Jump to content

Klupska dešavanja i utisci sa nightova


Recommended Posts

nije ni to tako lose. kad si sam & ocajan, a sebi trazis malo piletine i nesto nelegalne har' kor xxx akcije. bolje i petak nego nolle. anyhow, jos nisam dospeo u toliko ocajnu fazu...

izvini sto ti kvarim opis, ali moram da demantujem ovo kao jedini preziveli entitet koji je bio u petak (Erora i Greetera ne racunam u prezivele :mrgreen: ). elem, kad si \"sam & ocajan\" sedeces kod kuce, piletina koja bio mogla da se nadje u petak tamo je potpuno neispravna (sanitarno, mentalno, vizuelno... na sve nacine), a jedina \"akcija\" koja se tamo desava je sto ti neki(a) debil(ka) konstantno gura lakat u rebra ili te besomucno gura i gazi, nazivajuci to \"igranjem\" :roll:

prema tome, opis ti je :mrtav:

a sto se tice muzike & atmosfere, vec sam pri izvestaju od proslog petka detaljno opisivala sve to... pa koga interesuje, nek se vrati nekoliko strana u nazad...''Ako ti je hitno potrebna devojka, ili piletina za iskoristiti, idi na Steviev night, i problem je resen.''

Pa zar ne?

pa ne bas...

cekaj! "ako ti je hitno potrebna DEVOJKA?" on to tebi? 8O

Nope...On to govori uopsteno (to sto govori u 2.licu jednine moze se shvatiti kao uopsteno) i odnosi se pre svega na muskarce.

Meni ocigledno ne govori ''ako ti je hitno potreban tip idi u kst utorkom'' jer je 90% populacije tamo zenskog pola. A kako i ne bi bilo?

Cak sam cula da u Srbiji ide 6 na jednog muskarca po brojnosti...

(Mada, ipak, to mi deluje preterano, ali istina, puno je vise zena)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nije ni to tako lose. kad si sam & ocajan, a sebi trazis malo piletine i nesto nelegalne har' kor xxx akcije. bolje i petak nego nolle.

Potrebno je biti VRLO, VRLO ochajan, a uz to i imati poprilichno jak stomak za dotichnu XXX akciju ( jer neke pilece kreature izgledaju kao da su izashle iz nekog Carpenter-like filma :uhoh: )!

Zashto se ide tamo, josh ne znam... Mazohizam? Odsutnost zdravog razuma? Neshto trece? Od svega pomalo? Od svega u poprilichnim kolichinama? Prosudite sami! :|

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da josh dodam i to da sam video par, kako bih se odrazio, "entiteta", kojima po mojoj proceni josh nisu pocheli da ispadaju mlechni zubi! 8O :uhoh:

Sad mozhda sam ja bio malko pod uticajem piva... Then again... I osnovcima je raspust! biggrin.gif

 

Da li shvatas ko je to bio?

JECA & KOX FOREVER!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da josh dodam i to da sam video par, kako bih se odrazio, "entiteta", kojima po mojoj proceni josh nisu pocheli da ispadaju mlechni zubi! 8O :uhoh:

Sad mozhda sam ja bio malko pod uticajem piva... Then again... I osnovcima je raspust! biggrin.gif

 

Da li shvatas ko je to bio?

JECA & KOX FOREVER!

8O

Jao, pa gde mi je pamet bila? A bash su delovali nekako "foreverichno"! biggrin.gif

*inache, pitanje za pamet i dalje stoji - nalazachu sledi nagrada* biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da josh dodam i to da sam video par, kako bih se odrazio, "entiteta", kojima po mojoj proceni josh nisu pocheli da ispadaju mlechni zubi! 8O :uhoh:

Sad mozhda sam ja bio malko pod uticajem piva... Then again... I osnovcima je raspust! biggrin.gif

 

Da li shvatas ko je to bio?

JECA & KOX FOREVER!

