Jump to content

Klupska dešavanja i utisci sa nightova


Recommended Posts

oh sad, pank je mrtav mozda u smislu modnih krikova iz `77 ali obzirom da su svirke prilicno posecene onda bas i ne znam sta da kazem na tu konstaciju.

evo bas veceras recimo bi na akademiji jedan OK americki pank bend, te s njima i domaci unison.

Na stranu to sto ja smatram da su pank i gothic povezane stvari i da bi pankeri a ne metalci trebalo da dolaze na goth najtove. To je druga prica, no ovi Unison su super. Ne, nisam ih nikad slusao ali sam cuo da je neko od njih nindza, a meni su nindze skroz cool. Oni i laserski pistolji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ofkors da su povezani,jos od samog pocetka dok su bili najvise povezani a i danas,pogotovo kad pogledas podzanrove kao batcave,slicnost je ocita.

tu kod nas nesto "darkera" i ide na pank najtove iako ne i obratno,thanx god,imamo ovako bar malo mira od njih icon_uhoh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na stranu to sto ja smatram da su pank i gothic povezane stvari i da bi pankeri a ne metalci trebalo da dolaze na goth najtove. To je druga prica, no ovi Unison su super. Ne, nisam ih nikad slusao ali sam cuo da je neko od njih nindza, a meni su nindze skroz cool. Oni i laserski pistolji.

Facts:

1. Ninjas are mammals.

2. Ninjas fight ALL the time.

3. The purpose of the ninja is to flip out and kill people.

 

user posted image

 

 

The REAL Ultimate Power!

 

ph34r.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

morat cu poceti promovirati naseg Boru Lee-ja i na ovome forumu.Gwydion,mislim da ce Gogo biti i vise nego sretan da ti prilozi njegov zanji spektakl borilackih vjestina uz posiljku laugh.gif

 

http://www.filmski.net/vijesti.php?kat=1&idn=695

 

http://www.gradpula.com/2004/film-bore.asp

 

http://www.klik.hr/naslovnica/showbiz/200312240002006.html

 

 

eto,to je ninja! icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

morat cu poceti promovirati naseg Boru Lee-ja i na ovome forumu.Gwydion,mislim da ce Gogo biti i vise nego sretan da ti prilozi njegov zanji spektakl borilackih vjestina uz posiljku laugh.gif

 

http://www.filmski.net/vijesti.php?kat=1&idn=695

 

http://www.gradpula.com/2004/film-bore.asp

 

http://www.klik.hr/naslovnica/showbiz/200312240002006.html

 

 

eto,to je ninja! icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

Da li je moguce nekako nabaviti neki od ovih filmova ( 'Otrovne ruke' 'Rušilački udarci' 'U kandžama velegrada' ili '007 u Labinu - Secondo Tempo' )?

Sami naslovi govore da se radi o remek-delima! laugh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

uf hehe Bore je jos i tu kod nas poprilicni underground no vrlo omiljena persona kao glumac i redatelj,svjedoci prepuna Mocvara prigodom projekcije 3 filma,imala sam ih cast i ja tada vidjeti icon_razz.gif

nedavno je tek za zadnji film,"u kandzama velegrada",izisao dvd. kako sam gore napisala prijatelj ga ima pa bi mogla donjeti kad dodjem da malo promoviram.a ako se zbog nepogoda putovanje oduzi mogu i poslati.definitely something worth staring at,ne samo zbog gledanja vrhunskog borilackog umijeca (!) vec i slusanja dijaloga koji mogu konkurirati onima u xxx filmovima icon_rockdevil.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

u medjuvremenu probat cu nabaviti i ove ostale,mislim da decko od frendice ima pristup tim divx-ima icon_mrgreen.gif

 

 

'Za ideale protiv zločina, uvijek se valja boriti' - Bore Lee

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jao icon_cry.gif ... Ovo zadnje me je dirnulo... Bore Lee je moj novi idol... ph34r.gif

Ne mogu da verujem da je izashlo i na dvd-u! ph34r.gif Eh, odma' se vidi ko stvarno bije, a ko folira... Chak ni Bruce Lee nije' na pochetku karijere' izashao na dvd-u! icon_smile.gif

Bilo bi lepo kad bi uspela da donesesh to blago u bilo kakvom formatu! icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

user posted image

 

user posted image

 

01.03.2004. / PONEDJELJAK

"U kandžama orla" (1994., 13 min) / Prvi Borin film ikad, snimljen 1994. u Splitu. U njemu su utemeljene osnove Borinog stvaralačkog stila, kao što su: postojanje Bande, lika Borinog prijatelja ili suputnika i motiv njegove otmice ili otmice nekog Bori vrijednog predmeta. Naravno, i pobjeda snaga dobra na kraju filma.

