Jump to content

Emperor


WS

Recommended Posts

Koga!? Lemija!?

 

da se razumemo, Ishan izgleda poprilicno kulturno (i jeste, takodje je i obrazovan) sudeci po vrsti muzike koju svira...

 

ali opet, ipak je to samo soubiznis... izadnje na scenu, izigrava kretena, zgrne pare i vrati se svom zivotu...

 

cuo sam da predaje muzicko u nekoj skoli!?

 

'OCU JA DA MI ON BUDE PROFESOR!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ishan izgleda poprilicno kulturno...

ali opet, ipak je to samo soubiznis... izadnje na scenu, izigrava kretena, zgrne pare i vrati se svom zivotu...

 

Ihsahn izigrava kretena na bini? :huh:

 

Ne znam da li mislimo na istog čoveka... <_<

 

 

A ovo da ličite na Ihsahna i Samotha - no comment :lol:

Edited by Natasha!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bez uvrede, ali ako se Ihsahn majmuniše šta onda rade Deni Filth, Atila & co. na sceni koji mlate svinjslkim glavama i čudima... :rolleyes::lol:

 

Ihsahn deluje pristojno, odmereno, decentno... :wub:

 

Gospodar ima jedan foto sešn u šumi, čini mi se, gde ima naočare za sunce i gde podseća na Samotha zbilja, a Grobove Ishanovske slike još nismo videli :tongue:^_^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ihsahn izigrava kretena na bini? :huh:

 

Ne znam da li mislimo na istog čoveka... <_<

A ovo da ličite na Ihsahna i Samotha - no comment :lol:

 

ne mislim bukvalno, vec: corpse paint i ostala sranja...

 

btw, sta jel zna neko sta je panda!? :pivopije::confused:

Edited by Shitbusters

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bez uvrede, ali ako se Ihsahn majmuniše šta onda rade Deni Filth, Atila & co. na sceni koji mlate svinjslkim glavama i čudima... :rolleyes::lol:

 

Ihsahn deluje pristojno, odmereno, decentno... :wub:

 

Gospodar ima jedan foto sešn u šumi, čini mi se, gde ima naočare za sunce i gde podseća na Samotha zbilja, a Grobove Ishanovske slike još nismo videli :tongue:^_^

Mora malo da se obrije, dotera, pusti kosu i zaliže. Ma napraviću Superstara od njega-isti Vegard-magnet za crne intelektualke :rolleyes:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

:twisted:

 

Elem, ko kaze da je slusanje muzike sa MP3 ja isto kao sa originala, po meni ne moze da dozivi In the nightside eclipse kako treba. Onaj cover, pa ona knjizica... Kenjam se ja na MP3, iskreno. Bez uvrede.

 

A u Banji u mom matorom dvokasetasu stoje 2 albuma - Reign in blood i Anthems.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Deni ne mlati svinjskim glavama,niti je ikad imao takve ispade.

Ali zato smesno skakuce i cupka okolo i naravno, (ono sto me maximalno nervira) trpa prste u usta!!! :mad::angry: Zasto li to radi nije mi jasno i nikada mi nece biti jasno...

 

Edited by Wolflord

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako emotivno dozivljavas original onda nije isto.Meni je totalno svejedno.

Najjaci mi je bio onaj pajser iz mordora kad je rekao da ja nisam metalac jer nemam SVE originale bendova koje slusam.

Al opusteno brzo sam mu zatvorio usta,cutao je ko zaliven.

 

Pa nije da emotivno dozivljavam, ali brate, pogledaj ti onaj omot... Pa ono je perfekcija.

Inace, i ja mislim da nisi metalac :) :) :) ali koga je briga? :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

panda je životinja. vrsta medveda, crno bele boje :redface:

 

panda je Međed sa corpse paintom :rockdevil:

 

imam negde snimak Gorgoroth-a kada su nabijali 30tak ovcijih glava na kolce, i kada su "razapinjali" one tete :rockdevil:

 

mada skrnavo je što je producent tog koncerta otišao u ćuzu... nije on kriv, on je samo radio šta su mu ovi rekli ... :violent:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa nije da emotivno dozivljavam, ali brate, pogledaj ti onaj omot... Pa ono je perfekcija.

Inace, i ja mislim da nisi metalac :) :) :) ali koga je briga? :) :) :)

 

Cekaj zasto ne bi bio metalac recimo?Mislim boli me kurac,ne odajem takav utisak na ulici ali na osnovu cega si ti to zakljucio?Jer ne podrzavam bend tako sto ne kupujem originale?Ili nesto trece?Onaj iz mordora je to konstatovao jer sam dosao u belim bermudama i crnoj majici i verovatno je mislio da cu da pitam za linkin park.U stvari pitao sam dal ima Throne Of Vampire-Where The Water Burns,skamenio se jer nikad nije cuo za taj bend.

Zanima me samo tvoje misljenje o tome,nije nista zlonamerno da ne bi pocela opet prepirka zbog gluposti.

Edited by Kgb Terrier

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bez uvrede, ali ako se Ihsahn majmuniše šta onda rade Deni Filth, Atila & co. na sceni koji mlate svinjslkim glavama i čudima... :rolleyes::lol:

 

Ihsahn deluje pristojno, odmereno, decentno... :wub:

De, de... Manje je strasna svinjska glava na bini nabodena na kolac, od toga kad se Manijak umota na koncertu bodljikavom zicom...

Mada... :mhihi::red:

 

Ihsahn treba da skine par kila i da bude extra :da::wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali zato smesno skakuce i cupka okolo i naravno, (ono sto me maximalno nervira) trpa prste u usta!!! :mad::angry: Zasto li to radi nije mi jasno i nikada mi nece biti jasno...

 

Jebiga i meni je smesan al sta da se radi.Njegova stvar.Isto kao sto ja serem za mayhem,ko da nekog treceg boli kurac za to :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...