8O

Jao, pa gde mi je pamet bila? A bash su delovali nekako "foreverichno"! biggrin.gif

*inache, pitanje za pamet i dalje stoji - nalazachu sledi nagrada* biggrin.gif

ne bih da kvarim, ali cini mi se da nisu vise forever, mislim to pomenuto dvoje. vratim se sa proverenim informacijama...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da josh dodam i to da sam video par, kako bih se odrazio, "entiteta", kojima po mojoj proceni josh nisu pocheli da ispadaju mlechni zubi! 8O :uhoh:

Sad mozhda sam ja bio malko pod uticajem piva... Then again... I osnovcima je raspust! biggrin.gif

 

Da li shvatas ko je to bio?

JECA & KOX FOREVER!

8O

Jao, pa gde mi je pamet bila? A bash su delovali nekako "foreverichno"! biggrin.gif

*inache, pitanje za pamet i dalje stoji - nalazachu sledi nagrada* biggrin.gif

ne bih da kvarim, ali cini mi se da nisu vise forever, mislim to pomenuto dvoje. vratim se sa proverenim informacijama...

Ma jesu, ali su sad malo inkognito... Inache, odlichna tema za tracheve!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa cekajte, nemojte da se tako surovo salite. Jesu li ili nisu?

Moji snovi o vecnoj (forever) ljubavi ce biti sruseni ako jesu :cry: .

 

Btw, juce sam se napila kao prase u 4 popodne na promociji Soulflya. Pice je bilo besplatno :| :oops: Sramote :oops:

Share this post


Link to post
Share on other sites

eto, vratih se iz kst-a.

tamo je jos uvek zavidna kolicina mlecnih zuba koji valjda jos nisu shvatili da je raspust zavrsem :? ... deca...

dakle, bilo je nesto zivlje nego inace (valjda mi se tako cinilo jer sam, za razliku od moje ustaljene prakse, nocas napravila izuzetak i uglavnom bila u "klubu" a ne u hodniku biggrin.gif )

... i kao i obicno, mnoogo mi se spavalo... i i dalje mi se spava...

dakle, odoh u krevet, a detaljniji izvestaj se moze ocekivati od ostatka kst-ovskog inventara kada (ako) se zdravo kuci vrate...

e, da... bitan detalj, bio je i Leon u fensi-urbanom izdanju! tongue.gifbiggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilo je zxivlje jer se pojavila neka ekipa ljudi koje sam prvi put video (a kako mi iskustvo govori i poslednji-smorice se na nekom od sledecih najtova B&G su za 4 nedelje). Bilo je zanimljivo ali me definitivno nije vozilo da ostanem i cxekam jutarnji bus.

"Moderna devojka" me je podsetila na neka davno zaboravljena vremena kad se u voz za Ljubljanu sedalo bez pasosxa. Kako je Gavra primetio nema dizelasxa koji kod njega cxesto zalutaju. Malo ljudi a medju njima mnogo decxurlije, nekoliko foto aparata "da me posle vide kakav sam got", u jednom trenutku sam bio u sred cxisto musxke populacije na donjem podijumu - valjda zxene ne vole Asemblidzx, ja ne volim peder-bal. Davno sam skontao da klub seksualnih teoreticxara nije za mene ali mi je utorkom uvek dosadno kad dodjem sa posla, I feel the rush and say to my self: oh what the hell, at least I'm going to annoy some morons, do a little gothic-robic and drink soft drinks to the ultimate horror of bartender-ess who allways expects me to drink beer :ne:

Wintermute

Jedva cxekam sledeci, ali do tada moram da iskuliram Gajin najt za koji sam se zakleo da necu posecivati. Da nema ovih najtova bilo bi mi jezivo dosadno, mozxda bih doterao do toga da nesxto i kreativno, konstruktivno, kamerno, kapriciozno, karakteristicxno uradim (puno latinskog c to jest k) biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...