"Smrtonosna igra" (1999., 35 min) / Drugi film Borine karijere i njegov prvi veliki uspjeh u rodnom Sinju. Spektakularna premijera filma u kojem se majstor Lee sukobljava sa zlom bandom motorista, uključivala je demonstraciju borilačkih vještina i dodjeljivanje specijalnih Oscara za najbolje uloge pozitivaca i negativaca u filmu.

02.03.2004. / UTORAK

"Otrovne ruke" (2001., 60 min) / Legendarni film s kojim je Borina slava prešla granice sinjske krajine i počela osvajati publiku diljem zemlje. U njemu majstor Lee osvećuje smrt svog dragog prijatelja Kreše Hyonga, a banda dobiva još neviđene batine.

03.03.2004. / SRIJEDA

"Vrijeme velikog obračuna" (2002., 90 min) / Najdulji film Bore Leeja, sniman u razdoblju od godinu dana (u filmu su vidljive mijene sva 4 godišnja doba). Gotovo eksperimentalno filmsko djelo napravljeno samo za zahtjevnu publiku.

04.03.2004. / ČETVRTAK

"Jači od bande" (2003., 70 min) / Zadnji njegov film snimljen u Sinju, najbolji je iz tzv. 'sinjske faze'. Unutar klasične borbe dobra i zla, tj. Bore Leeja i njegovog prijatelja Senseija s bandom zlog Žere, snimljene su neke od genijalnih scena poput 'skokova u Cetinu', 'prijatelj krava' ili 'gasi tu ticu' scene.

05.03.2004. / PETAK

"U kandžama velegrada" (2003., 58 min) / Religiozna kung fu ljubavna drama. Majstor borilačkih vještina Bore Lee iz Sinja dolazi u Zagreb s namjerom da nauči drevnu vještinu joge, kako bi se bolje opuštao i pripremao za teške borbe. Sretno se zaljubljuje u lijepu učiteljicu joge Anayogu, ali se istovremeno zamjera i zloj bandi, koja terorizira vlasnika kluba Močvara, kao i uostalom sve poštene stanovnike Zagreba. Pred Borom je izbor, da li će se pridružiti zloj bandi i izdati svoje ideale, ili će staviti svoj i Anin život na kocku u borbi protiv zločina. U krvavim okršajima s bandom Bore Lee će na svojoj koži osjetiti svu okrutnost života u velegradu...

 

kratak sadrzaj mrred.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hm... tek sad videh ovo:

dj Z.L.O?? icon_rolleyes.gif  icon_smile.gif  moze li biti jos stupidnije...?
? sta god da je sigurna sam da je bezvezno ...i nijedna background prica i anegdota ne moze spasiti

tako da....look at me im so smart

Zasto si tako cinicna? Covek Se zove Nesha, odlicno pusta i stvarno je ok tip. Njegov "DJ nick" nije nikakvo poziranje ili lozenje nego je nastao iz jedne interne shale. Jedno vreme je, posto mu je trebala lova, morao da radi "zurke" za "veselu omladinu" i rodjendane za klince.

 

"Vesela omladina" naravno obozava novokomponovane narodnjake i svoje Pink-pop idole icon_evil.gif tako da je morao da nareze 20 kompilacija "muzike" za takve zurke. Nazvao ih je Zlo 1, Zlo 2, Zlo 3,... itd. icon_twisted.gificon_mrgreen.gif Prvo smo ga zezali zbog toga a posle je to postao njegov "umetnicki naziv" icon_biggrin.gif Da ne bi bilo bas preterano, promenili smo u Z.L.O.

 

Znaci, nije DJ Zlo nego DJ Z.L.O. I tako... icon_razz.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Apsolutno se slazem. Na svirkama postoji redovna publika.

 

Thingy, cuti, leba ti, nisi znao ni da postoji Pank vece na Akademiji, a sada odjednom znas koliko je pank popularan.

I fail to comperhend the exact nature of the connection you seem so skilled at drawing between one's familiarity with the happenings in a certain area, as poor or ill-reputed as it may be, and one's knowledge of any given subculture.

 

The 'full of shit' phrase, for some obscure reason, seems to come to mind.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...