Jump to content

Klupska dešavanja i utisci sa nightova


Recommended Posts

  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Elem utisci sa nightov-a icon_rolleyes.gif

Moj utisak od sinoc u Voodoo je najjaci. Dosao nikog nisam video u mraku, otisao do WC icon_mrgreen.gif posle opet pogledao da li ima nekog poznatog (naravno van WC-a) u onom mraku, naravno nikog nisam video i otisao na bus. Jebem ti Voodoo icon_mad.gifuser posted image

Share this post


Link to post
Share on other sites

Elem utisci sa nightov-a rolleyes.gif

Moj utisak od sinoc u Voodoo je najjaci. Dosao nikog nisam video u mraku, otisao do WC icon_mrgreen.gif posle opet pogledao da li ima nekog poznatog (naravno van WC-a) u onom mraku, naravno nikog nisam video i otisao na bus. Jebem ti Voodoo icon_mad.gifuser posted image

icon_smile.gifph34r.gifzuba.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa imaš u IPSu mhihi.gif a ako ti se ne daje ~400 kinti zbog jedne pesme, mogu ti i ja narezati... icon_biggrin.gif

Vise nego zahvalan na ponudi, ali ipak mislim da bi bio red podrzati muzicki entuzijazam koji i onako izumire u nasoj zemlji, te kupiti original. No, ako ne nadjem u IPS-u, tj. Mamutu, racunaj da cu te cimnuti da mi ipak narazes icon_mrgreen.gif

ph34r.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da pocnem... icon_twisted.gif

Garderoba i pice - bice da upravu kluba treba violent.gif. A klub je prestonica kica, sto se jos i nekako uklopilo u dati najt icon_smile.gif.

Prvi blok Zlog DJ je bio OK... (Ne mogu da verujem da ovo govorim) Gavrin blok je bio odlican (nista licno protiv Gavre! ali ne volim toooliko elektronike icon_mrgreen.gif). Drugi blok Zlog DJa je imao momente, ali pored toga je bio O.C.A.J. Prelazi su bili fantasticni (osetite suptilnu ironiju) kao i izbor pesama (neko rece: 'Sentenced - na gothic night-u' ?icon_rolleyes.gif). Narocito oni Sistersi koji su bili najavljeni kao prvi na fjaleru. (Mozda su pusteni na pocetku neki, pre ponoci kad sam stigao... Nevertheless, to su Sistersi!!!). S druge strane, Love Will Tear Us Apart Again (za one koji, eventualno, ne znaju - Joy Division) je pustana jedno 3x (mozda i vise). Temple of Love (i to singl verzija, a ne extended koja je najavljivana kao izvor citata na flajeru) je pustena na kraju i to sramno tiho, a iskljucena je u trenutku kada je Eldritch trebalo da otpeva rec Haven (simoblika? zuba.gif). Ozvucenje - ocaj no.gifwallbash.gif.

 

Mada sve u svemu, NH.1 nije bio los icon_biggrin.gificon_da.gif. (iskreno)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prostor je, po konfiguraciji i opremljenosti neverovatno dobar. To je inace najstariji klub u gradu (otvoren je valjda oko 1930-e). U toku drugog svetskog rata je bio omiljeno mesto za izlazak nemackih generala.

 

Konfiguracije i osnovni enterijer kluba (ispod) su originalni (nije nista menjano od tada, samo je osvezeno Utisak kvare bespotrebno postavljene pop-art slike i bez ukusa uredjen gornji deo kluba.

 

 

I da ponovim ono sto sam rekao na Night Haven temi: icon_biggrin.gif

 

Izvinjavam(o) se zbog skuplje & obavezne garderobe & (pre)skupog pica. Kao sto je Ivana vec rekla, cena i obaveznost garderobe su bili odluka uprave kluba. Pivo na tocenje je trebalo da bude jetino ali se aparat za tocenje piva naprasno pokvario pre pocetka nighta (kakva slucajnost icon_rolleyes.gificon_mad.gif).

 

Sto se tice muzike, najveca greska je sto su se najbolje stvari (koje su bile i istaknute na flyeru) pustale od samog pocetka (kad su ljudi tek poceli da dolaze). Prvi Neshin (DJ Z.L.O.) blok je bio dobar, skoro odlican & Gavrin blok je bio OK. Oko pola tri su se stvari cini mi se blago izmakle kontroli icon_biggrin.gif

 

Ali dobro, ko radi taj i gresi icon_biggrin.gif Ja sam zadovoljan. Atmosfera je bila odlicna. Iako su u 4 upaljena svetla i stisana muzika, klub se ispraznio tek oko 5 - pola 6. Drago mi je zbog toga.

 

Hvala svima koji ste dosli, nadam se da ste se dobro proveli. Sledeci put cemo se potruditi da ispravimo sve propuste.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na kompilaciji "Who Killed the Crow" postoji njena akustična verzija (samo glas i gitara), koja je mnogo bolja od preksinoćne icon_smile.gif

Sad mogu definitivno reci da se sa ovim slazem icon_da.gif Preslusah pesmu jedno dvadesetak puta ( icon_mrgreen.gif ) i potpuno je savrsena. Mada, mozda poredjenje nije toliko zahvalno jer ko zna kako bi ono u Akademiji zvucalo da je ozvucenje bilo kako treba, da se rulja nije drala, da nisu dopirali zvuci iz malog kluba...

 

U svakom slucaju, Po bi bio ponosan icon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

hm... student ili stariji srednjoskolac sa duzom kosom u cokulama. nista strasno, vide se u spoljnom svetu, so far away from johnson's inner world... i verovatno jako slicno kao i bilo ko ko poseduje clansku kartu voodoo-a ili venoma...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juce bila u Voodoo-u. Bili su i Azza i TtuEd (Azza iz nepoznatog razloga nije hteo da mi se javi ph34r.gif ), bilo je puno i vbeoma zabavno, nazalost otisla sam oko 2. Muzika mi je u pocetku bila dosadna, ali kada je poceo da pusta blok oko pola1, bila sam prezadovoljna (Arsene, bila je I just died in your arms tonight icon_da.gif )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juce bila u Voodoo-u. Bili su i Azza i TtuEd (Azza iz nepoznatog razloga nije hteo da mi se javi ph34r.gif ), bilo je puno i vbeoma zabavno, nazalost otisla sam oko 2. Muzika mi je u pocetku bila dosadna, ali kada je poceo da pusta blok oko pola1, bila sam prezadovoljna (Arsene, bila je I just died in your arms tonight  icon_da.gif )

Errrr javio sam ti se i pricali smo... khm kahpijanakah kah icon_confused.gificon_smile.gif

I ja sam zapalio oko 2h icon_rolleyes.gif Muzika je bila odlicna! musik20.gif Ja sam (kao po obicaju) bio fensi cak sam dva puta bio isprozivan zbog toga, nisam se uvredio sta vise imponuje mi mhihi.gif

Edited by AzzA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...