nego, imal' neke sanse da se night prebaci u jednom nedeljno varjantu, umesto jednom u dve nedelje? Posto je KST umro (yaaaaay!) ostaje nam jedino Akademija za ovakvu vrstu muzike. I DR, naravno, ali to ce biti tek 9. Aprila.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A jedna od njih je bila i... (dramska pauza) ...Nine While Nine!!!

 

Nego, imal' neke sanse da se night prebaci u jednom nedeljno varjantu, umesto jednom u dve nedelje? Posto je KST umro (yaaaaay!) ostaje nam jedino Akademija za ovakvu vrstu muzike.

Pustio je to :shockirani-smajli-sa-buljavim-ocima-koji-ovde-ne-postoji: (user posted image)

Nesto sumnjam da to zavisi od Gavre, a cisto sumnjam da bi uprava kluba bila raspolozena za tako nesto... user posted image

Ono drugo sto si napisao necu ni da komentarisem icon_surprised.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eh da, pitanje za Gavru...

 

Zashto tvoj repertoar muzike nije ovakav uvek? Da li je to iz lichnog afiniteta prema elektronskoj muzici ili shta vec?

Ciljam na to da si pushtao sjajne stvari, koje do sad neke NIKAD nisam mogao da chujem bilo gde kad izadjem, pa da li si mozda planirao da pravish ceshce ovakve najtove ili je to bio samo jedan i gotovo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eh da, pitanje za Gavru...

 

Zashto tvoj repertoar muzike nije ovakav uvek? Da li je to iz lichnog afiniteta prema elektronskoj muzici ili shta vec?

Ciljam na to da si pushtao sjajne stvari, koje do sad neke NIKAD nisam mogao da chujem bilo gde kad izadjem, pa da li si mozda planirao da pravish ceshce ovakve najtove ili je to bio samo jedan i gotovo?

kad sam poceo da se bavim ovim poslom ,sto je bilo davno,pustao sam samo gothic ali vremenom kako je u svetu elektronski zvuk postajao popularniji tako sam i ja menjao koncepciju,tako da danas na klasicnom nightu gothic pustam vrlo malo i to uglavnom na pocetku veceri.ja zaista vise volim elektricnu mracnu muziku koja se danas pravi ali to ne znaci da pustam samo ono sto slusam.

ponovicu svakako jedan ovakav night sa akcentom na gothic ali posle ove serije nightova sa koncertima.

sto se tice dark nighta svake nedelje malo sam skeptican jer postoji punk vece suprotne nedelje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...